Treść opublikowana przez pete_wwa
-
540i Radom WBADN61060GG85522
pete_wwa odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeździł zaporożcem to teraz mu lepiej :mrgreen:
-
540i Radom WBADN61060GG85522
pete_wwa odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażten drugi też :mrgreen: http://moto.allegro.pl/listing/user.php?us_id=3565174
-
E46 - 318Ci 2003 rok , prośba o ocenę + VIN
pete_wwa odpowiedział(a) na Dano temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna początek nie podoba mi się że chce oddzielnie fele letnie ożenić. pozatym strasznie kulawe foty żeby nic nie było widać.
-
E46 - 318Ci 2003 rok , prośba o ocenę + VIN
pete_wwa odpowiedział(a) na Dano temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyposażenie Składanie Dane pojazdu Art. Wartość Numer podwozia WBABD91000PK61150 Kod typu BD91 Typ 318CI (EUR) Typoszereg E E46 (2FL) Seria 3 Rodzaj konstrukcji COUPE Układ kierowniczy LL Drzwi 2 Silnik N42 Pojemność skokowa 2.00 Moc 105 Napęd HECK Skrzynia biegów MECH Kolor TITANSILBER METALLIC (354) Tapicerka STOFF FLACHGEWEBE LEINEN/ANTHRAZIT (E4AT) Data prod. 2003-09-03 Składanie Wyposażenie Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S1CAA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES Dummy-SALAPA S313A EXTERIOR MIRROR PACKAGE Lusterko zewn. z funkcją składania S403A GLAS ROOF, ELECTRIC Dach przesuwno-uchylny, elektryczny S423A FLOOR MATS, VELOUR Dywaniki podłogowe Velours S428A WARNING TRIANGLE Trójkąt ostrzegawczy i apteczka S473A ARMREST, FRONT Podłokietnik przedni S481A SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER Fotel sportowy S493A STORAGE COMPARTMENT PACKAGE Zespół schowków S494A SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC) S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42) S785A WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS Lampy kierunkowskazów białe L801A GERMANY VERSION Wersja krajowa Niemcy S863A EUROPE/DEALER DIRECTORY Spis dealerów, Europa S879A GERMAN/OWNERS HANDBOOK/SERVICE BOOKLET Instrukcja obsługi, jęz. niemiecki Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S8SPA COP CONTROL Sterowanie CO2 S915A BODY SKIN CONSERVATION, DELETION Brak konserwacji pokrycia zewn. Składanie Wyposażenie seryjne Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK) S210A DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy S255A SPORTS LEATHER STEERING WHEEL Kierownica sportowa ze skóry z poduszką S2AAA LT/ALY WHEELS ELLIPSOID STYLING 46 Obr. BMW, st. le. styl. elips. 46 S520A FOGLIGHTS Lampa przeciwmgłowa S530A AIR CONDITIONING Klimatyzacja S548A SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING Licznik kilometrów S550A ON-BOARD COMPUTER Komputer pokładowy S851A LANGUAGE VERSION GERMAN Wersja językowa, niemiecki
-
E39 520d Warszawa
pete_wwa odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażstary tu ulepy z 3 składane się sprzedaje a Ty o szkodzie za 2 tysiaki panikujesz :mrgreen: jak jeździł 5 lat to zawieszenie powinien robić jakieś kwity części/robocizna powinien mieć.
-
540i Radom WBADN61060GG85522
pete_wwa odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskąd wiesz, że to handlarz ? jak klikniesz to się dowiesz :mrgreen:
-
BMW E46 320d Rawa Mazowiecka
pete_wwa odpowiedział(a) na radziu77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże były całe w chromie, odleciał jak picowali i zostały czarne :mrgreen:
-
E39 520d Warszawa
pete_wwa odpowiedział(a) na Farso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażale że niby czemu nie sprawdzać? że miał malowaną maskę i błotnik 11 letni samochód? proszę Cię :mrgreen: jak zadbany i prosty to może być malowany. dokumentację ma. czym się zrażać na początku?
-
540i Radom WBADN61060GG85522
pete_wwa odpowiedział(a) na buła666 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna pewno handlarz który je sprzedaje.
