Treść opublikowana przez skrab
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Przecież to idzie w łatwy sposób podejrzeć :norty:
-
Klocki hamulcowe tył i konsekwencje braku wymiany
A normalnie sie ten czujnik wyciąga czy trzeba koło odkręcać i klocki ściągać :?:
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Z reszta w komisach są same z cofniętymi szafami :duh: i 90% po kolizji :mad2: przynajmniej w Cz-wie ,a które nie polecam to;właśnie''Jedrek'' i :nienie: F.H. GEORGE - AUTO KOMIS RAKOWSKI ten to już całkiem mnie zaślepił Ma same bezwypadkowe http://cosgan.de/images/smilie/froehlich/a065.gif ,ale człowiek uczy się na błędach... :duh:
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Ja mam złe skojarzenia z komisem ''Jedrek'' i'' Grabowski''
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzysiek a co to za komis?
-
Odma 2.0d m47n2
T od odmy zależy czy jest olej w zaworze egr :?: i w rurze od przepustnicy
-
E90 318d wloty na tarcze?
W ogóle nie rozumiem Twojego pytanie [mocowane wloty :duh: ]Nie wiem o co Ci chodzi,każde tarcze mają wloty do chłodzenia tarczy
-
ppatryk -->> E92 320dA
ppatryk,a gdzie taki łańcuch kupiłeś i jaka cena jeśli można wiedzieć :wink:
-
[E91] zakup auta u niemca
Ale nie przesadzajcie że większość aut u dilera to po jakiejś historii :wink:
-
Śląskie
Panowie a jest jakiś kumaty mechanik czy też warsztat na terenie Pajęczna :?:
-
Błąd blokady kierownicy - jak naprawić?
A reset robiłeś sam :?: a może da się to zrobić poprzez rozłączenie aku? :norty:
-
[E91] zakup auta u niemca
Po śruba to wiem ,ale myślałem że można inaczej poznać bez demontażu :wink:
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Urywają się śrubki i blaszka wskakuje tam gdzie nie powinna i robi szkody w cylindrze :norty:
-
[E91] zakup auta u niemca
Kolego to jak poznać czy było turbo wymieniane czy też nie :?:
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Nie ma za bardzo szukania podejrzyj pod spód i po sprawie :cool2:
-
Spot w Częstochowie
I super tylko teraz trzeba ustalić kiedy :cool2: I kto jeszcze będzie?
-
Spot w Częstochowie
Może przed świętami zrobimy jakieś spotkanie w Galerii naszych aut :norty: co wy na to?
-
[e90] 320d - Jak wymienić bezpiecznik.
Bezpieczniki masz w schowku ,wyciągasz i zmieniasz :norty:
-
[E87] 118d-Krzysiek-Nowe kolo ,gwint,ic str 16
Krzyś robimy spocik w Cz-wie jak sprzedasz 1 i kupisz 3 dobrze rozumiem co? :cool2:
-
ciężko działająca skrzynia biegów
ogólnie w e90wchodzą ciężko biegi tylko jest pytanie jak u ciebie wchodzą ciężko :norty:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Fajnie się Bawarka reprezentuje na tych felgach bo kolor czarny :cool2:
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Kurczy teraz mam problem... Kupuje auto o silniku wg kodowania VIN M47/T2 320d 2006r czy to jest ten sam silnik? Czy jego temat nieszzesnych klapek dotyczy czy mogę spać i jeździć spokojnie??? Jak widzicie dopiero kupuje auto i za 3-4 dni odbieram... Chciałbym wiedzieć jak najwiecej a jk czytam takie posty to aż glupieje :) Po prostu podejrzyj pod kolektor to zobaczysz czy masz takie cięgno, jak jest to znaczy ze są klapki ,a jak nie to nie :norty:
-
Ile pali twoja bemka
122km 318D E91 średnie spalanie z BC 6l :cool2:
-
wyciek oleju - pomocy!
To oznacza to że turbo do regeneracji lub wymijana ,a tam zawsze troche oleju jest także wyczyść i załóż ,to zobaczysz czy dalej sie będzie wydobywać olej..
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Akurat mój egzemplarz nie ma i dlatego przy gaszeniu auta budą zatrzęsie .. :)