Treść opublikowana przez pete_wwa
-
[E46] 330xd 2002r WAWA
pete_wwa odpowiedział(a) na alexanderM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsugerowanie się ma sens bo jak sprowadzają auta w 3/4 z Niemiec jak się nie sugerować? że handlarzyna ma stryjenkę co ma ciocię co ma zięcia co pracuje w serwisie bmw. ma układy że za pól darmo fury są i jeszcze 50% rabatu bo bierze 6 na raz. a właściciel salonu woli jemu biednemu polakowi za bezcen sprzedać super wóz niż wziąć cenę rynkową w de. później wychodzą te niby rabatowe układy, że bryka ma 500+ albo z dwóch. w szczególności że pseudo auta na handel u nas kosztują często już z zyskiem 1/2, 2/3, 3/4 ceny najtańszego złomowatego egzemplarza w de. za dobre auto trzeba zapłacić, u Niemców ważniejszy wpływ na cenę ma przebieg nie wiek. u nas przebieg na życzenie więc każdy się rokiem produkcji podnieca.
-
e46 320d 150km chmielewo ch46305
pete_wwa odpowiedział(a) na marcin1261 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażsiedzenia ma ładne. ale mi się nie podoba odstająca poducha w kierze i strasznie wypizgane klawisze w klimie (chyba że to brud).
-
E46 320i 2000r 62-400 SŁUPCA
pete_wwa odpowiedział(a) na IFrIT_86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwin wykażę co jest grane. czy to składak czy harman i inne są oryginalne.
-
[e46] 320d M Pakiet Mokobody
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz2007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże to akurat różnie było bo ja mam polifta i kółeczka. ale to "tylko" kompakt więc może się różnić :mrgreen:
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
pete_wwa odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJacyków ma zakaz lekarski jeżdżenia szybkimi samochodami oraz metrem bo mu zwieracz nie trzyma i popuszcza :mrgreen:
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
pete_wwa odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażniestety w Kolbergu nie ma promenady więc może nie katował :D
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmi to już się czasem nie chce odpisywać na takie teksty. samopalna reklamówka, może to jakaś nowość z francy? :mrgreen: lepsza od bio degradowanej bo tamta sto lat się rozkłada . ta z beemki natomiast w 5 sekund i nie zanieczyszcza środowiska.
-
[E46] 330d 2002r CHOJNÓW
pete_wwa odpowiedział(a) na alexanderM temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnajpierw kolego VIN. rozkodować i do tytułu. później różnic poszukamy.
-
[e46] 320d M Pakiet Mokobody
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz2007 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażna początek VIN. rozkodować i do tytułu. zobaczymy co jej z fabryki zostało.
-
[e46] 325CI Kołobrzeg
pete_wwa odpowiedział(a) na grzesciu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża to w Kołobrzegu takie lato? mój ojciec jest tam teraz w sanatorium i w krótkich gaciach nie chodzi. o bujnej trawie też nic nie wspominał :mrgreen:
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno jak tak się napaliłeś to do aso wal. tam za parę stówek wszystko sprawdzisz. tylko nie wiem skąd te obleśne zderzaki że to niby m-pasztet. ale jak Ci się podoba...
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażi zderzak niby m-pasztet i kierownicę. ciekawe czego nie wymienił, pewnie wszystko oprócz VIN-u.
-
E46 320D 1999r , Ostróda , VIN -?
pete_wwa odpowiedział(a) na Urti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażproste że gałka zmieniana. plus magiczny przebieg 1 z przodu musi być :duh:
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażblachy mógł w kit założyć.
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtia. bo Ty płacisz. najpierw weź VIN i zadzwoń do bmw żeby historię Ci podali i przebieg.
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
pete_wwa odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie tej najniższej z ogłoszenia tylko średniej cenowej. za 8 tysi już coś się kupi w miarę 231KM z 2004 roku
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
pete_wwa odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaższału nie robi. suche fakty: setka w 11s i 200/h marna elastyczność trzeba pałować przy wyprzedzaniu=duże spalanie. jeśli nie szukasz z powodu akcyzy 3.0 weź. tańsze w zakupie i spalanie niewiele większe średnio około 14 litrów gdzie 2.0 żłopie 12l.
-
E83 X3 2,0I 2005 OŚWIĘCIM WC00572
pete_wwa odpowiedział(a) na boguś1980 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażcoś słabo szukasz :shock: TU masz pierwszą z brzegu tańszą a na miejszcu napewno jeszcze taniej. problem w tym że mało tych bezakcyzowych silników, przetrzebione wszystko i dlatego taka cena. 3.0i znajdziesz za pół tej ceny.
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebiegu :mrgreen: nie wierz że cudownie tylko u nas takie idealne kąski się trafiają. zobacz TU co masz w tej cenie i przebiegu nawet bez zysku handlarza praktycznie nic.
-
E87 118d PU31713 M pakiet Łódź
pete_wwa odpowiedział(a) na robert9010 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto jakaś rzeźba bo w VIN nic nie ma. cena takich w miarę z 300+ zaczyna się od 7 tysięcy.
-
E46 330CD, PK35631, Warszawa
pete_wwa odpowiedział(a) na marcinek86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoże jakaś emigracja zarobkowa. na podkładkach ma sklep i numer tela z Wawy.
-
E46 323ci Siemiatycze VIN WBABM310X0EZ66336
pete_wwa odpowiedział(a) na nyga50 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtył tyłem, przód też się rozłazi. marne zdjęcia więc trudno więcej powiedzieć. i do tego brak naklejki na kielichu :nienie:
-
E46 330CD, PK35631, Warszawa
pete_wwa odpowiedział(a) na marcinek86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża nie była w innej scenerii już na forum? rejestracja i kolor mi się kojarzy...
-
E39 520i 2002rok SWIETA
pete_wwa odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjak mówiłem ogłoszenie już było więc trzeba poszukać. teraz niech pytek zgodnie z ustaleniami VIN weźmie i dopisze do tytułu żeby ktoś inny nie szukał.
-
E46 320i 2000r - nr rej: SCY 441, nr VIN: WBAAV110X0CE01984
pete_wwa odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaższwed był jeszcze bardziej niedobry bo oszukał handlarzynę nawet z pojemnością :mrgreen: to silnik 2,2l więc akcyza 18,6% taka ściema jak w tej 520i ze Świętej.