Treść opublikowana przez Bronx_l
-
BMW e90 330D A177328
Bronx_l odpowiedział(a) na orze3ek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to może kolega poda nam oryginalny numer rejestracyjny z NL?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Schowek faktycznie tylko w LCI ale tylko gdy w wyposażeniu jest "zespół schowków" tutaj go nie ma, wiec deska jest OK :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Wg mnie słupek jest czarny Nikt normalny chyba nie zmieniłby podsufitki na jasną, bo przy okazji trzeba zmienić wszystkie słupki i plastiki a to droższa impreza niż kupienie nowego czarnego sufitu w ASO Auto na pierwszy rzut oka jest :cool2: Przydałoby się zdjęcie pod maską
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A czemu tak???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Samochód z mojego miasta Na takie auto to się tylko wysr...ć - tak jak zrobił ten ptak na osłonę silnika. Przód czarowany, napinacze faktycznie mistrz - ale obszycie kierownicy po prostu :cool2: :cool2: Były już auta od tego handlarza w dziale "co sądzicie o....", generalnie każde oszukane - przeczytajcie sobie jego komentarze z allegro - jedna firma wystawiła mu negatyw bo chciał u nich zamówić pieczątki włoskiego serwisu BMW
-
X3 Gubin
Bronx_l odpowiedział(a) na novvy91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo w Gubinie wszystko się ładnie prezentuje i jest takie jak chce klient: z niemiec, full opcja, mocny silnik, najważniejsze niski przebieg i okazyjna cena. BTW załatw VIN bo zraz temat będzie w koszu. I mam nadzieję, ze nie wierzysz w ten cudowny przebieg :duh: Sfinks - cena jak z biedronki :cool2:
-
BMW 318d M pakiet WBAUX11080A333183
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż"rzeczy" Chodzi mi o naklejkę na prawym słupku środkowym informującą o tym by nie przewozić dzieci tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu. Samochód na pewno wyjechał z nią z salonu a sama z pewnością nie odpadła. Co do języka to oczywiście samochód może być z Belgii, wystarczy zajrzeć jakie serwisy są w książce i wszystko jasne :cool2: Bmw-hunter powinieneś się cieszyć, że wrzuciłem tu Twój samochód bo dzięki temu już co najmniej jeden użytkownik jest zainteresowany :cool2:
-
E90 lci WBAPN11040E499115
Bronx_l odpowiedział(a) na Wujo88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ VIN raczej wszystko sie zgadza, pozostaje tylko sprawdzić w jakim stanie przyjechała z Francji (pamiętaj, że tam nieuszkodzone samochody są nawet droższe niż w D i wiadomo co się stamtąd wozi) Zacznij od sprawdzenia historii w ASO i niech ten Market prześle dokument z wynikami pomiaru lakieru (skoro się nim chwali w ogłoszeniu)
-
E90 lci WBAPN11040E499115
Bronx_l odpowiedział(a) na Wujo88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu masz taniej: http://otomoto.pl/bmw-318-lift-navi-skora-93tys-km-bezwypadek-C33070518.html
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA cos takiego: WAUDK78T39A048843 http://www.car-port.pl/car/view/id/15419
-
bmw 116 2005r., vin WBAUF11030JR90122
Bronx_l odpowiedział(a) na meggi84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo Kw 85 x 1.36 = 116KM
-
bmw 116 2005r., vin WBAUF11030JR90122
Bronx_l odpowiedział(a) na meggi84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOprócz tego, ze auto jest z sierpnia 2004 roku to raczej zgadza się z VIN i wygląda nieźle :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Widziałem ale tu już na zdjęciach widać, ze przód czarowany - i pewnie jak zadzwonisz, to dowiesz się co jeszcze zostało do naprawienia po dzwonie.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Damian ale za 20tys na wiele rzeczy można przymknąć oko :mrgreen: I nie pomyliłem się, to najtańsza nieuszkodzona jedynka z tego roku: :cool2: http://allegro.pl/bmw-seria-1-12435?a_enum%5B16%5D%5B1%5D=1&a_enum%5B178%5D%5B1%5D=1&a_text_i%5B1%5D%5B0%5D=2005&a_text_i%5B1%5D%5B1%5D=2005&a_text_i_enabled%5B1%5D%5B0%5D=1&counters=1&order=p
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Miałem kilka jedynek z różnymi przebiegami - ale tak zniszczonej uszczelki drzwi jeszcze nie widziałem. BTW tańszych nieuszkodzonych 1er z tego roku chyba nie ma???
-
Jaki silnik do e90?
No ja bym akurat wolał kiepsko wymieniony błotnik niż idealnie wystawioną ćwiartkę Ale jeśli tak podchodzisz do tematu, to może lepiej samemu kupić coś uszkodzonego i ogarnąć naprawę??
-
Jaki silnik do e90?
Zwróć uwagę na prawy przód - błotnik malowany, lampa raczej też wymieniona.
-
Jaki silnik do e90?
Prawy blotnik na 100% lakierowany powtornie. Auto z USA wiec zalatw VIN a z pewnością będzie ciekawie.
-
zderzak m pakiet
Boczne ślizgi przy M pakiecie są inne - koszt w ASO jakieś 80zł za sztukę
-
Jaki silnik do e90?
Robi wrażenie :duh: :duh: Poczekaj jeszcze trochę i kupuj bo skoro w ciągu ostatnich 3 tygodni potaniała o 8tys - to pod koniec maja kupisz za 20.000 http://allegro.pl/bmw-318d-e90-ac-schnitzer-zamiana-oplacona-okazja-i4145367876.html
-
Jaki silnik do e90?
Zderzak jest z M pakietu Xenon też fajny, ciekawe tylko gdzie podziały się spryski? :duh: Auto pewnie po niezłym dzwonie więc ktoś puścił wodze fantazji :mrgreen: Tapicerka też ze skórą nie ma nic wspólnego
-
Jaki silnik do e90?
Pewnie, ze tak :cool2: :cool2: To jest Polska przecież. BTW za tego ulepa nie dałbym nawet 25tys więc ta cena i tak zawyżona
-
e46 318 WBAAL31050AY18584
Bronx_l odpowiedział(a) na klekot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj przesadzasz :mrgreen: Jeszcze rano była 600zł droższa: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:gpErgYiTk_gJ:otomoto.pl/bmw-318-zadbana-maly-przebieg-okazja-C33083791.html+&cd=5&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=opera
-
BMW e46 320d Auto komis Gold Białystok 75-LB-LD
Bronx_l odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle nie ma sie co oszukiwać, jakieś 70% aut sprowadzanych z zachodu z roczników 2000 - 2010 ma cofane liczniki Zobaczcie tego: http://otomoto.pl/bmw-316-czarne-w-sedanie-gazie-climat-C32638221.html Korekta dokładnie o 200tys http://imagizer.imageshack.us/v2/xq90/835/i797.jpg A ten co teraz ma 166tys http://otomoto.pl/bmw-318-alu-17-climatronic-stan-bdb-C32703742.html Już w 2009 miał 223tys:
-
BMW 116 d WBAUK51040VM91793
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOkazja wisi już ponad 3 miesiące: http://allegro.pl/bmw-116d-2-0d-116km-m-power-skora-bi-xenon-2011r-i4212994492.html Powiem szczerze, ze to musi być konkretna "paść" skoro za tą cenę nikt jej jeszcze nie kupił.