Treść opublikowana przez orzel0405199
-
E90 - majstrowanie przy klimie
mozna to zrobic samemu czy wymaga to jakis wspanialych umiejetnosci? :D
-
opony letnie do 320 d
To zaloze 225/40 co za problem:)
-
E90 - majstrowanie przy klimie
nie bede zakladal nowego watku i zapytam tutaj. jak przycisze radio i nawiew jest wlaczony to slychac delikatne cwierkannie, kiedy wylacze nawiew to odglosu nie ma. Co zrobic zeby to cwierkanie zniklo?
-
opony letnie do 320 d
a ja mam na 16 alu letnie teraz 205/55 ale planuje na nie w zime wrzucic zimowki a na lato kupic jakies aluski i do tego oponki tylko 225/45 i chyba 18, co o tym myslicie?
-
E90 320d 130KW przeplywomierz powietrza?
dzis kontrolka znow sie pojawila :( co robic? :cry2:
-
E90 320d 130KW przeplywomierz powietrza?
ja dzis ymienilem przeplywowke, wydaje mi sie ze lepiej wgniata w fotel. Pojezdze troche i zobacze co bedzie sie dzialo i mam jechac na sprawdzenie przez kompa czy nie ma nowych bledow> miejmy nadzieje ze to juz koniec :)
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
znalazlem w iDrivie. jeden z kluczykow mial zaprogramowane l/km a drugi km/l
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
ale ja jetem tepy... :mad2: komputer nie wskazywal 18l/100km tylko 18km/l a to przeciez jest roznica:) tylko dziwi mnie gedzie sie podzialo to ile pali na 100,wczesniej to bylo. w komputerze pokazuje zasieg na ile jest paliwa, srednia predkosc i km/l a przy czwartym kliknieciu jest kakby puste miejsce. Czy ja cos moze przestawilem? Na 100% kiedys auto pokazywalo ile pali na 100km. jak jet u was?
-
E90 320d 130KW przeplywomierz powietrza?
ale komputer wskazywal na przeplywowke? a wymieniles egr?
-
Wycena zderzaka przez ubezpieczalnie
wiesz jak zrob? tak jak jeden mechanik podpowiedział mojemu tacie. wes siekierke i mlotek,przyloz do zderzaka na jakis kancik i uderz lekko mlotkiem w siekierke. zrob niewielka ryse. zderzak bedzie musial isc do wymiany czy tak czy tak i nie beda mieli zadnych podstaw aby nie oddac ci za to kasy
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
w takim razie dzis zamawiam :) dzieki za odpowiedzi
-
limit 140 i sygnal pasow
no dobra dzieki :) juz kiedys to patrzylem tylko jest pewien problem :) ''This file was not found on our server.''
-
limit 140 i sygnal pasow
a gdzie ja jestem???
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
jechalem dzis do wawy czyli jakies 100 km. zresetowalem komputer i dalej pokazuje 10-11l. co jest grane? czy to moze byc wina przeplywowki? ostatnio borykam sie z tym problemem(zolta kontrolka w ksztalcie silnika-po diagnozie przez komputer wyszlo ze to przeplywowka)
-
limit 140 i sygnal pasow
nie mam instrukcji po polsku
-
320d e90 163KM 2006r. Pytanie o skrzynie biegów
ja mialem jescze problem z wyczuciem hamulca po przesiadce z Passata FL :) dasz rade :)
-
limit 140 i sygnal pasow
poszukam dzis czy mozna u mnie to przestawic, a jesli chodzi o pasy to jesli jade w trase to zapinam za kazdym razem,chodzi mi o poruszanie po miescie,jest to dosc uciazliwe kiedy trzeba ciagle wysiadac zeby cos zalatwic. wtedy ta funkcja nie jest zbyt przyjazna dla uzytkownika.
-
limit 140 i sygnal pasow
wiecie jak wylaczyc dzwiek kory slychac przy 140km/h i kiedy pasy sa nie zapiete?
-
E90 320i(N46)Drgania na pasku wielorowkowym
a moze to tak jak u mnie cos z nawiewem,sprobuj wylaczyc. u mnie slychac tak jakby swierszcz siedzial. kiedy wylacze nawiew dzwieku nie ma
-
E90 320d 130KW przeplywomierz powietrza?
to chyba jest wina paliwa. jak jechalem samochodem z niemiec to zatanlowalem w bliskiej a mialem juz malo w baku. po przejechaniu ok 10 km kontrolka sie zaswiecila. po twoim poscie do tego doszedlem:)
-
E90 320d 130KW przeplywomierz powietrza?
dzis kontrolka sama mi zgasla,jutro jade pod kompa
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
wlasnie tak i stalo sie to na dniach
-
komunikat serwis
a ja mam do serwisu 13 000 km ale do 06.2011r
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
zresetowalem komputer i ruszylem w krotka trase ok 40km. Pokazuje 15 l:( co jest nie tak? dodam ze zasieg paliwa w km zwiekszal sie czyli palil mniej i nie ubywalo szybko
-
dziwna sprawa pali 18l/100km
wlasnie nie adekwatna bo ubywa normalnie a pokazuje ze pali jak smok:)