Treść opublikowana przez Bronx_l
-
Radiowóz? e39 VIN: BU16209!
Bronx_l odpowiedział(a) na blader123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKtoś Ci naopowiadał głupot
-
Jaki silnik do e90?
Ale raczej na pewno nie jest natychmiastowo do wymiany. Bądźmy poważni 75% sprowadzonych z zachodu e90 M47 z rocznika 2005-2006 ma właśnie taki przebieg, a na zegarach magiczne 187tys i nikt nawet nie myśli o rozrządzie.
-
Jaki silnik do e90?
No da sie tu masz przyklad : viewtopic.php?f=5&t=245562 Z tym silnikiem przy tym przebiegu biorac pod uwage ze sprzedajacy nie sygnalizuje wymiany rozrzadu to masz natychmiastowo rozrzad do wymiany... to juz jest inna cena. Przecież to jest M47 więc z rozrządem raczej bym nie przesadzał
-
Jaki silnik do e90?
Pierwsza Włoszka którą wrzuciłeś, ma zmieniony pas przedni, malowany na pewno prawy przedni błotnik, siłowniki maski założone na odwrót, braki w uszczelkach zderzaka i wszystkich sześciu uszczelkach błotników, kierownica powietrza też porysowana od przekładania na szrotach z miejsca na miejsce, więc przód czarowany na 100%. Ale jeśli takie rzeczy nie będą Ci przeszkadzać to do 32tys spokojnie znajdziesz e90
-
Jaki silnik do e90?
I ciekawe gdzie ten lift z tytułu ogłoszenia?? :mrgreen:
-
kręci nie odpala
Szykuj się na wymianę silnika Tak jak pisał kolega wcześniej najprawdopodobniej łańcuch przeskoczył lub się zerwał - inaczej Szwajcarzy by się bez problemu z tym uporali
-
kręci nie odpala
Łańcuch, łańcuch ale 116i z tego rocznika właśnie z nim miały problem, a dokładniej z napinaczem (akcja serwisowa)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Daj link do zdjęć proszę Auto nie jest nigdzie wystawione - kupiłem je dla siebie na jakiś czas, ale jak trafi sie ktoś kto zaproponuje normalne pieniądze to chętnie sprzedam.
-
E90 320i Vin:WBAVA71030PR90477
Bronx_l odpowiedział(a) na MarcinNowek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwon i worki wystrzelone ale w opisie twardo "bezwypadkowy" :duh: Kierownica nie jest zmieniona - bo właśnie z taką wyjechał z fabryki. Wrzuć tu zdjęcia tych uszkodzeń Całkowity golas po dzwonie - a Ty się zastanawiasz? Kupisz i się ożenisz z tym autem, a żeby się go pozbyć bez jakiejś ogromnej straty, będziesz go musiał dobrze ubezpieczyć i zrzucić ze skarpy. Bo raczej nikt tego od Ciebie nie odkupi
-
kręci nie odpala
To zacznij od sprawdzenia rozrzadu.
