Treść opublikowana przez BMW6969
-
ZBIÓR FUNKCJI NCS
wszystko ładnie,alektora opcja to swiatla powitalne? i czy jest opcja ze w momencie gdy zośtawiam uchylone szyby i zamkne auto to same sie domkną?
-
DRl e46 przd FL i po FL NCS - dylemat -prosze o sugestie
Witajcie, mam pytanie dzis po zabawie z NCS-em i załączeniu DRL w moim e46 2000r (cabrio) "EINZEIT_DRL wert_02" i e46 2002 (sedan) włączyłem usiawilem "DRL_DIMMUNG wert_02" dlaczego są różnice w świeceniu, po lifcie swieca bardziej wyraznie niz przed FL ... zmiana "EINZEIT_DRL wert_02" na "EINZEIT_DRL wert_03" wyskakuje blad kodowana ...cos zle zrobilem czy tak ma byc po prostu?
-
INPA
KAtowice ;>:)
-
INPA
Panowie mam pytanie, w koncu jestem w posiadaniu inpy na win XP .. włącza mi się inpa ładnie wszystko ...e46 320d 2002 poczym wybieram silniki m47 new ..i version do not match malfunction possible i sie nie łączy.. wchodze do e46 325i m54 ..wyskakuje .version do not match malfunction possible ..ale wchodzi dalej w menu... cos zle zrobiłem podczas instalacji ?
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
w moim przypadku , linka sie zerwala..
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
ja sie zatrzymalem na etapie ...sciagniecia maty wyglusajacej...i co dalej...
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
właśnie tu jest problem, bo z przodu jest inny ten mechanizm niż z tyłu...;/
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
tzn. ?:))
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
a jak wymiana wyglada?
-
e46 320d sedan - szyba sie nie podnosi - tyl el. -
Witajcie, dziś podczas opuszczania szyby tylnej elektrycznej, cos zaczeło się "sypać" .. sciągam tylną tapicerke z drzwi i ukazuje mi sie linka która swobodnie sobie wisi.. Proszę was o rade, czy da sie to naprawić po przez ponowne nawinięcie czy lepiej kupić jakaś używke ..? jak się zabrać za wyjęcie tego ...? Dzieki z góry .. ps. mowa o tym elemencie .. http://www.realoem.com/bmw/showphoto.do?id=51358212100
-
...
dzieki za info:)poki co nie mam nikogo by to zalaczyc:/
-
brak pracy sond e46 325 m54
auto zrobione. . .:) glowna przyczyna bylo. . hm. . mechanik sam niewie.. . przepustnica i krokowy jak wyciagnal to sam brud, odma peknieta a przewody odniej popekane,zlozyl to do kupy odpala auto ,sondy ruszaja. . . a tu blad czujnika walka rozrzadu, wiec wymiana i takim sposobem auto juz niewykazuje bledu. . szkoda ze szarplo kieszen:/
-
brak pracy sond e46 325 m54
Panowie...znalazłem na youtube odczyt z INPY i cos wam pokazę ... puscie sobie nagranie od 4 min ... i tam macie u gory z lewej strony BANK 1 i BANk 2 tu widać jak pracują ...u mnie wartości na zimny i na rozgrzanym to 0 V (wszystko na benzynie ) ..po założeniu LPG 3 dni temu zapaliła sie kontrolka silnika...
-
brak pracy sond e46 325 m54
czekam na kompa z inpa i wszystko wrzuce.
-
brak pracy sond e46 325 m54
ponoc mam padniete sondy na swiecach bo wybija blad BANK 1 BANK 2 - nie ma reakcji nawet na rozzgrzanym silniku...;/ http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=BS31&mospid=47604&btnr=11_2181&hg=11&fg=50&hl=7&lang=pl
-
brak pracy sond e46 325 m54
witajcie, podlaczylem auto pod kompa i ku mojemu zdziwieniu gdy weszedlem na odczyt sond i wskaznikí pokazuja totalne "0" i zapala sie check w czasie ich sprawdzania.. poczyd gasnie..kontrolka, "fachowieb" zauwazyl tez zla prace przepustnicy, i twierdzi ze to jest sprawdza.. . auto nie odpala czasem na cieplym. . .
-
e46 modul komfortu zresetowany przez CARSOFT POMOCY !
wiem jak kasowac inspekcje bez kabla a za pomoca licznika , ale niedziala przycísk do resetowania dzienoego przebiegup:/ jak widac, niem ma nikogo na slasku kto to ogarnia. . .
-
e46 modul komfortu zresetowany przez CARSOFT POMOCY !
powiem tak, co z tego ze na forum jest napisane..nie mam mozliwosci uruchomienia ncs-a(problemy z ins.instalacji inpy), fakt ze Auto bylo otwarte cala noc tak mnie przerazal ze juz nie moglem czekac az sie naucze ..programowac..jedno jest pewne teraz zaczne sie uczyc na e36..ktore bedzie krolikiem doswiadczalnym..
-
e46 modul komfortu zresetowany przez CARSOFT POMOCY !
MOBIL KLIMAT / Katowice / ...yhm.. :roll:
-
...
jeden z " magików " powiedział mi że mam stary moduł i trzeba dac ten z "po lifcie" i wtedy można zakodować, operacja taka "u niego" 200zł..:|
-
e46 modul komfortu zresetowany przez CARSOFT POMOCY !
modul ZAKODOWANY ---> 250zł---> 10 min roboty :|
-
problem ze zmieniarką e46 cabrio
jest to oryginał tzn. tak mi sie wydaje bo w VIN-ie jest w wyposażeniu "ZMIENIARKA 6 CD" sprawdze bezpiecznik..a mogla pasc cala zmieniarka ?ze nawet jej nie widzi ?
-
e46 modul komfortu zresetowany przez CARSOFT POMOCY !
Panowie, bawiłem sie dzis Carsoftem, chciałem usunac inspakcje olejowe i przez przypadek musiałem zresetowac funkcji komfortu w samochodzie , szyby sie nie domykają automatycznie , nie dociągaja sie po zamknieciu drzwi no i dach nie chce sie składać !!! POMOCY !! co mam robic ...moze ktoś ze śląska ogarnia temat ?
-
e46 m54 czujnik wałka rozrządu ?
gdzie kupowaliscie czujniki ?
-
e46 m54 - kody błedów...może ktoś pomoze ?
Panowie, po diagnozie Carsoftem mam nastepujace bledy .. MODUL ABS: 68- wheel sensor : rear right 36-front right wheel sensor OR IGNITION signal error ( PRAWY PRZÓD ?) 20-front left wheel sensor OR EGS INTERVETION (LEWY PRZOD ?) MODUL DDE/DME 65- CAMSHAFT ANGLE PULSE GENERATION ( CZUJNIKA POŁOŻENIA WAŁKA ROZRZĄDU ?) -wlotowy czy wylotowy ?