Treść opublikowana przez azi1
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Okleilem, plastidipem wiec tekstura jest troszke chropowata. Dlatego plastidipem ze jakby cos przeszkadzalo w dzialaniu guzika (bo ciezko to bylo okleic i cos moglo wejsc pod tasme) mozna go latwo usunac.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Przesmarowałem zawiasy, nic nie dało, wydaje mi się że to siłowniki ciężko chodzą, chyba trzeba będzie je wymienić. Wziąłem się dzisiaj za pierdółkę, guzik start stop. U mnie ten lakier na czarnym kółku odlazł na połowie, zdrapałem wiec reszte, wyjąłem guzik, rozmontowałem zabezpieczyłem i psiknąłem to czarne kółko. Idealnie nie jest ale przynajmniej nie rzuca się w oczy, jak znajdę jakiś ładny guzik to kupie i wymienie.
-
Jaki silnik do e90?
Najprościej i najtaniej stacja diagnostyczna, za 5 dych sprawdza Ci to co na przeglądzie. Troche drożej, bo kilka stówek koledzy z forum sprawdzają auta, poszukaj są gdzieś takie tematy. Najdrożej - serwis BMW, sprawdzenie auta bodajże 700zł. ...inna sprawa, że kupując taki samochód nie powinno się szukać cenowej okazji. Za tą cenę ciężko o ładne prelci.
-
Jaki silnik do e90?
N47 2.0d 184km 2.0 benzyna na 170 koni ale charakter zupełnie inny, nie jedzie. Diesel bardzo dobrze się zbiera.
-
Jaki silnik do e90?
ta druga to musi byc mina, niemozliwe poliftowe w takim wyposazeniu i silniku za tyle pieniedzy, nie ma szans edit zdjecie z przodu, maska wyraznie rozni sie od blotnikow, spasowanie tragedia... walona i slabo zrobiona. tylny zderzak tez kolor zupelnie inny niz reszta :duh: do 50k kupisz ladnego przedlifta, z poliftem bedzie ciezko, chyba ze jakis gorzej wyposazony z mniejszymi silnikami.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Jakis smar w sprayu próbować czy wymiana siłowników?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Pytanko kolejne - jak wam chodzi klapa bagażnika? Bo moja chodzi dość topornie, przy zamykaniu nie kręci leci ładnie w dół tylko potrafi się zatrzymać kilkanaście cm przed końcem i muszę ją dopychac. Normalne?
-
Jaki silnik do e90?
Pre-LCI jak najbardziej
-
Jaki silnik do e90?
2.0d bedzie moim zdaniem duzo lepsza opcja
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Panowie tu w N47 koncowka tlumika jest odkrecana? jakiej szukac jesli chcialbym wymienic na jakas ladna, nie rzucajaca sie w oczy dwururke? Ta fabryczna jest niestety okropna. Mozecie zarzucic jakims linkiem do pasującej plug&play czy nie ma tak latwo?
-
Jaki silnik do e90?
W stopce masz link mojego tematu.
-
Jaki silnik do e90?
Ale czy Ty rozumiesz, ze to Ty sie popłakałeś jak dostałeś słowo krytyki? Wrzuciłeś link na forum publiczne to ludzie skomentowali. Jakbys nie mial cisnienia na sprzedaż to nigdzie bys linkami nie spamował.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Dobra. Postała otwarta po ponownym suszeniu trochę. Odpukać na razie jest git po przejechaniu tego samego dystansu.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Panowie lampa mi paruje... Właśnie przed chwilą dokładnie ja otworzyłem i osuszyłem, zero wody w środku no czyściutko, dojechałem tylko do domu i lampa zaparowana :/ otworzyć ta zaślepkę lampy i zostawić na jakiś czas po suszeniu?
-
Jaki silnik do e90?
Taaa. W M47 sypie się wszystko oprócz rozrządu. W N47 trzeba wymienić rozrząd, a masz wyższa kulturę pracy, więcej mocy i dużo mniej innych awarii typu turbo, plastikowe klapki itd.
-
Jaki silnik do e90?
Sam sie narzuciłeś z ogłoszeniem w temacie totalnie nie do tego przeznaczonym.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Nue rozumiem Cie trochę. To nie mogę po prostu wrzucić dystansów z odpowiednim otworem centrującym? Po prostu pod BMW?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
A przód? Moje koła: 8X18 ET-34 8,5X18 ET-37 Chromy chyba jednak zostaną. Kusi mnie ew te nerki psiknac ale to do niczego nie będzie pasować...
-
Jaki silnik do e90?
Kombi z małym dieslem to auto dla konesera? Konesera czego?Konesera kombi z małymi dieslami :lol:
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Koła raczej nie zmieniam bo te co mam mi sie podobają, chce tylko dodać dystanse, musze zmierzyc jakie mniej wiecej, mysle ze 15mm. No i eibach pro kit, lekko w dół pójdzie.
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Panowie szybki photoshop, prosze sie nie smiac. I co myslicie? dla mnie nerki lepiej w czarnym i juz w ten weekend mysle ze to zrobie, a listwy nie jestem przekonany. robilem jeszcze te kły na czarno ale wygladalo to tragicznie wiec to odpuszczam
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Podjade jutro do gosci ktorzy obklejają folią zobaczymy co powiedzą. Panowie musze wymienic kratke nawiewu pasazera bo nie mam tego suwaka od ustawiania kierunku strumienia powietrza, pasuje od e90 kazdej? Ktos wie moze jak wyglada wymiana?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Ok poprawie wieczorem fotki. Myslalem o tych ząbkach na czarno. Jak się je sciaga?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
no nie jest to na pewno full mat, ale nie powiedziałbym też że jest to połysk tak wygladaly nerki zrobione plastidipem w mojej e90 https://www.dropbox.com/s/oekmlwm02q49xql/P9188768.JPG?dl=0 zle? moim zdaniem bdb. Listwy w takim kolorze wyglądałyby źle?
-
BMW E92 LCI 320D verMILIONrot
Z robotą wyszłaby 65tys, dużo ponad mój budżet. Panowie, jakie dystanse żeby felgi ładnie zgrały się z budą ale bez szaleństw, bez obcierek itp? Żeby potem też wszystko było ok gdyby ew wjechał kit od eibacha.