Treść opublikowana przez pete_wwa
-
e46 320dA 150km Gdańsk Osowa WBAAS71030CJ35300
pete_wwa odpowiedział(a) na firebatt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie też mi się zdawało. cena sztywna jak i bajera w ogłoszeniu.
-
[E46] BMW 330d STASZÓW WBAAL91040FS12702
pete_wwa odpowiedział(a) na nosek55 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjaką książką? jest bo jest,ostatni wpis 8 lat temu? co tu potwierdzać :mrgreen:
-
[E39] 530i Touring - niemcy
pete_wwa odpowiedział(a) na orzel_man temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jest prywatny warsztat na Tempelhofie. prowadzi go Turek, a z nimi różnie to bywa co do prawdomówności. zapytaj się co miała robione u niego, bo nie sądzę żeby klient serwisu odsprzedał samochód przez drobną usterkę.
-
bmw 320 e46 150 KM WBAAS71070FY17482
pete_wwa odpowiedział(a) na morarz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwidać. strasznie wyliniała. kiera , podłokietnik na żywca to pewnie masakra. u mnie 200 tysi i zużycia nie widać po niczym.
-
E46 320d WBAAS710X0CK49276
pete_wwa odpowiedział(a) na thelord temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzy okazji nie można. regulamin poczytaj.
-
BMW 335i e92 Biały mat. WBAWB72010P052204 uwaga anglik
pete_wwa odpowiedział(a) na Nightsabes777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo robi następny ostatni sprawiedliwy, jak handlarze forumowi :mrgreen: jak ktoś ma ochotę niech poczyta te komedie i mu się odechcę :8) http://angliki.info/forums/przek%C5%82adki-pomoc.9/
-
E46 320d 2004, Łódź WBAAS71050FY38489
pete_wwa odpowiedział(a) na matjaw22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnaklejki tak też szły. uszczelkę miałem wyżartą kiedyś przy 110tkm. po słupku się ktoś ślizgał jak wsiadał/wysiadał.
-
BMW 320 E46 Coupe VIN Wbabm31020Ez71644
pete_wwa odpowiedział(a) na Biszczo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażciemno szare są nominalnie.
-
[E90] 2008 WBAVW110X0A270580
pete_wwa odpowiedział(a) na Z0RKI temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż[quote="Z0RKI" Ale kto zapłaci serwisowi za ich pracę? Przy okazji: czym różni się funkcjonalna "mała" navi od "dużej" ? jak to kto ? Ty. żaden handlarz nie pojedzie na serwis jak nie zapłacisz z góry. a to że wyjdą rzeczy na które ew. nie godzisz się nie ma znaczenia. duża navi ma wyświetlacz wypełniający całą te budkę dla ptaków.
-
BMW E39 WBADT61060CJ50331
pete_wwa odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzadzwoń do nich i powiedz o książce.
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
nie używaj chłopcze słów których nie znasz :nienie: hipster to taka osoba co mi.in. lubi okazywać swoją oryginalność i niezależność, być poza ogólnym nurtem. znaczy że sam nim jesteś bo ksenony w halogen dokładnie pasują do tego kanonu sztuki :mrgreen: i nie sadź się tak do innych użytkowników bo krótko tu bawisz i możesz dłużej się nie polansować jak bana dostaniesz.
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
żarówki premium kup i będą białe.
-
BMW E39 WBADT61060CJ50331
pete_wwa odpowiedział(a) na marekkacper E46 330xi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdobre :mrgreen: a co oni na to? :norty:
-
e46 320Ci Bydgoszcz WBABN11010JV46179
pete_wwa odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzapytaj co z czujnikami poziomu ksenonu bo też pewnie nie ma, a to nie dość że nielegalne to jeszcze upierdliwe dla innych. bez czujników i sprysków przeglądu nie przejdzie :nienie:
-
e46 320Ci Bydgoszcz WBABN11010JV46179
pete_wwa odpowiedział(a) na edek.by temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbo te merce pewnie miały 500+ a nie 300 :wink:
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
jak po tych swoich lasach jeździsz to może i nie błyskają. bo zwierzyna leśna nie ma czym ;)
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
wiocha jak masz kogoś naprzeciwko. krzywdę innym na drodze robisz.
-
3XX.. xenon w halogen/żarówki ala'led
wstydzisz się pomysłu? napisałeś ksenon w halogen. takie ori to sobie w doope wsadź. a później oślepiasz wszystkich. kup philips nigthtguide i masz super światło bez kombinacji.
-
Pomoc w podjeciu decyzji
pete_wwa odpowiedział(a) na blaca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jeździj dalej albo golfa sobie kup tdi jak czytać nie umiesz :mrgreen:
-
e46 316i WBAAT51050FW35295 Pabianice
pete_wwa odpowiedział(a) na Jurji temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwersja: OESTERREICH PAKET :mrgreen: tak jak i lewe blachy w pakiecie. dał z 2500E u jakiegoś turka jak nie był bity i miał ponad 300 tysi. podejrzewam że oprócz szafy coś jeszcze mu dolega bo z transportem to by dołożył :D
-
Pomoc w podjeciu decyzji
pete_wwa odpowiedział(a) na blaca temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża vin gdzie i poprawny tytuł?
-
e46 318i Łódź WBAAL310X0JJ26000
pete_wwa odpowiedział(a) na Jurji temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażkiera marnie obszyta. ciekawe ile ma nakulane. z czym lepszy niby, bo sedan?
-
E46 318i WBAAY71060CJ67401
pete_wwa odpowiedział(a) na Bartek926 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażfakt, jakiś analfabeta te zdania klecił.
-
BMW E46 323 WBABM31050EZ72321
pete_wwa odpowiedział(a) na Damiann10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsądzimy że była. http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=211384&p=1559071&hilit=WBABM31050EZ72321#p1559071 po to jest vin w tytule żeby zobaczyć czy nie omawiano danego egzemplarza :nienie:
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
jak wyżej, nie ten dział.