Treść opublikowana przez Shreku320
-
Radio restartuje się przy uruchamianiu silnika
restartuje, tzn.? wyłączy się na chwilę napewno i włączy
-
wymian tulji wachacza tylnego
czy idzie samemu to nabić da się to samemu zrobić, nabijałem u siebie z obu stron, posmarować trochę smarem i młotikiem powoli nabijać, ładnie wejdzie.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
kurczę i ja zapomniałem się przywitać :( .... ale teraz witam wszystkich miłośników BMW życząc zawsze szerokości na drodze, nie psujących sie maszyn i pełnych baków :D :D
-
bije kierownicą
ruszam kołami i żadnych luzów nie czuję? nie da się ich tak wyczuć?
- zawieszenie
-
zawieszenie
ja mam wymienione dwie tuleje..
-
bije kierownicą
też kiedyś zachaczyłem o krawężnik, ale tyłem...
-
zawieszenie
o.k ale jeśli to naprawdę nie wina spreżyn, jeśli sprężyny są oryginalne?
-
zawieszenie
a jeśli to nie wina sprężyn?
-
bije kierownicą
dzięki za poradę, niedługo zajmę się tymi tarczami.
-
zawieszenie
ostatnio zauważyłem że czasami jak pokonuje nierówności to całe auto potrafi dziwnie (tak jakoś sztywno)się zakołosyć. Jaka jest tego przyczyna? amorki mam dobre, spreżyny z Niemiec chyba trochę twardzsze.
- bije kierownicą
-
bije kierownicą
jeśli tak to jakie tarcze proponujecie? co myslicie o Brembo?
-
bije kierownicą
ale tarcze nie są nawet stare za bardzo
-
bije kierownicą
mam taki mały problem, przy hamowaniu z większych prędkości delikatnie bije kierownicą, koła są wyważone. Gdzie mam luzy?
-
wskaźnik paliwa
sprawdzałem kostę, jest dobrze zapięta, ale jak wracałem z Torunia to w czasie jazdy się naprawiło, już jest wszystko O.K. Co mogło byc przyczyną? Kabelek sam by się chyba spowrotem nie zaczepił.
-
wskaźnik paliwa
kiedyś już mi się tak stało, ale tylko na chwilę, po powtórnym włączeniu silnika wskazówka wróciła do normy a teraz nic :cry: dzisiaj zobaczę za zagarami tą masę
-
wskaźnik paliwa
kilka dni temu odpalam moją bumę, patrzę , świeci mi się rezerwa i wskazówa leży bezwstydnie na "0". Pomyślałem że benzyna jakoś uciekła, ale to nie możliwe. Zatankowałem do pełna i nic-leży. Czytałem na forum że może to być z powodu masy i mam pytanko gdzie znajdę podłączenie do masy od zegarów? Ostatnio wymieni8ałem też żaróweczki do podświetlania zegarów, mogła mi się kostka poluzować? Świeciła by się wtedy rezerwa? Sprawdzałem kostki pod siedzeniami do pływaków, wszystko podłączone. :evil:
-
Jaki olej w skrzyni?
w aso kupiłem Dextrona III, taki jest proponawany do tej skrzyni
-
Jaki filtr paliwa?
kupiłem oryginalny w ASO jutrto wymienię :clap:
-
Jaki olej w skrzyni?
kurzczę sprawdziłem i wywieszki nie ma.... :cry:
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
mdf że tak powiem lepiej odbija bass. dobranie litrarzu to już trzeba głębiej się wczytać w parametry głośnika, są fajne pragramy na kompa do obliczania ile powinno być
-
Mała rzecz - ogranicznik na pasy
kupiłem oryginalną spinkę....teraz będę się męczył z założeniem
-
Mała rzecz - ogranicznik na pasy
guzik raczej odpada, oryginał jakoś magicznie się montuje?
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
skrzynia pasywna to tylko obudowa i głośnik, nic innego. Filtry masz we wzmacniaczu. Wielkość obudowy zależy od głośnika, każdy głośnik ma inne parametry, wg. nich wylicza się jaką pojemność powinna mieć skrzynia. MDF jest lepszy i to o wiele, ale nie radzę robić samemu skrzyni...będzie grało...ale to nie to, nie wydobędziesz głębi basu.