Treść opublikowana przez ada137
-
Jaka dwururka do 320d
Co polecacie żeby wyglądało w miarę? Chodzi o dolozenie samej końcówki wydechu tzw dwururka plus performance dyfuzor bo obecnie mam zwykły m pakiet z pojedynczym wydechem i średnio to wygląda myślałem również nad dokładną przod performance ale chce znaleźć pojedyncze splittery zakładane podobnie jak w e90 czy e60 nie obniży auta A przy uszkodzeniu mogło by też uszkodzić auto Obecnie wymieniłem fotele że zwykłych na m pakiet czerwona skóra teraz czekam na kierownice m pakiet powinna być do końca tygodnia Co w środku jest jeszcze innego oprócz czarnej podsufitki?
-
F30 zwykla navi na nbt kto z Wawy podłączyć?
Wszędzie gdzie czytam to że trzeba całość chyba że się ma auto powyżej 2014 r Mam całą do kupna navi nbt ekran, kontroler, jednostkę i całą wiazke przewodów z auta angielskiego Za 1700zl warto? Ile może kosztować całą operacja założenia kodowania itp bo zastanawiam się nad tym bądź nad androidem ceny podobne
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Ok to kupię podlacze i kogoś może ogarnę z okolic wawy chyba że macie jakiś godny polecenia przewód p, program i instrukcje do kodowania przydałoby się do wielu rzeczy
-
F30/F31 Wymiana lamp tylnich na LCI full LED
Witam mam lampy za bardzo dobre pieniądze ale nie wiem jak je podłączyć są filmiki na necie jak przekonają w kościach piny itp ale może ktoś lepiej wytłumaczy co tak konkretnie trzeba zrobić Pan od którego chce kupić lampy mówi że potrzebne są tylko kości lci i nic więcej żadnego kodowania itp Tylko gdzie takie kości dostać? Najlepiej używane by nie kosztowały niewiadomo ile
-
F30 zwykla navi na nbt kto z Wawy podłączyć?
A jest możliwość zmiany samego monitora z6.5 na 8.8 cala bez jednostki itp ? Mi zależy tylko na większym ekranie
-
F30 zwykla navi na nbt kto z Wawy podłączyć?
A możliwość instalacji jakiś map, oglądanie filmów itp ?
-
F30 zwykla navi na nbt kto z Wawy podłączyć?
Witam mam auto z 2012r. Z navi jak na zdjęciach, trafia mi się kompletna navi nbt z dużym monitorem jednostka centralna oraz kontrolerem, okablowaniem z wersji angielskiej 2015r. Kupiłem też u niego fotele sporty i właśnie dziś je wymieniłem ale mniejsza z tym Jak wygląda podłączenie? Sam ja zamontuje? Trzeba kodowac? Jeśli tak macie kogoś w okolicach Warszawy- Radomia ? Jakie są korzysci tej nawigacji?
-
F30 zwykle podgrzewane siedzenia manual na pełna elektryke
Tak a co tam
-
F30 zwykle podgrzewane siedzenia manual na pełna elektryke
Witam mam do kupna czerwone sportowe fotele wraz z mówiłem i boczkami podświetlanymi w 3 kolorach zaś u siebie mam zwykle siedzenia welurowe z podgrzewaniem jak wyglada montaż? Dużo przeróbek? Ktoś z okolicy wawy takie cos ogarnia jesli tak jaki koszt całej operacji oczywiście moge sam przerzucić fotele chodzi o podłączenie lub kodowanie nie wiem jak to ogarnac i czy opłaca mi sie je kupux
-
Spalanie X6 dla 30d 35d 35i 40d 50i
X6 35d 6-biegowy automat dynamiczna jazda miasto ok 12-13 średnie 11 do 120 bardzo męcząca jazda 9-10
-
Jak zdemontować listwy chrom zewnętrzne
Pomoże ktoś?
-
Jak zdemontować listwy chrom zewnętrzne
Jak w temacie jak zdemontować listwy w około szyb chciałbym zmienić na shadowline a nie chciałbym czegoś uszkodzić
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
wysyłam fotki dla kolegi który tak zachwala gpt 8500k przy włączonym silniku jako drl wg mnie to nie jest kolor biały żarówki oryginał bo kupowane w jarfa http://images66.fotosik.pl/448/508edcf8c6e1639bgen.jpg http://images70.fotosik.pl/448/64acce15a3646121gen.jpg
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Jerzy wstaw fotki jak możesz i link powiedz w dzień słoneczny jest widoczny duży ring
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Ale wrzucisz je w ringi? Czekam na efekty bo już sam nie wiem czy te ledy kupić czy hidy lampy odpadają za drogi biznes wolę narazie przerobić na performance.
-
X6 przerobienie na performance lub des podpowiedzi
Te listwy które oryginalnie są czarne? Ich chyba nie trzeba zmieniać z tego co widzę po zdjeciach
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Ciekawe na pewno by dobrze dawało i były by wreszcie białe chciałem kupić ledy ale nie wiem jak to będzie święcie w nocy super ale w dzień czy będą się nadawać jako drl
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Są h8 can bus ślimakowi za 299zl na allegro
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Zobaczcie to hid xenony na wstawione i jak ładnie świeci tylko czy nie szkodzi lamp http://www.nicodep.net/X6HID.htm
-
X6 przerobienie na performance lub des podpowiedzi
Dokładka srs http://srs-tec.de/cars/BMW/E71-X6/Frontspoilerlippe-M-Style-BMW-X6::314.html?XTCsid=rnzhfjsk
-
X6 przerobienie na performance lub des podpowiedzi
Witam chce zmienić przedni zderzak na performance i tu moje pytanie czy ktoś się orientuje czy ślizgi nadkola itp będzie pasować tylko zdjąć stary zderzak i założyć nowy czy konieczne jakiś przeróbki. Druga sprawa to co z odlaczonymi halogenami moga same kabelki wisieć? Bo automatycznie rezygnuje się z halogenow. Druga opcja jest odkupienie dokladki zderzaka niemieckiej firmy srs ale jej koszt jest tak duży że wolę chyba .org performance tylko ona zostawia halogeny a co za tym idzie doświetlenie zakrętów
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Dziś zrobię fotki i pokaże że słabo świeci
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Błąd mam gpt 8500k
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
No ok tobie niezle świeci ale cały czas piszesz że masz podkrecone jak pytam jak podkrecic to nie odpisujesz wg mnie gdy tylko zamieniłam zwykle na hot 8500k to mały ring świeci no już powiem prawie biało ale duży to na żółto u ciebie widzę że na biało więc nie wiem co jest grane gdy mam ustawione na przełączniki postojowe obydwa świeca na żółto zaś na auto świeci i asz K opisałem powyżej a i lekkie zachmurZenie od razu włączają się mijanie
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Gpt 8500k firma jarfa lecz nie polecam słaby efekt jak dla mnie mały ring jasny żółty duzo mi brakuje do bieli zaś duży ring w dzień praktycznie nie widoczny