Treść opublikowana przez kdus
-
E92 325i forumowe WBAWE31030PV98505
kdus odpowiedział(a) na ferlinek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi sie nie podoba spasowanie maski z ze zderzakiem grillem, widać że są różne szpary (na zblizeniu pierwsze zdjecie) Moze przy do dokładaniu m-paku, może z innych powodów, do sprawdzenia!
-
[e90] wymiana foteli.
napisze wszystko ile kosztowało, bedzie dla potomnych - fotele przednie sportowe czarna pełna skóra z poduszkami, podobno po 40 tyś przebiegu, 1200zł z przesyłką, myślę że okazja:) - wiazki zamowione w ASO Germany przez forumowicza PRMAX 250zł + VAT, - panel z przyciskami w ASO(taki pełen wypas ze wszystkimi guzikami do wyboru) 725zł + VAT, (na allegro jak znajdziesz odpowiedni to od 150-250, muszą zgadzać się funkcje z samochodem) mozna jeszcze kombinowac z klimatronikiem po lifcie ktory ma przyciski podgrzewania foteli, - montaż i kodowanie forumowicza PRMAX 400 zł + VAT, polecam profi robota, u mnie wyszlo sporo ze wzgledu na panel i to że chciałem żeby było jak z fabryki... mozna przelożyć fotele i jakos pociagnąć zasilanie do pompowania, ale zeby było grzanie i ori wiazka to jedyna droga.
-
[e90] wymiana foteli.
Mi też najbardziej tego brakowało, jak wsiadałem do e93 ze sportowymi fotelami, to pozniej za kazdym razem odczuwałem ich brak w e91 miałem zwykłe taborety w pełnej czarnej skórze i bez grzania, zmieniłem tylko przednie fotele( tak mi sie okazyjnie udało kupic) na pełną czarną skóre, z grzaniem i pompowaniem... pochwale sie w galerii nie długo:) u mnie podłączenie wszystkiego (grzanie i pompowanie) jak w fabryce, nie było takie tanie ze wzgledu na to że panel musiał być nowy ori( 800zł a nie z allegro za 150-250) uwarunkowane to jest tym, że mam hamulec zjazdowy(ze wzgledu na xd), a co za tym idzie trafienie na allegro wersji z grzaniem, pdc i hamulcem zjazdowym graniczy z cudem... WSZYSTKO PROFI podłaczył i zaprogramował kolega z forum PRMAX ale w zime podgrzewane fotele sportowe (gorące boczki) są nie zastapione... szczegolnie moja kobieta sobie chwali:)
-
Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)
relingi z wersji z roku 2011, mysle o takich do swojego:) w auto ktoś dołożył dużo $$$, - m- pak łącznie z kołami, - splitery - skóry inne, - kierownica z manetkami - ciekawe czy działaja. - najnowsze relingi jestem w stanie uwierzyć, że ktoś dokładał bo ten samochod był jego pasja (ja tak mam ze swoim) reasumujac mały przebieg, takie wyposazenie i super silnik, to auto powinno być droższe od pozostałych(dużo droższe)... tylko wymiana kierownicy, srodka... miejmy nadzieje że jest to prawdziwa okazja! zycze bezawaryjnej radosci z jazdy chetnie bym się przejechał i zobaczył jak idzie siostra mojej e91 z dodatkowymi kucykami i odpychaniu tylko tylnymi kolkami...
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
proponuje najpierw sprawdzic czy nie masz 4 felg w rozmiarze 18 i szerokości 8, wtedy 4 razy 225 jest normalne, watpie zeby ktoś naciągnał na felgę o szerokości 8,5 opone 225. a podobnie w druga strone na felge 18x8 zalożyć 255/35 też się chyba nie da. W ori zestawieniu jest 18x8 z przodu 225/40 i 18x8,5 z tylu 255/35.
-
F10 BMW 520D WBAFW11040C711080
kdus odpowiedział(a) na kuba-gti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno widać po zdjeciach że "wymiana" nie wyszła bo ta nowa maska krzywo leży...
