Treść opublikowana przez rychu1984
-
POMOCY! Komplet Tarcz i Klocków Hamulcowych Przód I Tył
dopiero co wymieniałem z przodu i za tarcze zapłaciłem 300 a za klocki 120 ale te ceny wachają się bo można kupić tarcze za 200 ale pewnie badziew czasami lepiej zainwestować i wiedzieć co się ma a firma tarczy to bosch
-
czy odbędą się jeszcze jakieś zloty w okolicach radomia???
:mad2: :cool2:
-
czy odbędą się jeszcze jakieś zloty w okolicach radomia???
:mad2:
-
czy odbędą się jeszcze jakieś zloty w okolicach radomia???
czy odbędą się jeszcze jakieś zloty w okolicach radomia??? czy może ktoś wie o jakimś ????
-
czy ktoś wie jakie zloty w tym roku jeszcze
widzę że się nie dowiem za dużo :mad2:
-
czy ktoś wie jakie zloty w tym roku jeszcze
czy ktoś wie jakie zloty w tym roku jeszcze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
320d mam problem z radiem
mobilki to nie jest wina końcówki mocy tylko na płycie głównej trzeba coś polutować i tyle maksymalny koszt to 150 zł ja zapłaciłem 100 i jest oki super
-
320d mam problem z radiem
a to jest koleś który naprawia takie radia i taki problem co ja mam http://allegro.pl/tuner-radiowy-bmw-bm24-brak-glosu-naprawa-legnica-i1733343234.html :D :D :twisted:
-
320d kontrolka ciśnienia oleju koloru żółtego
a olej masz oki jak gaśnie to się nic nie martw
-
320d kontrolka ciśnienia oleju koloru żółtego
nic sie nie martw wszystko jest oki
-
zatrzasniete kluczyki w bagarzniku
kolego ważne że się dostałeś
-
problem z bakiem paliwa
stary masz zapowietrzony bak jak zatankujesz to nie zakręcaj korka przejedź kawałek i sam się odpowietrzy bo zaśsie to powietrze ale bak do pełna
- Węzyk
-
320d mam problem z radiem
no jest ktoś taki
-
320d mam problem z radiem
a czy ktoś wie czy jak jest zrąbana ta końcówka mocy to czy trzeba wymienić radio czy da się to zrobić ????
-
320d mam problem z radiem
no proszę o pomoc
- 320d mam problem z radiem
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
oki zrobie i ci wyśle
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
ale mam też gps orginalny
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
tak mam miejsce na nią
-
320d mam problem z radiem
a może ma ktoś jakieś rozwiązanie inne
-
e46 kombi navi tv zmieniara pomocy
ja mam ale bez zmieniary
-
320d mam problem z radiem
spoko odpisałem
-
zatrzasniete kluczyki w bagarzniku
a jak byś był z okolic radomia to znam kolesia ktury się na bank tam dostanie
-
zatrzasniete kluczyki w bagarzniku
niestety z tego co się dowiedziałem to zostaje ci przekręcenie tego zamka np. śrubokrętem ale i wymiana zamka więc musisz kombinować mam nadzieje że jakoś pomogłem