Treść opublikowana przez palekkk
-
e39 530d felgi 18' 8,5 cala na przód i tył ?
U mnie na aktualnie założonych na auto czyli rondlach mam 8,5 cala każdą i każda ma Et 13 i jest elegancko na 18stkach miałem 8 cali i et 20
-
e39 530d felgi 18' 8,5 cala na przód i tył ?
jak maja et42 to niesety nie będą pasować bez przeróbek typu dystanse których kolega zapewne nikt ci niepoleci bo różne są mity na ten temat..
-
Rca do bmw e39 przed lift
No ja również mam seryjne radio i zmieniarke w bagażniku i elegancko gra :D Ale teraz idzie kolejna zmiana :D Zakupiłem fotele przednie w pełnej elektryce tzw komforty jutro będą montowane
-
Rca do bmw e39 przed lift
Nie u siebie mam kanape nie składana jedna całość i mówie gra elegancko :D Tylko musze jeszcze wyeliminować ciche szumienie po właczeniu radia może gdzies kabel czegoś dotyka czy coś i jest tak jakby przebicie
-
Rca do bmw e39 przed lift
No i dziś już wszystko ogarnęliśmy :D Sygnał jest pociągnięty od radia kable ładnie pochowane :P No i dołożyłem skrzynke do bagażnika która jeździła w e36 no i elegancko to wszystko gra az się trzęsie :D Miałem jej nie zakładać no ale jednak chyba że coś mocnego mi się trafi i będzie tak pasowało wymiarami żeby schować to w schowek w bagażniku tam gdzie mam zmieniarke :)
-
Rca do bmw e39 przed lift
No i dziś podłączyłem wzmaka no i jestem trochę zawiedziony, bo na seryjnych głośnikach jakiegoś szału niema jest lepiej niż bez wzmaka ale chyba bez tuby się nie obędzie długo się nie bawiłem bo niepodłaczyłem konkretnie sygnały tylko na krótko od aku... Czy mógłbyś kolego powiedzieć gdzie dokładnie podłączałeś ten kabel sygnałowy ?? Bo szczerze mówiąc to kabli jak to napisałeś w okolicy akumulatora jest mnóstwo ewentualnie wstawiłbyś fotke bo chciałbym mieć to już złożone do kupy :) Czekam na odpowiedz
-
Rca do bmw e39 przed lift
A powiedz kolego jak grają seryjne głośniki po podpięciu wzmaka ?? Jest dobry basik ?? Czy koniecznie jest potrzebna tuba ?? Bo nie chciałbym jej montować bo szkoda miejsca w bagażniku a dziś kupiłęm wzmaka magnata 1400w więc mocny.. w piątek biore się za podłączanie. Czekam na info
-
Rca do bmw e39 przed lift
Aha czyli niema potrzeby ciagnięcie kabli od radia do bagaznika tak ? Dobry dzwięk idzie przez ten konwerter rca ?? Bo jednk na seryjnych głosnikach bez wzmaka to lipny jest ten bass mam nadzieje że jak podłacze wzmaka to sporo się zmieni bo niechciał bym skrzyni albo tuby w bagażniku bo to męczy głowe miałem juz w e36 i jakoś drugi raz niechce ..
