Treść opublikowana przez Equation
-
Telewizja cyfrowa w e39
To ja już nie pomogę jak to wszystko zgrać. Wejście AV masz jedno. A chcesz podłączyć 3 urządzenia. Te czincze to masz wyprowadzone z tunera TV czy ze wzmacniacza ? Może to się czincze do dodatkowego wzmacniacza, a nie do TV.
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
No w sumie mogę ją wymienić. Ale jak wytłumaczyć fakt, że na gazie jest w porządku? Gdyby odma łapała lewe powietrze to na gazie też by był problem. A na gazie nie ma najmniejszych problemów. Po odpięciu przepływomierza silnik zaczyna pracować równiej. Może to jednak przepływka ? Tak to wygląda: http://images40.fotosik.pl/1440/e2794b63b538b9bbmed.jpg
-
Telewizja cyfrowa w e39
Tylko ten dekoder będzie potrzebny. robisz taki kabel: http://allegro.pl/kabel-av-do-tv-bmw-e38-e39-e46-x3-x5-i2207845713.html wpinasz go w tą kostkę(białą, są tam wolne piny): viewtopic.php?t=95396 i praktycznie gotowe :) TV będzie działać w trybie AV.
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
No dobra. Jeszcze jedno. Nie wymieniłem jeszcze filtru paliwa. A tam z tego co wyczytałem to jest tam coś w rodzaju czujnika ciśnienia. Może to być coś z tym ?
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
ja nie jestem na sprawdzianie, nie wiem. Robiłem to pierwszy raz ponad miesiąc temu. Trzy rurki chyba z tego co pamiętam.
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
nie wiem w co nie wierzysz. Że wygrzałem Becera suszarką i przeleciałem się lutownicą po lutach i mi radio działa ? Wykręcałem całą odmę, bo mam z tym problem od samego początku, odkąd kupiłem auto. Nic się nie pokruszyło, bo wyjmowane były jak nie było kolektora ssącego. A jeśli chodzić Ci o przepływomierz, to masz rację, nie wiem czy był zepsuty czy nie, a doładowanie akumulatora jakoś się pokryło z tym, że auto po tym chwile pracowało w porządku. Jestem informatykiem z zawodu a nie mechanikiem, dlatego szukam tu pomocy. Co się nauczę to moje.
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
co masz na myśli mówiąc "rzeźbisz" ? Wykręciłem wszystkie przewody odmy i je sprawdziłem.
-
Telewizja cyfrowa w e39
Ja mam jeszcze tańsze rozwiązanie: dekoder dvbt, coś takiego: http://allegro.pl/nvox-samochodowy-tuner-dvbt-mpeg-4-12v-24v-fv-i2201857629.html 2 kabelki czincze i cztery nasuwki. wpinamy się w wejście AV w tunerze TV i po sprawie :) dodatkowo możemy sobie oglądać filmy z pendriva :)
-
[e39] 530i Błąd 227, 228. Padam z sił, proszę o pomoc.
Witam. Otóż mam problem z e39 530i Instalacja LPG STAG PREMIUM Podczas pracy na benzynie wyskakują błędy sond, wszystkich. Dlatego, raczej nie wierzę, że wszystkie razem się uszkodziły. Dodatkowo wskazania sond stoją w granicach 0.05 i się nie ruszają na wolnych obrotach. Na większych obrotach wartości się zmieniają. Wyskakuje check, i silnik nie równo pracuje, czuć drżenie auta. Na gazie silnik pracuje równo, brak błędów, sondy na wolnych chodzą. Odma sprawdzona, disa sprawdzona. Wszystko jest ok. W związku z tym, że na gazie jest ok, myślę, że coś jest nie tak z układem paliwowym. Co o tym myślicie ? Proszę o pomoc, bo już mi ręce opadają .....
