Treść opublikowana przez palekkk
-
e39 2.5 tds muli na wyzszych biegach
A co myślisz że zaslepienie egr-u to powoduje te objawy ??
-
e39 2.5 tds muli na wyzszych biegach
nikt nic niepodpowie??
-
e39 2.5 tds muli na wyzszych biegach
Teraz jezcze podlaczyłem auto pod inpe i w błędach motoru pokazała AGR regulen czy jakos tak był tylko jeden błąd niebyło błedu przepływki.. Doczytałem że jest to problem sterowania zaworem egr ale czy ten błąd jest spowodowany jego zaślepieniem to raczej nie wydaje mi się ..
-
e39 2.5 tds muli na wyzszych biegach
Witam wszystkich Od czasu gdy wyczysciłem odmę i zaślepiłem egr zauważyłem coś dziwnego w czasie przyspieszania na biegach większych od 3-ójki .. Przykład wczoraj wracaliśmy z komplem na 2 auta ze zlotu e30 raz jak wyprzedzałem to szła jak burza a raz lece wciskam nawet gaz w podłoge powiedzmy obroty 2300 na 5iątce i nic sie niedzieje zabardzo tak samo jest na czwórce czasem łapie jakiegoś muła... Dodam że przy czyszeniu odmy został załozony nowy filtr paliwa , przewody podcisnieniowe wyczyszczony kolektor zawór egr 9 po czym został on zaślepiony) i na koniec delikatnie przeczyszona przepływka .. No i nie powiem po tej operacji dół strasznie sie wzmocnił bo jak przycisniemy to ładnie wgniata w fotel przestała kopcić no ale zaczeła mulic na wyzszych biegach.. Podpowie ktoś co sprawdzić ??
-
E39 525D by palekkk
Dodaje nowe foty jak na razie wyjazdowe :) Z majóweczki tym razem znów nie w Toruniu lecz teraz sierpień zawitam ;) http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/540/GXkz5A.jpg]
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Żadne z tych felg nie podejdą do e39.. Nie to et to są felgi do seri 3
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jankos 1 Pw
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Lepsze styling 48 bo po lifcie ..
-
Ustawienie nastawnika w TDS?
Możliwe że sito jest u mnie brudne ?? Bo dziś paliła mi się rezerwa zrobiłem na niej z 32-34 km i jak postawiłem auto pochyło to kręciło koło 4 sek aż zapaliła, jakiś czas temu takich problemów niebyło przy małej ilości paliwa pompa sucha dawka na ciepłym prawidłowa błedów w motorze nie ma co warto sprawdzić w baku ?? Dodam jeszcze że przy ilości paliwa 15 l lub poniżej pojawiają się pęcherzyki powietrza w przewodzie od filtra paliwa do pompy wtryskowej filtr był wymieniany jakieś 2 miesiące temu auto od tego czasu zrobiło koło 2 tys km
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolego na lato załóż 17stke a na zime 16z stke bądź 15.. 16 psuje wygląd tego auta z początku może jest i ok ale po czasie jak popatrzysz będzie ci brakować tego wyglądu :D Przerabiałem to :D U siebie miałem już w lecie 16 potem 18 a teraz mam 17 i jestem zadowolony :D
-
Ustawienie nastawnika w TDS?
Ja mam czasem tak że jak mam np. tak jak obecnie pomiędzy rezewą a 15 L to jak postawie trochę krzywo auto i jest motor ciepły to kreci powiedzmy z z 2,5-3 sek i zapala.. Kolejne odpalenie jest już normalnie od strzała albo pół obrotu ale myśle że to już pompka swoje wysłużyła i jak mało paliwka to nie zaciąga bo jak jest więcej to nie ma takich cyrków
-
Zlot Toruń sierpień
Witam I jak będzie zlocik ?? 2 dniowy ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a ty josz zakupiłeś ta kombi ??
-
520 d brak mocy na 4 i 5 w określonym przedziale obrotów
Wg niego na razie trzeba czekać aż coś się popsuje na amen. Może coś podpowicie Dobry mechanik z jeszcze lepszym podejściem :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
I jak wziełes ją ?? Bo tak prawde powiedziawszy to radom to zakątek handlarzy, komis na komisie i zawsze ładnie odpicowane autka... Autko wygląda ładnie ale na pewno jest na nim sporo plaka :D
-
525tds kopci na czarno, olej w egr i kolektorze
Powiem ci tak.. Jak u mojej mamy w a6 w 1.9 tdi kopcił przy ruszaniu to winny był zawór egr... Został on wymieniony i problem z głowy.. Więc może zaślep egr odepnij od pocisnienia i pojeździł... Bo jak odma wyczyszczona to powinno być już ok bo u mnie teraz to prawie wgl nie kopci i sporo mocy zyskał dzięki temu czyszczeniu.. A może masz złą dawke ?? Podpinałes pod kompa ?? Pali od strzała czy kręci ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Na pewno ten mechanik był taki ogarnięty :D Skrobał skrobał i nic nie wyskrobał :D
-
525tds kopci na czarno, olej w egr i kolektorze
Czekam bo na bank to jest to.. U mnie to tym zabiegu jest 100 % lepiej
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No właśnie :D Dobra solidna reakcja a nie ciągle TDS BAD !!
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Trafił się felerny egzmeplarz w omedze jak i w e39 :D
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolego a miałeś Tds-a że od razu piszesz ze najgorszy motor ?? Bo to mnie bawi i niektórych forumowiczów też, jeden tak napisze bo coś tam słyszał drugi miał zajazda i dojezdzał go dalej a trzeci ma jeździ i oprócz podstawowych napraw nic nie robi i jest zadowolony.. Większość osób chwali sobie ten silnik.. Zobacz ile jest tematów na forum z motorem 3.0d .. Niby najlepszy motor a ciągle coś się dzieje
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No podobno fotele w e39 sa tak dobrze zrobione że tylko duże przebiegi na nich są zauważalne... u mnie jest prawie 300 i nic nie widać (prawie)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolego cena mówi sama za siebie.. Koles robi cała zawieche co nie jest tanie i sprzedaje auto ?? Na dodatek za 5500 :D To jest smieszne :D Fotki z trasy może nie są przypadkowo wstawione lecz specjalnie aby klienta przyciągnąć.. Ale skoro wystawione oto auto jest z twojej okolicy to nie kosztuje cię podjechać i obejrzeć... I będzie wiadomo
-
525tds kopci na czarno, olej w egr i kolektorze
Kolego przeważnie jak w kolektorze jest olej tak samo jak i był u mnie to przyczyną tego była zabrudzona odma... Znajduje się ona pod deklem tym srebrnym z napisem ,, BMW'' Samochód po operacji wyczyszczenia odmy bo jest to taka siatka na długość całego dekla przestał kopcić a dawał czasem porządne chmury , odzyskał sporo mocy więc warto coś takiego sobie zrobić, tylko od razu mówie jest to bardzo czaso chłonne ale jak się chce mieć coś lepiej to warto się pomęczyć :) Ja u siebie przy okazji czyszczenia wyczyszciłem cały kolektor, zawór egr, wężyki przelewowe , podciśnieniowego wymyłem odme, dekiel , i przeczyściłem patyczkiem do uszu trochę przepływke i wszystko jest ok :)
-
E39 525D by palekkk
Dziś wrzucę nowe fotki w ładnej rozdzielczośći to ocenicie :D