Treść opublikowana przez kamiloo98
-
NAWIGACJA DO E90
Poza tym, że sterowanie głosem nie bedzie działalo i jest klika błedów w niektórych tłumaczeniach to okej
-
Kodowanie ncs
Witam czy ktoś wie jak zakodować w nscie odskakiwanie kluczyka ? Który moduł trzeba zczytac i co zmienić ? Piszę tutaj bo do działu diagnoza komputerowa mało kto zagląda Pzdr
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Co ci kolego da filmik skoro nic na nim nie słychac, zadzwonilem do ultera i dlai mi drugą końcówke w bardzo dobrej cenie już bez tego sitka i jest OK, dzisiaj została zamontowana. Gośc mówi, że masz takie 3 - 4 przypadki w roku.
-
diesel - benzyna
Szczerze mowiać trójka jest ciasna, więc może się okazać, że będziesz miał mniej miejsca niż w toyocie.
-
Problem wz idrive
Byłem w długiej trasie i chodziła klima, tunel był bardzo zimny przez 5h moze dlatego, potem samochód postał 15 minut i wszystko wróciło do normy Pzdr
-
Ciekawostka z INPY ile czasu świeciły żarówki
czemu w mojej e90 w inpie nie ma modułu swiateł Pzdr
-
Hamulec ręczny
Witam Sprawa wygląda tak, wymianiełm tylen klocki hamulcowe mechanik powiedział, że do wymiany sa szczeki od recznego wiec wymieniłem, tarcze od srodka równierz przetoczone, ręczny trzyma jest OK. Po jakimś czasie zaczyna coś trzeć przy tylnym kole bez wzgledu na to czy uzywam recznego hamulca czy w ógole auto jedzie na luzie. Teraz jesli zaciagne reczny i przejade na nim choć 10m zaczyna smierdziec i w ogóle już nie trzyma, trzeba go na nowo podciągać, juz go podciągałem 3 razy, co robić, czy te szczęki sie wycierają o co chodzi ? I skąd ten dziwny dzwięk jakby tarcia ale nie cały czas tylko im wieksza predkosc tym czesciej. pozdrawiam
-
Problem wz idrive
Witam Dziś w trasie nagle przestało grać radio i idrive poprostu nie reaguje, na żadne ruchy, nie pomga ponowne uruchomienie auta, wyswietlacz normalnie sie zapal. Pozdrawiam
-
Piszczenie przy zapalaniu/gaszeniu
Witam Problem polega na tym, że piszczy pasek od alternatora przy zapalaniu/gaszeniu auta. Wymieniony był napinacz paska, i piszczenie ustało na jakiś tydzień, później to samo, denerwujące to jest, czy ktoś wie coś więcej na ten temat ? Pozdrawiam
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Witam Świszczy to sitko które jest w srodku w końcowce, po zatkaniu jednej z dziur dzwięk jest nie do wytrzmania. Jutro dzwonie do ulter sport i będe sie domagał nowej końcówki, bo te końcówku tak mają Pozdrawiam
-
chip tuning - wykres
Mam pytanie Czy silnik 163km da się przemapować na 177km ? Nie chcę robic chiptuningu za pomocą jakiegoś urządzenia, tylko programowo. Jaki koszt takiej operacji ? Auto z 2005r
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Jutro nagram filmik to ocenicie, być może ze coś jest nie tak, ale szum dla osoby koło której przejeżdam jest niesamowity oczywiscie powyzej 3 tys. obr
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
nagram jutro, ale u mnie to jest taki świst, że masakra w kabinie go bardzo słychać, nie mówiąc już co za mną
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Witam U mnie po załóżeniu dwururki ultera, przy obrotach >2800 załącz się "druga turbina" hehe, a tak powaznie to jest cholerny świst, i daje po uszach przechodniom
-
diesel - benzyna
Wiadomo, że 3,0 lepszy, więcej mocy a spalanie niemalże takie samo. Klapki dotyczą wersji z silnikiem 6 - cylindrowym pzdr
-
Kratka w zderzak e91 - srebrna/chromowa
Musisz kolego kupić osobno kraktki od 3 litrówki, i osobno listwy. te kratki które masz nie są przystosowane do zmiany listewek. Mnie to kosztowało wszystko ok 250zł Pzdr
-
diesel - benzyna
Ale już przesadzacie z ta awaryjnościa sprzęgła / dwumasu / turbiny. Bez przesady, nigdzie nie jest napisane, że to trzeba wymieniac przy takim czy innym przebiegu, straszycie, że odrazu sie coś sypnie, owszem moze, ale nie wszystko naraz i nie ma na to zasady. Jak ktoś dbał o turbo to bedzie chodziło i chodziło, jak ktos umie normalnie jeździć autem to sprzegło też będzie chodziło, jak pisałem wczesniej stan tych podzespołów jest do zweryfikowania. najlepiej jedz do aso na przegląd przed zakupem. Koszt 550zł a będziesz wiedział wszystko o aucie i co trzeba wymienić, co może byc podstawą do negocjacji ceny lub "niewpakowania się w gowno ". Pozdrawiam
-
diesel - benzyna
Jeśli chodzi o sprzęgło to zależy tylko i wyłącznie od właściciela, znam samochody co mają 160 tys.km i sprzęgło z dwumasem do wymiany a i takie co mają ponad 200k i jest jak najbardziej OK. Wszystko jest do zweryfikowania przy oględzinach auta. A jeśli chodzi o dpf to nie musisz kupować z filtrem, są równierz wersje i bez filtra Pzdr
-
Odpalanie bez kluczyka
Witam Czy to normalne, ze po wyjęciu kluczyka i schowaniu go do kieszeni można odpalić auto naciskając sprżeło i start/stop ? Jeśli kluczyk jest poza samochodem to już nie można. Dziwne jest to, że np po wyjsciu z samochodu i powróceniu do niego po 5 minutach juz nie mozna go zapalić. Pzdr
-
DPF - od kiedy?
Nie kupuj 122km, bo będziesz żałował, cena podobna a te 40km to wyraźna różnicsa
-
DPF - od kiedy?
Są roczniki z 2005 z dfem a są i z 2007 bez dpfa
-
Kodowanie swiateł dziennych
Szukalem, bezskutecznie, bo większośc dotyczy e46 lub e39, a poza tym mało kto tam zagląda, napewno mniej osób niz tutaj
-
Kodowanie swiateł dziennych
Witam Czy ktos wie jak przy pomocy inpy zakodowac swiatła dzienne ? Pozdrawiam
-
[E90 LCI] Doposażenie w OEM Bi-ksenony - fotorelacja
Nie przejedziesz przeglądu bez sprysków i poziomowania, a nam utrudnisz życie, bo będziesz nas oślepiał
-
Diagnoza INPA
Witam Mam kilka pytań odnosnie interfejsu diagnostycznego http://allegro.pl/interfejs-bmw-obd2-usb-inpa-polska-e46-e39-e60-e90-i1715336891.html Czy takim cudem będe w stanie zrobić ( nie mam jakiegoś specjalnego doswiadczenia tej dziedzienie ) : w e90 ( 2005r ) - Ustawić sobie światła dzienne - Zakodować np włączanie się swiateł mijana przy otwarciu auta - diagnozować błędy ( np, airbagów itp ) Co jeszcze można robic tym programem ?