-
BMW 328 Cabrio Niemcy pojazd bez VIN
kdus odpowiedział(a) na pete_wwa temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ przodu źle spasowany, jakieś duże szpary, koła nie oryginalne:) do przebiegu +200 tyś:) spójrzcie na rocznik, przekroczone wiec 200 tyś, wiec to już trup - ciągłe wydatki - nie opłaca się za tą cene:) a dodatkowo kierownica nawet bez multifunkcji = totalny golas:)
-
e90 2008 WBAVG11010A569601 Włocławek
kdus odpowiedział(a) na link2jack temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest e91 jak w temacie postu, e91 to kombi... to jest e90 pre-LCI z kilkoma częsciami z e90 LCI (zderzaki, maska, lampy i klapa z tyłu) mysle ze jakby ktoś robił takie zmiany w aucie jak tu to by była mega duża fotorelacja... i jakiś mega pasjonat - albo inaczej czlowiek szalony:)))
-
BMW e90 - co o tym sadzicie? WBAVA710X0KR38342
kdus odpowiedział(a) na dexx-x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to bierz, ciesz się z wypasu...
-
BMW e90 - co o tym sadzicie? WBAVA710X0KR38342
kdus odpowiedział(a) na dexx-x temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażgolas straszny... ale szyber, xenon, automatyczna klima i radio profi, nawet bez multifunkcji? można było tak zamówić?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kdus odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMożna prosić o sprawdzenie historii BMW e92 VIN: WBAWB735X7P037382 z góry big thx [EDIT] nie ma już potrzeby sam znalazlem, u nas na forum :)
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
kiedyś były inne gumy(126p, 125p, polonez itp), bardziej caloroczne mieszanka była inna, nie musiała wytrzymywać takich przeciążeń przy przyśpieszaniu i prędkości max 200+, a teraz opona letnia (niskoprofilowa, a już napewno RoF) nie nadaje się na śnieg i temp poniżej 0 stopni... :mad2: ja polecam xdrive na śnieg:) P.S. jak jeździłem BMW e87 z RWD to miałem płytę chodnikową w bagażniku i łańcuchy w razie potrzeby, zdawało egzamin. o dziwo e93 przez ciężki składany dach całkiem nieźle ma dociążony tył i też jest ok.
-
!! UWAGA BMW E60 520d 2007r, Szydłowiec, WBANX11000CX88974
kdus odpowiedział(a) na bbrys temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzeciez handlarz pisze ze jeszcze pachnie nowoscia:) przebieg przeciez potwierdzony ks... A Wy sie doszukujecie historii po jakims Aso:)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Najbardziej mi sie podoba wyposazenie: Np. Wykonczenie bmw, no tak moznaby sie pomylic, audio wysokiej klasy business, Listwy progowe nawet ma,spryskiwacze szyby przedniej... Podgrzewane taaaa... I oczywiscie automatyczna klima, jest przycisk wciskasz to dziala... Automat no nie... Swoja droga taki mega golas, oszpecony na maxa, 116i z2006 roku za 36...
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kdus odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki my mamy cudowny kraj... Samochod przez piec lat uzytkowania u nas stracil prawie 100 tys przebiegu, chyba jezdzil na wstecznym:) a rozbity przod ma zaleczone rany wiec bezwypadek jak nic... Ciekawe czy obecny wlasciciel jest swiadomy, jaka ma perelke:)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
byłoby mega jakby się udało założyć 4, ale chyba jest to nie wykonalne... no chyba że podłogę jakoś przebudujesz:)
-
BMW 335i BiTurbo Wroclaw WBAWB73528P042805
kdus odpowiedział(a) na lukakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzecież widać na zdjeciach USA że prawa kurtyna wyskoczyła się przywitać... szkoda że sprzedający okazał się kolejnym krety... przecież przesłał by zdjęcia takie co Loona wysłał, jak było naprawde, że wypadek był, ale nie bardzo groźny dla samochodu, jak na USA, ale nie, przecież bezwypadek, ściema jeszcze z maską... myslę, że ja bym wtedy kupił(jakby powiedział prawdę, a naprawa byłaby ok), musiał by obniżyć na nowy zderzak i ori wydech... bo ta kraksa nie przekreśla wg mnie auta, a tak to znowu kombinacje alpejskie.
-
Problem z e90 320d smierdzi z rury
panowie może paliwo jakieś gorsze, u mnie nic nie śmierdzi, ostatnio pompowałem kompresorkiem koło, zasilanym przez gniazdko 12V z samochodu, zapaliłem samochód, żeby aku nie dostał po d... byłem w garażu podziemnym i pompowałem z 10 min, stałem za samochodem i nie czułem spalin... wydaje mi się że paliwo ma znaczenie, kiedyś zatankowałem gdzieś na trasie na no name stacji, to jak wysiadłem z samochodu pod domem to czułem zapach diesla, jak z autosanu...
