Treść opublikowana przez azi1
-
Jaki silnik do e90?
Chodzi Ci o te wady blacharskie? Przecież auto ma 10 lat...
-
Jaki silnik do e90?
N57 mówisz że aż tyle trzeba pchać? Jeśli przebieg jest nieprawdziwy to bym nie brał. Jeśli jest prawdziwy to ja wiem czy aż tak bardzo trzeba dramatyzować?
-
Jaki silnik do e90?
Wypicowana pod sprzedaż ale bardzo ładna. Posprawdzać, historie zweryfikować i bardzo ciekawe auto moim zdaniem. Cena odpowiednia.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
No jak te co kupiłem będą do dupy następnym razem tylko ori.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Na boscha słyszałem same negatywne opinie.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Dzisiaj poczynione grube mody, mianowicie przyszły mi wycieraczki Valeo Xtrim, założyłem, auto od razu lepiej przyspiesza, hamuje i lepiej się prowadzi. Czuć tą aerodynamike. :mrgreen: Na razie nie polecam czy coś bo póki co nie padało żeby testować.
-
[E9x] Dystanse
8X18 ET-34 8,5X18 ET-37 przód 10mm tył 25mm? w ogóle Panowie przy dystansach przykręcanych orginalne śruby BMW nie są za długie?
-
Jaki silnik do e90?
To ta pompka od REST (takie mini mini webasto po zgaszeniu auta) pada w każdym e90. Używana kosztuje stówę. Przez to nie ma na pewno błędu na desce żeby Ci tak nikt nie wciskał.
-
Otwieranie szyb do połowy z pilota?
niegłupie
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
E90 jest duzo, e92 jest dużo mniej.
-
Otwieranie szyb do połowy z pilota?
To ja wiem. To przy zamknietych drzwiach przytrzymujesz i sie otwieraja. A tu tak, otwieram auto, klikam drugi raz, otwieram drzwi i dopiero wtedy szyby zjezdzaja do polowy w dol, zamykam drzwi i szyby sie zamykaja. Tylko w tych drzwiach ktore otwieram.
-
Otwieranie szyb do połowy z pilota?
Panowie przypadkowo zauważyłem ze jak wcisne guzik otwierania auta na pilocie drugi raz, po otwarciu drzwi szyby opuszczają się do połowy a po zamknięciu drzwi domykają. Po co ta funkcja?
-
Jaki silnik do e90?
A seryjna nawi z 2005r jest extra :D Android powinien być seryjnie w bmw. Znasz kogos kto nie używa androida na codzień? A co Ty od rzeczywistości oderwany? :D każdy użytkownik iPhone? Z reszta nie chodzi o androida samego w sobie tylko chińszczyznę ja myślę.
-
Jaki silnik do e90?
No to powiedz Ty mi czemu tak tanio? Edit Dobra nie zauważyłem ze to netto.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Czyli?
-
Jaki silnik do e90?
W tej cenie i z tym przebiegiem to musi być trup bo dawno by poszła.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Ze 3k by trzeba dać co? Jak nie lepiej. Panowie tam wyżej pytalem o maskownice tylnych głośników# trzeba ściągać boczki żeby je ściągnąć?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
To tak jak ja, navi to był musik. Tylko ze ja za to ze odpuściłem navi mam LCI z pewną historia i małym prawdziwym przebiegiem. Myślę ze w takim przypadku na prawdę każdy mocno by sie zastanowił czy nie odpuścić wyświetlacza.
-
Jaki silnik do e90?
Panie brzoza zacznij szukac aut od prywatnych wlascicieli a nie od handlarzy... Dokładnie, po pchasz się Pan na minę, lub jak kto woli na brozę :nienie:
-
Moje odkrycie:) - dodatkowe gniazdo zapalniczki
Dacie wiare ze ja tam mam otwór ale w środku pusto? Edit Odkopałem trochę temat :D
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Czy zeby sciagnac maskownice z glosnikow z tylnych boczkow trzeba sciagac boczki? Cos ma chyba luz (?) u mnie w jednym glosniku i przy nierownosciach na drodze dziwne dzwieki sie stamtad wydobywają, chcialem to sprawdzic.
-
Jaki silnik do e90?
Radom, handlarz, cena. On jeszcze musi na tym zarobić. Nie wzbudza to Twoich podejrzeń? Coś musi być nie tak z tym autem.
-
Jaki silnik do e90?
Była była. Ja wybrałem pewna historie i mały przebieg kosztem silnika i braku paru opcji wyposażenia. Co kto woli. Za 40 tys ciężko ogolnie znaleźć jakąkolwiek konkretną nawet 320d. Moze 320i bys znalazł ale ten silnik jest lewy.
-
Jaki silnik do e90?
Moim zdaniem 50-60tys. Mało tych benzyn u nas to też lipa, takie auto sprowadzałbym zza granicy. U nas kupując musisz przecież wiedzieć ze zazwyczaj w cenie jest akcyza którą ktoś musiał zapłacic. Tu masz e92 w benzynie ponad 2.0 z polskiego salonu, wszystkie jakie sa na allegro https://allegro.pl/kategoria/seria-3-e90-2005-2012-18078?order=p&nadwozie=Coupe&kraj-pochodzenia=Polska&pojemnosc-silnika-cm3-od=2001&rodzaj-paliwa=Benzyna Chyba to mówi samo za siebie. Tych aut jest tak mało, że na prawde trzeba albo mieć duży budżet albo szukać kompromisów... ja na początku też chciałem tylko 330d/335d, skończyło się na 320d bo w moim budzecie nie bylo szans na wiekszego diesla.
-
Jaki silnik do e90?
takie pytania są średnio co drugą stronę tematu... :D W tym momencie przestaje czytać, nie kupisz większej benzyny niż 2.0 w E92 za 40tys, do tego w automacie, mówimy o porządnym samochodzie. edit poczytalem dalej i widze ze jeszcze wiecej wymagan dochodzi... zapomnij.