Treść opublikowana przez adri4n
-
Przetwornica xenon
Witam. odgrzewam temat. pare dni temu podczas jazdy zgasł mi prawy xenon, po chwili zapalił się znowu i działał bez zarzutu. aż do wczoraj. wczoraj zgasł i już się nie zapalił :( teraz podczas odpalenia auta xenon tylko na ułamek sekundy zabłyśnie i na tym koniec. Panie i Panowie gdzie szukać przyczyny?? żarnik przetwornica czy jeszcze coś innego??
-
E90 wymiana akumulatorka w kluczyku
Witam. ostatnio zauważyłem problem. mianowicie w moim e91 mam opcje keyless i nie włożyłem kluczyka pojawiła się ikonka na desce z baterią tak jakby była słaba. czy to oznacza że muszę wymienić baterię w pilocie czy jak?? do tej pory wszystko otwiera zamyka z pilota bez problemów. jeśli już czeka mnie wymiana to czy potrzebne będzie kodowanie czy podczas wymiany stosowanie jakiegoś podtrzymania napięcia itp??
-
Jaki lakier do zaprawek na zaciskach??
Witam. a czy ktoś jest w stanie powiedzieć czy w oryginale występowały jakieś żółte zaciski w BMW ?? jeśli tam to może ktoś wie o jakim kodzie lakieru, nazwie cokolwiek ;)
-
e91 - wymiana płynu hamulcowego
ale bez programu/kompa też się da?? wtedy procedura standardowa? każde koło z osobna
-
e91 - wymiana płynu hamulcowego
Panowie i Panie przymierzam się do wymiany zacisków w mojej e91. przy okazji pomyślałem też o wymianie płynu na nowy. jaki i ile kupić najlepiej ? przy automacie też też są takie historie z odpowietrzaniem ?? czy w moim wypadku odpowietrzamy same hamulce?
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
Witam. żeby nie zakładać nowego tematu piszę tutaj. potrzebna pomoc. mianowicie mam założony zderzak M pakiet na przodzie, chcę o wymienić bo jest zajechany. ciężko znaleźć taki jaki potrzebuje, PDC i spryski. czy jak kupie np. taki który czegoś nie ma. to czy są zaznaczone miejsca gdzie robić otwory itp. żeby ze starego przeszczepić mocowania czujników albo spryskiwaczy?? Dodam że to wersja przedliftowa. z góry dziękuje za odpowiedz, Pozdro
-
[e9x] Automat 6hp19 -problemy z automatyczną skrzynią biegów
Witam. żeby nie zakładać nowego tematu. mam podobny problem ze skrzynią. po rozgrzaniu przy wolnej jeździe autem szarpie, telepie, itp itd. występuje efekt tarki przy przyspieszeniu. nie zawsze ale występuje. oraz nie działa skrzynia w trybie manualnym. co może być? skrzynia szrot i wymiana czy naprawa? jeśli tak to co obstawiacie do wymiany? jak wymiana skrzyni to co brać pod uwagę przy zakupie? według realoem mam 6hp19. czy mogę kupić np. 6hp26 czy podejdzie bez żadnych problemów?? czy trzeba coś przerabiać, programować ?? z góry dzięki za odpowiedz. liczę na pilną odpowiedz
-
BMW E91 - Wymiana foteli - PROBLEM Proszę o Pomoc !
Panowie i Panie, mam pytanie. pacjent to e91 2007 fotele zwykłe skóry podgrzewane. podejdą od e90 sporty nie grzane, nie wiem czy przed czy polifty ?? czy da rade przełożyć maty z moich zwykłych foteli do sportów??
-
wydech 330d vs 335d
Napisałem co od czego i do czego ma podejść. Czyli benzyna e92 do diesel e91
-
wydech 330d vs 335d
Witam. Tez się chętnie dowiem czy wydech od e92 podejdzie do e91? Oraz czy podejdzie od benzyny do diesla ?? Jeśli nie to powodem jest tylko to jak ktoś wcześniej pisał inne średnice rur??
-
e90 320d wydech od 335d
witam. żeby nie zakładać nowego tematu. pytanie do tych co to przerabiali. jest możliwość założenia wydechu np. od e92 z benzyny do diesla e91 ?? czy dużo jest rzeźby?? mowa oczywiście o 335
-
Co to za moduł? Jaka wersja?
