Skocz do zawartości

emenek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez emenek

  1. emenek odpowiedział(a) na emenek temat w E39
    no podobno po jakims czasie ma sie wyłączyć ale ten tego nie robi .. ;P a cięzko go wyciągnąć ?
  2. emenek opublikował(a) temat w E39
    Witam, czy ktoś się już spotkał z takim czymś jak przeskakiwanie zębatki? może sie myle że to zębatka ale taki dźwięk i wydobywa sie ze sterowania klimatyzacja (climatornikiem). Najgorsze jest to że ciągle to słychać na wyłączonym silniku, zapłonem i w ogole .. chodzi tak cały czas.. ma ktoś jakiś pomysł ? z góry dziękuje.
  3. emenek odpowiedział(a) na dako3 temat w E39
    Kolego jak masz czarny płyn to juz dawno nie masz pompy i przekładni..zobacz czy czasem nie masz opiłków metalu.. pompa jest cicha ? ps. gdzie znajduje sie ta śruba do kasowania luzów ? mi strasznie tłucze przekładnia ;/
  4. Lepiej nie zalewaj, jest o wiele gęstszy i może być gorzej dla reszty no i mówią że można wymieniać np z 10w na 5w a nie odwrotnie. Na stronie Castrola zalecania nawet 0w a dobry 5w ..
  5. a co za olej wlałeś ? mój też jeździ na 10w-40 Mobila.. mam Castrola EDGE 5w-30 i myślę by go wlać ;)
  6. tu kolega dał Ci link.. i tak musisz ciągnąć kable do komputera i radia ;) wszystko zależy jaki masz rocznik auta;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.