-
Rca do bmw e39 przed lift
Podpowie ktoś jak podłączyć najszybszym i najprostszym sposoblem wzmaka do e39 ?? Instalacja orginalna radio bussines rds bo jednak trochę brakuje tego basu a jak czytałem to po dodaniu wzmaka sprawa na oryginalnych głośnikach wygląda zupełnie inaczej :) Trzeba na nowo ciągnąc kable od radia do miejsca gdzie będzie wzmak czyli w schowku w bagażniku ?? Jak ktoś ma trochę pojęcia i oczywiście chęci to byłbym wdzięczny bo wzmaka magnata już kupiłem a nie wiem jak to założyć Pozdrawiam
-
E39 525D by palekkk
]Mała sesja na razie słaba jakość bo tel w naprawie i jest zastępczy.. I jak wam się podoba ?? Lepiej jak na 18stkach ?? http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b8444b69a5f2.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d8f319a25781.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/344f4204aa7c.jpg
-
E39 525D by palekkk
Jednak 18stki będą szly na aukcje :P Zakpupiłem 17stki Rodnell 0058 8,5 J ET13 każda taka sama.. Po założeniu od razu inny samochód :D \ http://fotoo.pl//out.php?i=778708_img-0818.jpg
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
U siebie w domu mam jeszcze audi a6 1.9tdi i powiem szczerze że lepiej prowadzi się e39 jest sporo miększa lepiej trzyma zakręty jeżeli chodzi o wygląd audi to też jest ładne no ale właściwościami jezdymi bmw bije ją na głowe
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
No tk musze sprawdzic u siebie jak to jest.. ale wydaje mi sie ze caly czas leci zimne powietrze i niewazne co sie dzieje na klimatroniku
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
No właśnie u mnie jest zamknięty ale tak na logikę to jest to nielogiczne bo leciec powinno taka sama temperatura jak i z przodu przynajmniej tak jak pisałem w audi tak jest...
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
No ale ja mam nawiew z tyłu z jedym pokrętłem otwarty zamkniety nie ma ciepło zimno to wiec jak to jest ?? Bo aż sprawdze bo wydaje mi się że np mam ustawione po 22 stopnie na strone leci ciepło a z tyłu zimne powietrze
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
To tak jak u mnie z tylnego nawiewu ma leciec tylko chłodne powietrze ?? Lecz to trochę nielogiczne bo nawiew w zime w ogóle się nieprzydaje
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No to czekamy na informacje :D Dla mnie to coś za tanio.. Ja jak szukałem e39 to też dwa razy sie przejechałem tylko niepotrzebnie a miało być cud malina a na jednej to miernik lakieru nie schodził poniżej 1000 jednostek niemówiąc juz o brakach luzach połamanych obudowach w silniku.. To co tanio zawsze wychodzi drogo i nie raz juz sie to powiedzienie sprawdziło.. Kupić tanio a pózniej dołozyć drugie tyle ?? Bez sensu... No ale każdy człowiek ma swój rozum ale dla mnie te autko nie będzie perełką :D Jeszcze raz czekam na info
-
Bmw e39 i felgi styling 48
600 zl cenil do malowania odszedlem jak wrocilem to juz niebylo koles mowil ze podeszli ludzie szukali felg do astry a kupili do bmw
-
520D 2001r. - Dmuchwana dla pasażerów z tyłu
No u mnie jest nawiew z tyłu w którym nie ma regulacji zimno ciepło to czy z tego tylnego nawiewu ma lecieć tylko zimne ?? Bo w audi a6 mamy jest tez nawiew na tył nie ma żadnej regulacji i jak ustawisz na climatroniku ciepło to też z tyłu leci a u mnie ciągle zimne
-
Bmw e39 i felgi styling 48
No emeczka to mi się podoba te co ina tylko w mpakiecie co ktoś wstawił link w temacie :D Kozackie są w graficie miałem do kupienia na giełdzie samochodowej żałuje bo cena była dobra
-
Bmw e39 i felgi styling 48
A co myślicie o tej feldze ?? Przystawiona do mojego samochodu styling 80 z katalogu bmw bbs skrecane :) http://allegro.zapodaj.net/6d5e8d7be160.jpg.html
-
Bmw e39 i felgi styling 48
To co obecnie na 17stkach smigasz ?? A jeżeli chodzi o 19stki to mi tylko podobają się te od e65 tzw słoneczka i te co mam tylko mpakiet od e60
-
Bmw e39 i felgi styling 48
Ale wydaje mi się że 19stka to troche sporo... No ale wiesz kazdy powie co innego :D
-
Bmw e39 i felgi styling 48
295 :D Szerokość jak w bmw x5 :D Takie walce... Po koleinach będzie cię miotać :D Ale czego nie robi się dla wyglądu :D
-
Bmw e39 i felgi styling 48
Kiera skakala bo cisnienie w przednich kolach mialem po 1,6 napomppwalem i jest gitara napompowalem 2,2 przod a tylko 2,3