Witam. a czy w moim przypadku też da radę coś takiego zrobić? tak to wygląda u mnie w bagażniku: http://i1378.photobucket.com/albums/ah97/adri4n/40122630_238841490112295_1552462439340048384_n_zpsacwhtq7z.jpg http://i1378.photobucket.com/albums/ah97/adri4n/40064483_2139397082801285_8067725263829467136_n_zpscwnybmnr.jpg http://i1378.photobucket.com/albums/ah97/adri4n/40031621_676227312735732_7703141140932853760_n_zpse8pgyknk.jpg http://i1378.photobucket.com/albums/ah97/adri4n/40024123_290991084962505_6733506498099412992_n_zpsbwhk4moz.jpg dodam że auto z 2007roku. posiada dużą navi, bluetoth, w podłokietniku AUX i podstawkę pod telefon. jeśli da się doposażyć u mnie w gniazdo usb w podłokietniku to co potrzebuję do takiej operacji
-
Radio Professional USB - doposażenie USB
Witam. ja mam podobne pytanie. co potrzebuje gdybym chciał doposażyć auto w gniazdo USB żeby czytało mp3 itp. dodam że mam wersję z dużą navi, i gniazdo AUX w podłokietniku.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Witam. jako żeby nie zakładać nowego tematu ani też z braku czasu nie czytałem całego tematu. ale może ktoś miał takowy problem z centralnym, takie są moje objawy pacjent e91. otwieranie z pilota nie reaguje, otwarcie z kluczyka otwierają się same drzwi kierowcy i nic więcej. przyciskiem ze środka zamyka tylko te drzwi kierowcy i już zero reakcji na naciskanie. z pilota naciskając zamknięcie zamyka te otwarte drzwi. (słychać jakby w każdych drzwiach cykanie silniczków czy czegoś tam innego) ale nic poza tym. nie wiem czy to ważne ale jak przytrzymam otwieranie to szyby jadą w dół jak zamknięcie to w górę, więc chyba moduł komfortu działa auto też troche stało nie odpalane. teraz auto odpala normalnie, ale czy jest szansa że aku słaby/niedoładowany ??
-
Zmiana na M-pakiet e90... przerabial już to ktoś?
witam. czy progi ze zdjęcia pochodzą z m pakietu?? http://i1378.photobucket.com/albums/ah97/adri4n/e2a275e84acd8cdeb9ccbf9df6f7_zps3f4tndcj.jpg z góry dzięki za odpowiedz
-
Bmw Scanner 1.4 problem z instalacją
Witam. mam problem. mianowicie chcąc się połączyć z autem wyskakują mi takie okienka. co one oznaczają w praktyce. jak już je przeklikam to mogę zeskanować wszystkie moduły ale tylko DME skanuje. reszta wyskakuje jakby nie było :( co robić?? http://i68.tinypic.com/2zpkzk8.jpg kliknę na to i pojawia się kolejny: http://i66.tinypic.com/2gwryav.jpg Dodam że interfejs prosto z chin z Aliexpress. czy zostaje tylko to lutowanie pinów czy coś robię nie tak??
-
E46 navi mono mk4 - polskie menu - już brak pomysłów
witam. a co zrobić żeby radio na stałe zapamiętało wybór języka, bo za każdym razem mi się przestawia język :( jest na to jakaś rada??
-
montaż lampki z diodami
jakoś podłączyłem tą lampkę. tylko jest mały problem. z ori instalacji został jeden wolny przewód na którym stale jest prąd. i jeden od lampki na którym nie ma żadnej reakcji na nic. tylko mam też tak że nie mogę zapalić środkowym guzikiem światła głównego.... zapala się tylko jak otworze drzwi. jak to podłączyć żeby zadziałało??
-
montaż lampki z diodami
Witam wszystkich, chcę sobie podłączyć taką właśnie lampkę od e39 do e36 ale mam pewne problemy, dzisiaj chciałem się brać za podłączenie ale coś mi nie pasi, obecnie w lampce z jupiterkami mam 5 przewodów, tyle że są one przylutowane do płytki lampki. nie ma żadnych kostek ani nic. przy lampce od e39 też jest 5 przewodów, ale wiem że trzeba ten dodatkowy do diód dokładać (nie mam szyberdachu więc już przewód sobie dołożyłem.) pytanie teraz co z czym połączyć żeby działało. i co z tym ori 5 przewodem?? Pomóżcie