-
kręci nie odpala
A myślisz, że Szwajcarzy to idioci - skoro sprzedali Ci auto w "dobrej cenie" to dobrze wiedzieli co w nim siedzi, więc proponuje rozgarniętego mechanika i alllegro.pl - w wyszukiwarce wpisuj "silnik 116i 116KM e87"
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Tylko o co... jak nie chodziło o kasę to się idzie do salonu :norty: :cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW 320d Jastrzębie zdrój WBAPP52010A897910 ANGLIK
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzepraszam zupełnie zapomniałem o linku:) Dzięki Sfinks :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bo jest tanie :mrgreen: A Polski klient musi kupić okazyjnie, żeby się pochwalić sąsiadowi, że za 28tys wyrwał jedynkę z 2008roku - a przecież takie stoją czasem nawet ponad 40tys :mrgreen: :mrgreen:
-
BMW 320d Jastrzębie zdrój WBAPP52010A897910 ANGLIK
Bronx_l opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW sumie wrzucam dla potomności, w ogłoszeniu nigdzie nie jest napisane, że to przekładka. Jest VIN - ale zwykły Kowalski umie go jedynie wrzucić w google więc znajdzie ten temat: - auto w oryginale miało kierownicę po prawej stronie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Ktoś chyba miał papier ścierny w dłoniach jak śmigał :mrgreen: Ale w tej cenie za ten rok na wiele rzeczy można przymknąć oko :cool2:
-
BMW 520D, 2008, 180 tyś km. WBANX11070CX82881
Bronx_l odpowiedział(a) na cRaSh_SiDeR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie Ty tam widzisz wypadek???? Drzwi porysowane to już złom :duh: :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
E81 jest tylko po lifcie Jakby co to mogę Ci w tej cenie spokojnie sprzedać moje 118i, ale też zupełnie bezstłuczkowe nie jest - ale można spokojnie jeszcze zobaczyć co i jak, bo w przyszłym tygodniu jedzie do lakiernika I jest w benzynie, z automatyczną klimą i z oryginalnym przebiegiem 56tys.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Do jakiej kwoty szukasz e81???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Panowie o czym wy gadacie. Auto sprzedaje się co najmniej od października - skoro przez ten czas handlarz go nie naprawił (a koszt to podobno 2tys :mrgreen: :mrgreen: ) to znaczy że jest z nim coś nie tak. Wzmocnienie błotnika już jest "podciągnięte" do przodu - brakuje śrub, pas przedni pewnie rozciągnięty. Pieczątki w książce z du...y a nie z ASO. Auto na gotowo wyjdzie pewnie ponad 30tys - czy to taka okazja, wątpie Intryguje mnei ten elektroniczny patent za prawą lampą - jak już będziesz oglądał (a pewnie będziesz) koniecznie wypytaj co to takiego :norty:
-
BMW 520D, 2008, 180 tyś km. WBANX11070CX82881
Bronx_l odpowiedział(a) na cRaSh_SiDeR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo akurat o niczym nie świadczy - po prostu na naszym chorym rynku ludzie szukają tego rocznika do 40tys :duh: No i musi być skóra :mrgreen: Aczkolwiek tu i tak cena wydaje się być dobra :cool2:
-
BMW 520D, 2008, 180 tyś km. WBANX11070CX82881
Bronx_l odpowiedział(a) na cRaSh_SiDeR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto było w forumowej giełdzie: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:pRjD_X9IY0EJ:www.ww.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php%3Ff%3D5%26t%3D243004+&cd=8&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera A także w Płocku: http://otomoto.pl/bmw-520-1-wl-aso-bezwypadkowy-C32716007.html
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Tu jest inne ogłoszenie: http://allegro.pl/65tys-km-za-5lat-1-reka-servis-aso-jak-nowy-i4047827049.html VIN, który podałeś jest niepoprawny Już widze jak on tym autem przyjechał z niemiec :duh: :duh: (na rejestracjach 2013rok i to sierpień) I juz widze ten koszt naprawy 2tys zł :duh: :mrgreen: :mrgreen: Auto pięknie podpicowane do sprzedaży I co to jest??? :mrgreen: I proponuje szukać auta a nie okazji - lepiej na tym wyjdziesz :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Wiesz, jak się ogląda dopiero dziesiątą sztukę e87 w życiu to się nie dostrzega niuansów :) PS. Nie znalazłem dobrego info ze zdjęciami o różnicach przed- i polift. Pomogłoby to zapewne wielu. Bo mam nawet problem z odróżnieniem lamp przednich :) Wymieniona deska to akurat nie jest niuans :D Przed liftem nie było schowka środkowego w konsoli (po lifcie był tylko wraz z "zespół schowków") Konsola po lifcie jest z innego materiału i tunel środkowy ma inny kształt. Z lampami przednimi akurat jest ciężko dostrzec na zdjęciach - ale te po lifcie mają ciemny środek.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A nie zdziwiło Cię, że przedliftowym aucie jest poliftowa konsola?