Treść opublikowana przez pete_wwa
-
[E46] 330cd Czaniec (woj. śląskie) WBABV91080PK35165
pete_wwa odpowiedział(a) na wwo_j temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhalogeny wymienił to i cena w górę.
-
[e46] 320d vin WBAAP71090PJ58977 - prośba o ocene
pete_wwa odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno i wyszło 187tkm :mrgreen: bryka robiła średnio po 50 tysi rocznie więc max może mieć nawet 350- 400tkm. Kevin ten ostatni zidentyfikowany przebieg to zawsze nie wiadomo z jaką datą?
-
E46 320d 1999r Pułtusk
pete_wwa odpowiedział(a) na Urti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak sprzedane gdy wisi na otoszroto?
-
[e46] 320d vin WBAAP71090PJ58977 - prośba o ocene
pete_wwa odpowiedział(a) na ksiadzrobak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażz drobnych kłamstewek to rok i mityczny niepalący właściciel :mrgreen: S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących kombinowane było też coś przy boczku z alkantary. jakby klej jakiś albo pasta na przetarciu. plus jak kolega wyżej kierownik nowy co może sugerować większy przebieg. trzeba w ASO po VINie sprawdzić.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
pete_wwa odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak się ma warunki to pewnie. mój ojciec sprzedał warsztat bo już na emeryturze, a pod domem na ulicy bez narzędzi nic nie zrobię. a w Wawie za otwarcie maski ze stówkę liczą :D ale turbiny prasą chyba nie zregenerujesz?
-
e46 330Ci coupe swarzędz
pete_wwa odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki. znakiem tego że do 2003 tylko dwie skrzynie szły. szóstki nie było?
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
pete_wwa odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwystawiają cudze zdjęcia fur w dobrym stanie na tzw. zaliczkę. nie ma samochodu tylko cudze zdjęcia. czeka aż ktoś wpłaci zaliczkę za furę w okazyjnej cenie. często 1/2, 1/3 ceny rynkowej. jest o tym cały wywód poszukaj. oznaczaj zdjęcia znakiem wodnym po środku i po kłopocie.
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
pete_wwa odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto ja mówię u Pana Zdzicha. nie chciałbym robić poza konkretnym warsztatem. co mi po takiej turbinie i gwarancji jak parametrów nie trzyma? to jakiś fachowiec? sprzęt ma? czy wyważa ciężarkami od alufelg albo wcale? a propo's ceny to na alleszroto są i po 700zł
-
e46 330Ci coupe swarzędz
pete_wwa odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak to odczytałeś?
-
e46 330Ci coupe swarzędz
pete_wwa odpowiedział(a) na kozapw6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwłaśnie, a co do skrzyni. w VIN nie ma jaki model, jak to sprawdzić?
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
pete_wwa odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażza 1500 turbina z łożyskami u pana Zdzicha w stodole. a wyważenie wirnika to co? tak jak sprzęgło zależy jakie graty wrzucisz.
-
E36 323i coupe Gdańsk - KOREKTA LICZNIKA
pete_wwa odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmyślisz że ktoś jest ograniczony że wielkimi literami piszesz? nie musisz krzyczeć. prawda jest taka że niedomyte kocmołuchy czyli handlarzyki co w samochodzie pół życia spędzają raczej nie padną ofiarą prywatnego właściciela przy odkupowaniu samochodu :mrgreen: sprzedający musi wiedzieć co było bo jest od tego żeby się znać, jak nie umie się rozeznać w samochodzie kupionym bez historii co było robione co dobrze a co źle to niech wraca kury macać na swoje hektary. raczej w tym gównianym biznesie chodzi o to żeby wady ukryć a jak pisałeś 6garów i wydech burczący wyeksponować. tak rabaty są na szroty z placów. w żadnym salonie nie dostaniesz rabatu takiego żebyś po przytachaniu do polski miał 30% - 40% taniej zdrowy egzemplarz. niektórzy kupują oczami i nawet jak 3/4 jest ulepione ze szpachli i świeży lakier to się nie skumają. i żyją bujdami że u nas takie tanie samochody bo Zdzicho ma znajomego w serwisie BMW co zna właściciela serwisu co ten zna prezesa BMW i tamten pozwala sprzedawać Zdzichowi okazyjnie za 50% ceny w ramach rekompensaty za III Rzeszę :D a w Niemczech że taka drożyzna w porównaniu do nas. większość co napisałeś to kit i demagogia tego bagiennego środowiska.
-
E46 - czy warto kupić?
pete_wwa odpowiedział(a) na seba.et temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża cena jaka? zdjęć nie wrzucasz, może sam sprzedajesz :mrgreen:
-
E46 320d szczecin 2 sztuki
pete_wwa odpowiedział(a) na szczerybolek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża regulamin nowy zna? vin rozkodować i wrzucić do omawianego samochodu. i nie zakładać jednego tematu na X fur tylko sprawdzić czy dana wcześniej nie była omawiana i wrzucić w oddzielnym wątku.
-
E46 320d 2000r Grudziądz
pete_wwa odpowiedział(a) na DanielStarachowice temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniezły sztrucel.w tej cenie to i w Niemczech ciężko dostać w jednym kawałku :mrgreen: przebiegu wstydliwie nie podał bo pewnie 400+ tysi ma na szafie jak nie skręcona. niech kolega dozbiera drugie tyle i można szukać czegoś.
-
E46 320d prosze o opinie Pionki / Warszawa
pete_wwa odpowiedział(a) na fullmonk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażbyło już na forum x razy. nawet ostatnio. dlatego trzeba vin w tytule wrzucać :nienie:
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ja 90% w czasie jazdy :mrgreen: ale nie korzystam z popioły/zapalniczki i w samochodzie nie capi. oczywiście nikt inny nie pali :wink:
-
E46 330D Busko
pete_wwa odpowiedział(a) na bolek1521 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskąd wiesz że nie daje? a jak nie daje to niech Xxxxxxxxx i do zamknięcia Przekleństwo wykropkowane dalej pozostaje przekleństwem...
-
E46 - czy warto kupić?
pete_wwa odpowiedział(a) na seba.et temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża turbina 2X czemu? może ta historia jakaś pomylona?
-
E46 330D Busko
pete_wwa odpowiedział(a) na bolek1521 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzna kolega nowy regulamin? VIN uzyskać i w tytule wpisać po czym rozkodować i wrzucić tu. cena nie wróży nic dobrego.
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw opis można wierzyć jak w tekst handlarski że nigdy nie palone. a tu zonk :mrgreen: S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących
-
A tak żeby uświadomić co niektórych...
pete_wwa odpowiedział(a) na PJ temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażlinki ciągle się przewijają :mrgreen: fakt że mimo jakichś detali warto kupić. ale większość szuka za 15-20 tysi ignorując cenę w krajach z których ten model jest importowany :D
-
E46 318ci Siemianowice Śl.
pete_wwa odpowiedział(a) na pentak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażta druga stołki ładnie wyglądają. przebieg ~200tkm max. tylko czemu lewarek od nowszego modelu?
-
E39 520d 2003 RADOM
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno właśnie. z winu ll to czemu angol?
-
E46 320Ci 2001 Gdynia, VIN i parę uwag
pete_wwa odpowiedział(a) na Vincent86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż320 R6 150KM lub 318Ci 143 KM przedliftowe spokojnie za 5000 Euro kupisz