Treść opublikowana przez pawelkrak
-
naprawa z OC pomocy!
pawelkrak odpowiedział(a) na Naczos temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneto mi admin dogadal :/ prosze o skasowanie mojej wypowiedzi skoro mam byc nazywany zlodziejem :( . a zreszta .. co do malowania elementu to trudno wymalowac polowe blotnika ?? czy pol maski jezeli jest to lakier metalic dodatkowo , napewno przysluguje malowanie calego elementu.
-
naprawa z OC pomocy!
pawelkrak odpowiedział(a) na Naczos temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneja mialem przypdaek z moja omega (sprzedana) facet mi cofnal pol ciezarowka i wjechal mi na maske , i rozdarl blotnik. wezwalem palki , gostek dostal 200 zeta mandat i chyba 3 pkt karne. mnie zrobili tylko szkic sytuacyjny kolizji dla firmy ubezpieczyciela. pojchalem autem do rzeczoznawcy tam gdzie koles byl ubezpieczony a w miedzy czasie blacharz mi jeszcze tam cos poklepal zeby bylo wiecej szkody ;). rzeczoznawca zrobl wycene ryczaltowa czyli wszystkie czesci uzywane bo nowa nie przysluguje , auto 10 lat wiec i elementy musza byc odopowiednia zamortyzowane. blotnik mi napisali nowy (tzn wymiana na dobry uzywany) ale lakiernik mi go zrobil po swojemu. itd z reszta czesci , maske kupilem uzywke za 700 a wedlug ich wyceny to 1000 pln , lampy mi przyznali uzywki helli za 600 a ja kupilem nowki soczewkowe za 500 ;) i tak z reszta czesci;) a wogole to byly 2 opcje wlasnie 1 opcja naprawy - czyli ryczalt - ceny i iles tam % i za tyle mam auto zrobic co oni wycenia ew. 2 opcja naprawy- odstawka auta do serwisu OPLA i tam naprawa wedlug cennika czesci przy czym w tym wypadku ja kasy nie widze na oczy i nie jestem w stanie nic przykrecic kasy dla siebie wolalem 1 szy przypadek bo prawde mowiac zarobilem na tym troche kasy :P. w drugiej opcji remont by wyszedl jakies moze 8 tys ale zyskal by tylko serwis OPLA a ja bym mial to co przed kolizja ot taka dygeresja w razie czego ;) zebys nie dal sie zlapac i wyruchac ;)
-
Czy jest taki silnik w E39 ??
Znalazlem ogloszenie dosc atrakcyjne ale silnik mnie zastanawia: Rok produkcji: 1996, 216 000 km, 170 KM (125 kW), Pojemność skokowa: 2500 cm3, benzyna, szary-metalic, Liczba drzwi: 4/5, Czy jest to ten sam silnik co 520 , 523 , 528 (R6) ? bo wydaje mi sie ze 525 byly TDS - i czy warto sie tym autem interesowac z takim przebiegiem ?
-
Nowe zasady rejestracji w polsce
pisalem w innym temacie ze w TV mowili o tym ze dopiero wejdzie po nowym roku ta oplata czyli pewnie STYCZEN 2007
-
TVN Turbo - Zakup kontrolowany
Dopisze sie do kolegow ze rowniez ten mr.kornacki to potrafi robic glupie miny i nic wiecej. MOgli np. postawic AUDI 100 , prezentowane BMW E34 oraz np. OPLA OMEGE 'B' i w tej klasie wybierac a nie przyrowywac 3 roznych kategori i klas samochodow. zenujace :jawdrop: no ale coz , widac uklady i ukladziki w programie natomiast wiedze i fachowosc prezentera pozostawiam bez komentarza :clap:
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
No to jest piekne w BMW. Dzieki serdeczne , bo to dla mnie tez jeden z wazniejszych punktow w silniku
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
a jak wyglada sprawa wymiany rozrzadu ?? ile kosztuje wymiana tego ?
-
sprowadzanie aut - od wakacji coś nowego?
pawelkrak odpowiedział(a) na Dan V8 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneDzis wspomnieli w TELEXPRESIE ze podatek nowy ma byc wprowadzony od nowego roku . Wiec poki co mozna doic auta po 100 E :cool2:
-
>=R6 .... nie każdeogo kręci ten dźwięk ?
i to jest najpiekniejsze w BMW i dlatego chce miec E39 zeby cieszyc ucho muzyka silnika i wydechu :modlitwa: BMW :modlitwa:
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
tzn ja sie boje ze E39 10 latek w TDSie bedzie mogl miec za jakis czas klopoty z TURBINA . Dlatego jestem sklonny do beny tej 2.0 lub 2.8 ;) a jak sie ma sprawa czesci zamiennych ?? i co najczesciej pada oraz co ile robi sie rozrzad ??
-
No i benzyna znowu droga :(
dzis mnie porazilo . KRAKÓW BP - PB95 - 4.25 ! mozna sie załamac :doh:
-
sprowadzanie aut - od wakacji coś nowego?
pawelkrak odpowiedział(a) na Dan V8 temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneno jeszcze musi sie parlamant za to zabrac , a poki co ida wakacja i maja wicej innych sprawch niz ustalanie chorych przepisow. ja sadze ze jak cos ustala to pod koniec roku o ile sie sejm nie rozwali z nowym koalicjantami :jawdrop: . jestem dobrej mysli i poki co wszedzie cisza , a to co oni ustala musi byc zgodne z przepisami unii o swobodnym przeplywie towarow :P wiec spokojnie bez paniki :hand:
-
UKRADLI MI BMW :(
cholera az strach auto kupic , co za bandycki i zlodziejski kraj :mad2: a tak na marginesie , czy cos sie wyjasnilo z tym autkiem ??
-
>=R6 .... nie każdeogo kręci ten dźwięk ?
Ja bym mogl sluchać ryku silnika R6 codzinnie na dobranoc i tyle :hand:
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
no to juz zaczynam sie orientowac ;) . w takim razie chyba bedzie 2.8 no chyba ze 2.0 sie trafi w dobrej cenie. co do tego znajomego to jak juz bede zdecydowany co do czego to o ile bedzie jeszcze ja mial to sie z nim skontaktuje ,chyba ze jego cena bedzie baardzo wygorowana wowczas bede szukal u sasiadow za odra :8)
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
toś mi doradził :jawdrop:
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
tzn - z niemiec bez problemu sprowadzisz auto z udokumentowanym przebiegiem za max 25 k 96 nawet 97 ;). za 98 i 99 trzeba juz dac odp. 5500-6000E dlatego sie chcialem zapytac co moze dolegac takiej 10 latce . bo auto mi sie podoba i ma charakter ale niechcialbym utopic kasy i ciagle remontowac. czy te silniki 520 v6 sa udane? i ogolnie cos wiecej
-
Czy E39 bedzie dobrym zakupem ?
WItam. Chcialbym sie przesiąść na jakis model BMW. DOsc duzo widzialem ofert sprzedazty w niemczech za rozsadne pieniadze i do tego w polsce tez mozna kupic w granicy 26 tys. Pytanie moje jest takie. Czy to auto jest warte tych pieniedzy i co moze dolegac 10 letniej E39 520i .. Chcialbym troche tym autem pojedzic dosc wygodnie i w miare komfortowo ;). Prosze o odp. uzytkownikow tego modelu (e39). Oczywiscie wersja tylko SEDAN. Bede wdzieczny za wszelką pomoc w tym temacie ;) pozdr. Pawel