Treść opublikowana przez Shreku320
-
Mała rzecz - ogranicznik na pasy
Witam, mam mały problemik, potrzebuję takiej spinki (ogranicznika)na pasy aby zapięcie nie spadało do dołu. mała rzecz ale jednak :cry2: Wie ktoś może czy dostanę coś takiego i gdzie? ewentualnie ktoś może ma na zbyciu?
-
Jaki olej w skrzyni?
teraz to już naprawde nie wiem jaki zalać :duh:
-
Jaki olej w skrzyni?
dextron II jest przeznaczony do automatów, tak?
-
Jaki olej w skrzyni?
wie ktoś jaki powinienem zalać olej do skrzyni e36 320? ile się go tam zmieści i ile kosztuje?
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
skrzynia aktywna to nie to, najlepiej pasywną i do tego porządny piec jedno lub dwu kanałowy. jeśli chcesz mieć porządne jeb...... to zastanów się na JBL-em, z tego co wiem potrafią naprawdę dużo a i ceny nie są kosmiczne.
-
bass reflex - tuba czy skrzynka aktywna
różnica pomiędzy 25 a 30 może być wielka ale i bardzo mała, to zależy od skuteczności, materiałów z których jest wykonany,itp. oraz od firmy. Jasne że skrzynia, tuby to przeszłość i moim zdaniem badziewie, porządnej firmy skrzynia zamiecie Ci kurz w bagażniku, nie musi mieć monstualnego głośnika, 30 cm to teraz jakby standard.
-
Cb
ja też boję się trochę dziurę robić, nie wiem dlaczego, może to nie strach tylko....nie chcę krzywdzić bumy :(
-
Cb
co sądzicie o tym radiu: http://www.allegro.pl/item97730775_cb_radio_uniden_pro_520_xl_wtyk_gratis_nowe_radia.html? Z długością anteny to chyba nie zawsze im dłuższa tym lepsza, musi być dobra i tyle.
-
Jaki filtr paliwa?
:lol: dzięki bardzo, a i jeszcze gdzie on się znajduje?
-
Jaki filtr paliwa?
Wie ktoś jaki jest filtr paliwa w e36 320? Jakie ma oznaczenie i za ile można kupić?
-
Cb
Nie no tylko nie :cry2: dziura..... na magnesie są złe?
-
nagłośnienie E36 sedana
Mam suba porządnego, ale piecyk troszkę za słaby, teraz będę wkładał głośniki ale niestety na razie w miejsca seryne z przodu.
-
nagłośnienie E36 sedana
Nie musisz ciąć otworów, porządne 16 w drzwi i mocny sub dadzą nieźle popalic. Można też oddać autko do zakładu i subwoofer w kanapę włożą :D
-
E36 Tylne głosniki
można kupić fajne przejściówki i założyć elipsy, ale ja proponuję odsłonić te otwory i zainwestować w subwoofer :twisted:
-
Cb
Przed majówką chę kupić Cb radio, może mi ktoś doradzić jakie i jaką antenę wybrać aby mieć dobry zasięg? :?: