Treść opublikowana przez zigi86
-
BMW E60 530i 258KM WBANE71090CM06028
zigi86 odpowiedział(a) na szakq123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmiałem zapytać o to samo, ja nigdy nie znalazłem nikogo kto podjął by się regeneracji tej przekładni, na forum jest kilka wątków na ten temat, jeżeli mnie pamięć nie myli, nowa kosztuje około 14 tys. zł,w jednym z wątków jest historia kolegi, który kupował używane na podmiankę i chyba już 3 sztuki zakupił, (3 x 2000 zł) i dalej ma problem. Pozdrawiam.
-
Asystent swiateł drogowych
A czy ma ktoś zdjęcie ukazujące moduł czujnika po lifcie ? pozdrawiam.
-
Asystent swiateł drogowych
Czy ma ktoś może zdjęcie ukazujace jak wygląda ten moduł i jak podłaczyc w aucie po lifcie ?
-
Asystent swiateł drogowych
czyli jeśli dobrze rozumiem, muszę szukać do skutku kabli o takich kolorach jak pokazano w tutorialu ?
-
Asystent swiateł drogowych
super, wielkie dzięki jeszcze ostatnie 2 pytania, gdzie to zakodować w e60 LCI ? i czy do zabawy z demontażem i przerabianiem lusterka odłączyć akumulator ? pozdrawiam.
-
Asystent swiateł drogowych
czyli trzeba podciągnąć kable, a mógłbyś podpowiedzieć jakie i skąd ? pozdrawiam.
-
Asystent swiateł drogowych
Panowie mam pytanie, Chcę doposażyć swoje BMW w asystenta świateł, mam e61 2008 LCI, czy zamontuje to lusterko plug&play czy muszę coś przerabiać ? oryginalnie mam lusterko z czujnikiem deszczu i świtała oraz xenony, i czy kodowanie jest konieczne ? z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
-
e90 320 WBAVA71070VG77043 Brodnica
zigi86 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo sądzicie ? oglądał ktoś może ten egzemplarz ? https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-pierwszy-wlasciciel-108-tys-przebiegu-doinwestowany-ID6yHCVT.html sorki,l ink juz jest :)
-
Nie płać kosmicznych pieniędzy za historię serwisową BMW!
no właśnie, wygląda na to, że strona już nie oferuje dostepu do ograniczonej wersji historii serwisowej za 3 euro
-
Łódzkie
dzięki za pomoc, dzwoniłem do nich i problem polega na tym, że nie mają w ofercie wymiany listwy zębatej, a mnie zależy na kompleksowej regeneracji, pozdrawiam.
-
Łódzkie
W internecie mają raczej kiepskie opinie ... dawno temu robiłeś ? i czy wymieniają też listwę ? pozdrawiam.
-
Łódzkie
Panowie, gdzie na terenie woj. łódzkiego zrobią mi porządnie regenerację maglownicy ? z wymianą listwy itp ? pozdrawiam.
-
CHIPTUNING BMW F30 F10 F01 F20.. & SERIA Exx OFERTA-PROMOCJA
witam, dwa pytanka, po 1 czy cennik ze str. 1 tematu jest nadal aktualny i 2 czy wg. Was można bez srachu chipować silnik ze skrzynią automatyczną ? pozdrawiam.
-
doposażenie E60 w asystenta pasa ruchu
Panowie, orientuje się ktoś jaki mniej więcej koszt dołożenia asystenta pasa ruchu ?
-
BMW E92 330d AC Schnitzer WBAWC910X7PW61070
zigi86 odpowiedział(a) na Dżoker1685050880 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzrobił nim 8 tys. km i sprzedaje ?
-
BMW E60 520D VIN WBANX31070CW72487
zigi86 odpowiedział(a) na jasiel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego z całym szacunkiem, ale jeżeli dużym minusem jest konieczność wymiany opon w używanym samochodzie to życzę Ci, żebyś miał tylko takie problemy ... pozdrawiam.
-
E61 530XD 2008 WBAPY71020C025198
zigi86 odpowiedział(a) na czacha777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeżeli nie był jakoś masakrycznie potrzaskany to 41 tys. za 3.0 z takim wyposażeniem, przebiegiem etc. to oferta godna rozważenia...
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
LCI 520 D 177 km w automacie, nie chce chipa ze wzgledu na automat dlatego zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, orientujesz sie czy w mojej skrzyni jest tryb sportowy ?
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
a czy wg CIebie gra jest warta świeczki ? odczuwalna różnica ?
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
w takim razie sprawa jest bardziej skomplikowana niż myślalem, czy któryś z kolegów robił taki manewr ?
-
ZROB TO SAM E60 przycisk sport mode -zwiekszenie mocy
Czy ktoś z forum próbował to zrobić w wersji po lifcie ? prześledziłem 70+ stron wątku na zagranicznym forum, jest tam opisane, co i gdzie wpiąć (różni się od wersji przed liftowej) ale jest też wzmianka, że trzeba zrobić po pierwsze kodowanie, aby na wyświetlaczu pojawiał się napis "SPORT" a po drugie trzeba wykonać SAT flash "o this really doesn't make a big difference unless you get the actual SAT software flash. Until you change that you won't get the real benefit of this mod. Even when you do get the software flash you don't need this mod. With the flash you will be in sport mode when you move the shifter to the left. " I o to właśnie chciałem zapytać, czy ktoś się orientuje na czym to polega ? czy wystarczy coś dokodować? może ktoś już się z tym bawił ? będę wdzięczny za pomoc Pozdrawiam.
-
grubość powłoki lakierowej na elementach karoserii
Z tego co mówisz wynika, że cały samochód był lakierowany przynajmniej 2 razy ?
-
grubość powłoki lakierowej na elementach karoserii
Witam koledzy, Piszę ponieważ potrzebuję rady, mam okazję kupić bmw e46 2004 r. problem w tym, że zmierzyłem go czujnikiem lakieru. Od razu zaznaczam, że jestem kompletnym laikiem w tej kwestii. Poniżej przedstawiam wyniki pomiarów, z zapytaniem czy to oznacza, że auto było bardzo rozbite? czy takie wartości mieszczą się w normie ? 1) Błotnik tylny lewy 150-1300 2) komora silnika 180-215 3) Błotnik przedni prawy 135-1500 4) Drzwi prawe 170-205 5) Błotnik tylny prawy 160-1300 6) Bagażnik 150-217 7) Błotnik przedni lewy 170-190 8) Drzwi lewe 160-320 9) Dach 210- 310 Z góry dziękuję za pomoc.