-
[E90 lub E91] Oddam chromowane nerki
dziękuje za zainteresowanie. Chromowane nerki znalazły właściciela - proszę już nie piszcie:) Forumowicz przyjechał po nie z Białegostoku do Warszawy:))) http://img545.imageshack.us/img545/3651/img1059aa.jpg pozdrawiam
-
E46 Zduńska Wola 2002 Vin : WBAEU51080CJ08030
kdus odpowiedział(a) na PawełRat temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjest opisane co jest aktualnie uszkodzone, cyfra odpowiada rysunkowi po prawej stronie - dotyczy części raczej nie, że walona... prawdopodbnie w tym przypadku połamane zderzaki(podrapane) i coś z szybą przednią (może odprysk), a co do przebiegu jak bylo 176.901 to pewnie tez jest tyle bo po co zmieniać na 170? jakby coś zmieniał to by było 102tyś np.:) chyba że dla zasady:))) pewnie to kolejne przykoloryzowanie do ogłoszenia... pojedziesz i zobaczysz przebieg 178 i powie CI handlarz że się trochę pomylił tak jak z 318d a 320d... sprawdź auto dokładnie...
-
[E91]330xdA titansilber+CIC by kdus sprzedany
No to już decyzja podjęta... nie będzie mieszania i robienia LCI, będzie m-pak pre-Lci, miałem już tylni zderzak, teraz przyszedł przedni, http://img24.imageshack.us/img24/1459/img1031fa.jpg teraz muszę znaleźć chwilę podjechać do ASO dokupić nadkola przednie, adapter do osłony, slizgi na tył, a później lakiernik i zakładam:) niestety sprzedawca z allegro nie był dokońca ok, zderzak miał być w kolor i jest, tyle że ma rysy - musze i tak go pomalować, a miał być gotowy do założenia miał mieć miejsca na spryski - ehh muszę sobie wyciąć, na szczęście nie był klejony i ma wszystkie mocowania całe...
-
E61 525i 2004 Zduńska Wola B390487
kdus odpowiedział(a) na Mauro temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażehhh, myslę, że jakby było to delikatne otarcie to po pierwsze poduszki by nie wyskoczyły, a po drugie handlarz naprawił by sam i sprzedawał w innej cenie... czemu chce Ci oddać taki super samochód za półdarmo??? ciekawe, sprawdz czy nie jest to starszy Pan i czy nie ma czerwonego stroju, siwej brody, dużego brzucha... A na imie Mikołaj... ale niestety myśle, że właściciel nie jest taki święty:) Wymieniona lampa na polift i brak zaślepki spryskiwacza...ehh
-
[E90 lub E91] Oddam chromowane nerki
Tak jak w temacie, jak ktoś chciałby ori chromowane nerki do e90 pre-lci to moge mu zamienić za zwykłe, ponieważ kompletuje m-pakiet, zakupilem kompletny zderzak m z nerkami, wiec mam dwie pary nerek chromowanych od wersji 3.0D, (swoje i kupione) bede malował jedne na czarno - wiec może chce ktoś skorzystać i dołożyć sobie nerki całe w chromie oczywiście oryginalne, bo mi bez różnicy jakie przemaluje, a szkoda malować całe chromy... moim zdaniem super wygladaja w ciemnych kolorach aut... oczywiscie wymiana free i tylko w Wawie, musze sprawdzic czy nie polamane dostane:) jak coś to kontakt pw. zdjecia pogladowe http://imageshack.us/a/img690/3577/2325698669.jpg http://imageshack.us/a/img687/3816/13515093194505848151bmw.jpg u mnie http://img812.imageshack.us/img812/2698/25468419.jpg
-
e92 335i problem skrzynia/engine check/doswietlanie zakretow
trzymam kciuki, ze ktos ogarnięty naprawi Ci auto i problem nie będzie duży, swoja droga 335i e92 to jest piękna maszyna... mam nadzieję, że już wkrótce poczujesz radość z jazdy, Pozdrawiam P.S. Napisz jak już będzie coś wiadomo.
-
BMW 650i, Lodz, WBAEA53539CV92185
kdus odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwujek daj sobie spokój z tą 650 to stary model nie M6, zobacz jaka okazyjna jest M5 F10! http://otomoto.pl/bmw-m5-bmw-5-f-10-m5-C27623358.html A tak na poważnie, wygląda na to że samochód z USA a naprawde kosmetycznie walnięty, jednak udaje się takie znaleźć... fajne auto 650i, sam bym sobie takie kupił:)