Treść opublikowana przez MateuszWasi
-
Jaki silnik do e90?
Ja szczerze polecam automat ale tylko dobry automat - taki jak w BMW . W moim odczuciu jest to ogromna wygoda , szczególnie w mieście . Na dodatek brak problemów ze sprzęgłem co jest bolączką wielu egzemplarzy z manualna skrzynią . Moja czarnulka jest trzecim z kolei autem w automacie i w następnych zapewne również będą się znajdowały skrzynie automatyczne :)
-
światło postojowe tylne
Dokladnie. W oslonie sa takie plastokowe kolki ktore trzeba wyciagnac i oslona schodzi bez problemu
-
Jaki prostownik do ładowania aku Varta AGM 12V 80Ah 800A ?
Kolego guzior2 a ile kosztował BOSCH ? Podejrzewam że jakieś 150-200 zł ?
-
Ogrzewanie W BMW
Ja również potwierdzam - 5 km wystarczy aby poczuć się jak w domu :) Sprawdź koniecznie filtr kabinowy .
-
myjnia cisnieniowa zima
Chodzilo mi o szczotke z miekkim wlosem ktora myje sie auto 'recznie' a nie o te wehikuly z myjni
-
myjnia cisnieniowa zima
Moim zdaniem raz na jakis czas (np. co 4-5mycie) trzeba auto 'potraktowac' szczotka zeby odswiezyc lakier . A na codzien mycie bezdotykowe w zupelnosci wystarczy :)
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Kiedy kupiłem e90 (ROF) byłem zachwycony trakcją i nie zwracałem uwagi na inne rzeczy typu komfort podróżowania . Jednak po dwóch miesiącach przejeżdżonych na zwykłych oponkach powiedziałem że nie założę ROF-ów dopóki w Polsce nie będzie przyzwoitych dróg . Na tych oponach też można pewnie polatać po zakrętach ;) Rozum wygrał z sercem ( o sportowym zacięciu) :cool2:
-
inpa ncs skad sciagnac pomocy
Tak się zastanawiam czy te zestawy za 80 zł z allegro się w ogóle do czegoś nadają :mad2: np. do kodowania . Czy wyłącznie do sczytywania błędów ?
-
320d wymiana termostatu EGR
A ja się zastanawiam co jaki czas będzie trzeba wymieniać te termostaty skoro to taka częsta usterka ...
-
E90 320d 2006r. - spadek mocy, straszne wycie..
Masz samochod od nowosci?
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Dzisiaj problem rozwiązał się sam ;) nie wiem na jak długo ale na razie jest tak jak powinno być . Wydaje mi się że była to wina stacyjki ponieważ dzisiaj przy odpalaniu gdy wciskałem pilot coś tam 'chrupnęło' i pilot został na swoim miejscu i już jest tak jak przedtem .
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Mam tylko jeden pilot . Mieszkam w Siedlcach , na forum jestem od niedawna stad te braki ;) Nie przypominam sobie zeby moj pilot mial stycznosc z jakims nadzwyczajnym polem magnetycznym.
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Napiecie i bezpieczniki w porzadku. Bede musial znalezc chwile i podjechac do ASO
-
Dywaniki gumowe na zime do e9x
Ja również szukam czegoś 'gumowanego' . Wiadomo że oryginalne są najlepszym wyborem ale może znajdzie się coś dobrej jakości lecz w niższej cenie ...
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Nikt nie mial podobnego problemu?
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Czyli bez aso sie nie obejdzie?
-
Stacyjka 'wypluwa' pilot
Witam ! Mam problem z kluczykiem / stacyjka , szukałem podobnych tematów lecz nic nie znalazłem więc postanowiłem sam poprosić o pomoc . Mianowicie : kiedy próbuje odpalić auto i wsadzam pilot zintegrowany z kluczykiem do stacyjki nic go tam w środku nie blokuje tylko się "odbija" i wypada . Da się uruchomić silnik lecz na komputerze pokazuje się symbol przekreślonego klucza oraz napis remote control a w oknie iDrive'a widnieje informacja żeby nie gasić silnika tylko podjechać do najbliższego serwisu BMW . Może ktoś się już z tym spotkał i może mi poradzić czy wizyta w ASO jest konieczna ? Serwis znajduję się 100 km od mojego domu więc staram się znaleźć inne rozwiązanie . Z góry dziękuje za pomoc .