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ktoś wymyślił, że trzeba ja wcisnąć. Nie prawda, bo ich się nie da wcisnąć. Rozebranie jest dziecinnie proste. Trzeba zacząć od środkowego, po przekręceniu środek powinien delikatnie odskoczyć. Następnie zacząć od któregoś rogu, przekręcić zatrzask na miejsce wysuwania u starać się odciągać całą czarną obudowę. i tak ze wszystkimi. Dobrze mieć jakiś drobiazg, aby zaklinować obudowę, aby przy kolejnych nie pozaskakiwały. Te "krzyżyki" są na sztywno połączone z osłoną przednią.
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ktoś wymyślił, że trzeba ja wcisnąć. Nie prawda, bo ich się nie da wcisnąć. Rozebranie jest dziecinnie proste. Trzeba zacząć od środkowego, po przekręceniu środek powinien delikatnie odskoczyć. Następnie zacząć od któregoś rogu, przekręcić zatrzask na miejsce wysuwania u starać się odciągać całą czarną obudowę. i tak ze wszystkimi. Dobrze mieć jakiś drobiazg, aby zaklinować obudowę, aby przy kolejnych nie pozaskakiwały. Te "krzyżyki" są na sztywno połączone z osłoną przednią.
-
[530d]Zegary- poszukuje wsparcia (Białystok)
rozwiązałeś problem? bo mam takie zegary i jestem z białego
-
[520d]Wał korbowy pękł
hmm, jeśli wymieniasz na używany, to zapewne z takich samych materiałów, w związku z tym ja bym nawet się nie zabierał za to. Zerwał bym głowicę i w zależności od jej stanu i reszty sprzętu kupił drugi słupek, albo cały silnik
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
kurde, wywołaliście wilka z lasu, albo efekt placebo. Przełączyłem na benzyne, i check się ze mną przywitał. Dajcie znać jak rozwiążecie problem.
-
530i uszkodzony przepływomierz, awaria DSC Hak Oris, TV
dla potomnych. W module świateł należy się podpiąć w pin 35 a nie 34
-
INPA - błąd programu przy łączeniu się z silnikiem [E39]
jutro sprawdzę
-
INPA - błąd programu przy łączeniu się z silnikiem [E39]
u mnie nie chciało się komunikować z silnikiem, bo mam instalację stag premium, która łączy się z obd. Wyjęcie bezpiecznika z instalacji rozwiązało problem.
-
INPA - błąd programu przy łączeniu się z silnikiem [E39]
ja mam to samo, ale mam strasznie słaby akumulator. jak go w końcu wymienia to powiem czy pomogło
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
u mnie sądy leżały, jak był słaby akumulator ....
-
530i Touring e39 Jak zdemontować tylnie oparcie?
dla potomnych. boczki w oparciu te na nadkolu, należy pociągnąć w górnej części w kierunku przodu samochodu, po czym wyciągnąć do góry ;)
-
[e39] 530i Odwieczny problem z olejem. Proszę o rady.
Witam, kupiłem 530i i nie wiem jaki był zalewany olej. Auto servisowane do końca, czyli pewnie w BMW nic innego nie lali jak castrol. Ale nie chcę ryzykować i mieszać, więc wymienię. Chciałem zalać castrola 5w30 i tyle. Ale w sklepie, i w warsztacie mi odradzają castrola, że niby coś z nim jest nie tak. Myślałem o Valvoline, albo o Shell. Ktoś kompetentny coś doradzi ?
-
530i uszkodzony przepływomierz, awaria DSC Hak Oris, TV
Problem z przepływomierzem w rzeczywistości nie istniał. Problemem okazała się uszkodzona uszczelka pod pokrywą zaworów, lewe powietrze, stąd błędy.
- Radio BMW BECKER
-
530i e39 Rozładowujący się akumulator
tak zrobię :) dzięki !
-
530i E39 Chromowane ramki pokręteł - prośba o opinie
No jasne, że prośba ... Dzięki Cichy525 ;) nie wiem, sam czy mi się to podoba. Jest inaczej, zobaczymy. Jak się wkurzę to wyrzucę ;P Tak to wygląda na samochodzie: http://images47.fotosik.pl/1412/ef9d4243d9c5b61dmed.jpg http://images40.fotosik.pl/1403/c73a473154b4eed3med.jpg http://images40.fotosik.pl/1403/a1151b29d802ff05med.jpg