Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Kontrolka kierownicy
Witam Od czego jest żółta kontrolka kontrolka kierownicy z wykrzyknikiem obok ? Zastanawia mnie to bo nie mialem takowej jeszcze w aucie ? Pozdrawiam
-
Diagnoza bmw
Witam Czy ktoś z was miał stycznośc z takim urządzeniem ? http://allegro.pl/diagnoza-bmw-inpa-pl-e46-e60-e61-e90-e53-x3-x5-dis-i1699967113.html Pozdrawiam
-
Lusterko fotochrom
to czerwone kółeczko to chyba od alarmu jest ?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
A czy ktoś z okolic radomia, moze to zrobić ?
-
Lusterko fotochrom
Witam Czy ktos się orientuje czy kazda e90 posiada wewnętrzne lusterko samościemniające ? Jesli nie to jak to rozpoznać\ Pzdr
-
Czujnik ciśnienia w oponach
nic ci nie da spuszczenie powietrza na postoju, komputer nie wykryje na postoju
-
Bmw E90 2005r 2.0 jaki koszt ubezpieczenia
W ergio hestia przy 50% zniżek OC +AC + laweta ( itp -pelna opcja ) koszt 3700zł
-
Dostęp komfortowy
A po czym rozpoznac czy ewentualnie ona jest ?
-
Dostęp komfortowy
Zebys nie musiał wkładać kluczyka do stacyjki :)
-
Dostęp komfortowy
Witam Czy to jest opcja występująca w każdym bmw ? czy tylko jako dodatkowe wyposazenie ? Pzdr
-
[320d] Szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Musisz mieć sprzęgło wciśniete do oporu bo jak na sekundke odpuscisz to auto przestaje kręcić Pzdr
-
OCHRONA SAMOCHODU PRZED KRADZIEZA
Gps z Geo2 i wystarczy. Niestety mozna zagłuszyć sygnał, tylko ciekawe czy kazdy złodziej samochodu za 50 - 70 tys.zł posiada takie urządzenie Pzdr
-
Dodatkowe gniazdo / gniazda zapalniczki
A nie masz w schowku w tunelu srodkowym ?
-
[E91] Grzejąca się skrzynia biegów (manual)
trzeba sprzęgło do końca wciskać, a poza tym te beemki tak mają, szczególnie jak to jego pierwsza, ja jak pierwszy raz wsiadłem to, aż zły byłem Pzdr
-
[E91] Grzejąca się skrzynia biegów (manual)
Kolego, może grzeje ci sie tunel srodkowy, od ogrzewania, a jest zimny od klimatyzacji
-
Żarówki Xenonowe
http://allegro.pl/bmw-e90-330i-330-2006-49tys-km-laufi-poznan-okazja-i1607739706.html Czy to mozliwe, że auto fabrycznie bez spryskiwaczy ( według zapewnień sprzedawcy ) ?? Pzdr
-
[e91] 320d co to za sygnał dźwiękowy?
Kolego może to czujniki parkowania
-
Żarówki Xenonowe
A czy sa w ogóle jakięs w mire dobre i taine zarówki o temp. ok 6000k, żeby świeciły na niebiesko. Mam w hondzie accord orginalne i swięcą pieknie na niebiesko, więc temperatura pewnie 5000+
-
Żarówki Xenonowe
Witam Czy ktoś się orientuje jaka jest oryginalna temperatura barwowa xenonów, bo mam wrażenie, ze jest to żółte światło po rozświeceniu palnika. I czy ktoś wie jak zabrac się ewentualnie do wymiany, czy ktoś z was zmieniał już swoje żarówki, jeśli tak to na jakie i jakiej temperatury. Czy opłaca się wydawać 349zł za jedną zarówkę ? czy wystaraczą np. ( słabszej firmy ) xenarc za ok 140zł/sztuka. Czy zeby wymienic zarówkę trzeba zdejmować koło i nadkole ? Pozdrawiam
-
BMW e90 320d przyspieszanie ?
Dziwna sprawa jak mówisz, że mondeo 130km " bardziej wgniata w fotel ".
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Już go oglądałem wczesniej i ja uważam, że to normalna cena i raczej od prywatnego właściciela.
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Kolego prosty przykład znajomy kupił niedawno 330xd z pełnym m-pakietem z 2007r w full opcji - zaplacił prawie 90 tys.zł. Ale my tutaj nie rozmawiamy o m-pakiecie i full opcji tylko o e90 320d w normalnej opcji i cenie oczywiscie
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Widzisz kolego nie zawsze auto tanie = auto bite czy jeszcze bóg wie co, a e90 320d z 2005r to napewno kupisz za 47 - 55 tys.zł rzecz w tym, że może nie miec skóry nawigacji czy xenonu. Idealne auta stoją tylko w salonie, i nie gadajcie głupot ze za e90 320d 05/06r trzeba dać 60-70 tys. Jak już pisałem kupiłem taniej ( może mi się udało ) był samochód na serwisie sprawdzany ( nic niepokojącego nie wyszło ) więc chyba nie ma się czego obawiać, zwłaszcza, że sprzedał mi go prywatny gośc. A jesli chodzi o handlarzy to zgadzam się w 100%, że auto jest raczej aczkolwiek nie zawsze kombinowane ( albo bite, albo przebieg, albo kradzione ), bo na tym się najwięcej zarabia, więc trudno się dziwić, ale ja uważam, że kazdy kto kupuje takie auto poświęci te 500zł i pojedzie do serwisu bmw na szczegółowe sprawdzenie samochodu. A tak nawiasem za 70 tys.zł to już kolega może trafić ładną e60 520d 2007r
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Kolego 320d z roku 2006 to spokojnie kupisz za 50 - 57 tys.zł. Ja dałem 49tys. za 2005r z nawigacją, skórą, xenonem i nie ma żadnych problemów przez ponad miesiąc, byłem z nim w serwisie w jankach i do wymiany miałem tylko rolke napinacza i duży przegląd, więc po co mówicie ze sie nie kupi dobrego auta w niskiej cenie
-
E90 BMW 320d vs. 330d
http://otomoto.pl/bmw-335-xenon-skora-C17210249.html Kolego looknij sobie gośc cenił jakies 3 tygodnie temu 73 tys.zł teraa już zszedł z ceny na 69 tys. i dodatkowo wystawia FV 23% jesli cie to ineresuje ( 6 tys. do odliczenia )