-
e90 2006r 320d
pete_wwa odpowiedział(a) na mari000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak jest. za 10-11 tysi golasek z początku produkcji jest. 1500zł przywózka, 1000 rejestracja i z 2 tysie akcyzy. nie licząc kosztów na miejscu. chyba że w ciemno na 1 dzień ktoś jedzie to nie wyda na % :mrgreen: ale tak jechać z nożem na gardle że trzeba coś kupić to lipa.
-
320D - trzęsienie przy przyśpieszaniu
podpora wału może albo krzyżak.
-
e 36 z gazem 1992 rok. igła?
pete_wwa odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli jak mówię.padaczki picują cena X2 i się żyje :mad2:
-
BMW E46 320d Rawa Mazowiecka
pete_wwa odpowiedział(a) na radziu77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz rokiem u cepów handlujących to zawsze do tyłu. jak się ogląda ogłoszenia trzeba od roku MODELOWEGO odjąć 12 miechów :D te klamki dziwne. edition exclusive i czarne?
-
320D - trzęsienie przy przyśpieszaniu
parę osób z forum wrzuciło i chwali sobie.
-
BMW 520i 2001 Kraków
pete_wwa odpowiedział(a) na squoter temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtelefonu typ nie odbiera. pisałem esa o VIN ale jakoś zero odzewu.
-
e90 2006r 320d
pete_wwa odpowiedział(a) na mari000 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpoza tym ten model jest obleśny. kierownicę w golasie masz jak w oktawii. straszna lipa. po lifcie uchodzi już bardziej. chyba że po prostu zależy Ci na nowszej technologii.
-
BMW E46 320d Rawa Mazowiecka
pete_wwa odpowiedział(a) na radziu77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtak sobie oglądasz z nudów czy Ci zależy? jak zależy to VIN zapodaj na początek a nie o klamki pytasz. może były może nie były :mrgreen:
-
e 36 z gazem 1992 rok. igła?
pete_wwa odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie o to chodzi że nie wrzucają raz na tydzień :mrgreen: cały rok frutti di mare żrą :D na takich paprochach 100% przebitki mają TUTAJ średnia cena 2500E za utrzymany egzemplarz a TU taki sam jak handlarza tylko przed picowaniem dodam że 3 drzwiowy hatchback jest najdroższą budą.
-
e 36 z gazem 1992 rok. igła?
pete_wwa odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażK.u.r.w.a jak oni tak te ceny zaniżają :duh: ściema wielka. tą astrę co ma wystawioną bez machlojek idzie kupić za 2500-3000 Euro. jak ma nakulane ze 300 to kupił za 1200 polerka do gołej kości i idzie za 9900zł :mrgreen: mam obcykany ten model konkretnie bo na dniach jadę siostrze prezent zrobić :wink:
-
BMW E91 2008 ROK
pete_wwa odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebieg nie jest jakiś wygórowany. ale za zachodnia granicą można podobne kupić za 11-12k Euro.
-
[E46] 320D - swap na 330D
właśnie ja też myślałem o czymś takim do swojego Compacta :D w końcu najlżejszy w stawce by był :mrgreen: skrzynia podchodzi_ może jakieś linki macie do wrzucenia.
-
e 36 z gazem 1992 rok. igła?
pete_wwa odpowiedział(a) na popo00 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażśrodek mi się nie widzi :mrgreen:
-
E46 320d 150km 2003 KOREKTA LICZNIKA katowice
pete_wwa odpowiedział(a) na darcyn temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdokładnie. ja przez rok z 5000km :mrgreen: tylko w ramach rekreacji i przyjemności z jazdy. czyli nocka albo długi weekend bez korków jak warszawiacy pojadą do domów :D aczkolwiek jak się nie ma CB to po kieszeni biją takie jazdy :wink:
-
[E46] 320D Touring - Wrocław
pete_wwa odpowiedział(a) na MaRio-sKaTe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki. tak to jest jak się śpi jeszcze :mrgreen:
-
[E90] 318d 2007 z uszkodzonym silnikiem
pete_wwa odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażalbo ogłoszenie wygasło. może wróci. silnik z 5 koła kosztuje. pytanie czy tylko silnik? jakby handlarz po taniości mógł zrobić i za 2X tyle sprzedać to nie wystawiałby. za ile sobie cenił?