Treść opublikowana przez skrab
-
Witam prosze o rozszyfrowanie błedów i korekty
Właśnie nie wiem czemy tak wyświetla ,raz widać 2 ,a raz 3 zdjęcia Wrzucałem przez taki cosik http://pokazywarka.pl/
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
Mariusz kasa przelana :wink: :cool2:
-
Zakup naklejek na nerki E9x jeżeli są chętni to wpisywać się
1. czerwony330d 2.2.Marcel_005 Pozdrawiam 3. Vale46 x 2 4. Remi_E90 - wpłata 5. mlody_d 6. Phonemania-wpłata 7.andrew55 8. ra1406 - wpłata 9. bakrzych 10. BARABUS 11.lukolo85 - wpłata 12. kaail 13. Prime25 14. adisan82 15.amsat 16. hassassyn 17. Olo46-wpłata 18.marcin0405 19. Ghorion 20. La_Mer 21. Włodar_e30 22. martinez77 23.skrab-wpłata
-
Witam prosze o rozszyfrowanie błedów i korekty
A wiec podpiąłem pod inpe i wyskoczyły takie błędy 4222 i 4232 myślę że to są do wymiany dwie świeczki http://static.pokazywarka.pl/i/2524254/660389.jpg I przy okazji wtryski Nie wiem co się dzieje z tym drugim (jest taki tam sobie) dodam tylko, jak dodam gazu to idzie ku+- zeru :norty: nie wiem dlaczego. http://static.pokazywarka.pl/i/2524254/923599.jpg I jeszcze przepływka 1zdjecie na wolnych obrotach,i 2-gie po dodaniu gazu http://static.pokazywarka.pl/i/2524254/835656.jpg http://static.pokazywarka.pl/i/2524254/898531.jpg Proszę o wypowiedzenie się forumowiczów :wink:Z góry dziękuje.
-
320d nierówna praca silnika na b. jałowym - wtryski?
Zobacz tutaj korekty wtrysków viewtopic.php?f=70&t=171439&p=1245066&hilit=4222#p1245066 2 wtrysk podobny do twojego
-
320d nierówna praca silnika na b. jałowym - wtryski?
A na 2 cilindrze nie masz czasem świeczki spalonej? Przynajmniej to tak wygląda :norty:
-
Łańcuch rozrządu N47
Ja chce też sprzedać, bo nie jeżdżę dłużej jak 1,5roku i jestem już z 9tyś do tyłu :duh: I też jest ciężko ,a auto jest w bardzo dobrym stanie lakier 100% org,silnik też chodzi ideał i już sprzedaje z 4miechy i nikt jeszcze nie był oglądać :roll:
-
Łańcuch rozrządu N47
Z powodu czysto ekonomicznego - "taniej kupiłem drożej sprzedałem" :mrgreen: :roll: To jeszcze takie czasy są :?: :8)
-
Łańcuch rozrządu N47
To nie wiem po co sprzedałeś ten z kod; N47D20C 177K z 47tys :norty:
-
Łańcuch rozrządu N47
Będziesz Miał Wydatek ,tylko nie rób na chińskich częściach :D Chyba ze nówka :norty: Jakoś do tej pory nie włożyłem do N47 złamanego grosza dlatego nie bałem się kupić kolejnego i mam nadzieję, ze tym razem też będzie :cool2: Oby ,tego ci też życzę :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Będziesz Miał Wydatek ,tylko nie rób na chińskich częściach :D Chyba ze nówka :norty:
-
N47 - czułość na paliwo?
Coś takiego leje do ropy i wszystko śmiga aż miło :D http://allegro.pl/diesel-skydd-dodatek-do-ropy-39c-1l-depresator-i3729421249.html
-
N47 - czułość na paliwo?
Taki to był żart, Lej zwykłą ropę na orlenie i ciesz się z jazdy :D
-
N47 - czułość na paliwo?
A lej co chcesz tylko na stacji CPN, a nie jakieś czerwony opał(ale to jeż twoja osobista sprawa)Możesz nawet i na czerwonce zasuwać :duh:
-
[E91]330xdA titansilber+CIC by kdus sprzedany
Zgadzam się z tobą ,ale wiesz jacy są ludzie ,spotkałem się już z takimi typami, wiec mam taki dystans :wink: Jet spoko :dance: :dance:
-
[E91]330xdA titansilber+CIC by kdus sprzedany
Fajnie to wygląda ale Jak dla mnie tylna klapa na polifta to :nienie: zobaczymy kto później kupi takie auto ? Będzie, dlaczego jest taki tył ?, :norty:
-
ppatryk -->> E92 320dA
Patryk fajny komplet ,ale ja miałem kiedyś w audi też takie i bardzo pyliły i co za tym idzie szybko się zużywały ,pojeździsz to zobaczysz :wink:
-
[e90] Jaki olej?
Oczywiście że LIQUI MOLY TOP TEC 4600 5W-30 :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Na częściach made in China :D Jeszcze trochę to chinole wykupią bmw :D
-
Łańcuch rozrządu N47
To ile dałeś 100% za komplet :?:
-
Łańcuch rozrządu N47
I co to zmienia fakt ,i tak trzeba wybulić z 6koła i tak :duh: najlepiej silnik M47 i problem z głowy :D
-
Łańcuch rozrządu N47
A moim skromnym zdaniem ,tak mięło być ,bo w końcu o to chodziło Niemcom :norty:
-
1wszy bieg koziołkuje / sprzęgło, dwumas, złe nawyki?
Ale co Ci może koziołkować jak masz silnik benz. :?:
-
Łańcuch rozrządu N47
Ppgg widzę że się podoba :D Tekila sudrise :cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Bezapelacyjnie turbina, możesz jeździć na niej rok ,a i zarazem jeden dzień, także loteria :norty: