Treść opublikowana przez Michał72
-
X5 vs Cayenne
Oczywiscie że dwa różne światy. Cayenne jest bardziej elegancki i nastawiony na sport. Nie zgodzę się co do awaryjności. W niemieckich statystykach wypada bardzo źle. Potwierdzam to również od znajomych. Czasy niezawodności porshe dawno mineły. Ja nie pisałem o obowiązkowych przeglądach. Ceny części zamiennych nie odpowiadają ich wartości. Żadną sztuką jest zostawianie pieniędzy w serwisie. Co do konotacji to nie masz na to wpływu oba auta mają te same podzespoły i układy. Porshe już dawno straciło swoją duszę. Obecnie to Volkswagen z krwi i kości.
-
X5 vs Cayenne
Chyba nie serwisowałeś Cayenna. Ceny w serwisach dwa - trzy razy takie jak za X5. Cayenne na podzespoły z VW przełączniki. wyświetlacze, przyciski. Unifikacja i ciecie kosztów.
-
X5 vs Cayenne
Twierdzisz że cayenne ma czarno-biały ekran :?: To chyba w Wietnamskiej wersji bo w europejskiej ma kolorowy i wyobraź sobie że nawet dotykowy :lol: Polecam tobie ten artykuł http://www.auto-swiat.pl/1-superterenowki-z-turbodopalaczem-bmw-x5-m-kontra-porsche-cayenne-turbo/1 Cayenne z 2007 roku ma miedzy zegarami taki sam wyswietlacz czerwony jaki jest w Passacie, golfie itd.natomiast na konsoli środkowej jest w zależności od wersji i rodzaju nawigacji. Dopiero w aucie po liftingu wprowadzono miedzy zegarami wyświetlacz kolorowy i też nie jest w wersji podstawowej.
-
X5 vs Cayenne
Cayenne to Volkswagen Tuareg( tuareg ma przynajmiej kolorowy wyświetlacz) NIE DA SIĘ PORÓWNYWAĆ BMW X5 i CAYENNA za duża przepaść technologiczna. Cayenne jest ubogim krewnym VW Tuarega i nic tego nie zmieni, jest wprawdzie droższy ale przez to że ma nazwę porshe nic poza tym. Parametry jazdy i terenowe tuareg bije na głowę. BMW X5 jest klasą samą w sobie i Cayenne pod każdym wzgledem ustepuje ( rozstaw osi, prowadzenie wyczucie drogi, komfort, spalanie, wyposażenie, Nie wspomnę o terenie)
-
Komendy w systemie wybierania glosowego
Instrukcja obsług na stronach 278-282 zawera wykaz wszyskch komend.
-
Komendy w systemie wybierania glosowego
Ja testowałem w swoim i z lepszym lub gorszym powodzenem. Mam ustawiony j. angielski i wszystko zależy od wymowy. Listy komend nie ma prawdopodobne możesz wszystko znaleźć i nie ma ograniczeń. Kwestia poprawności wymowy.
-
Swiatła do jazdy dziennej
Dokładnie. Nie wiem czy jest to odrębna polityka BMW czy są to indywidualne ustawienia dla danego kraju.
-
Swiatła do jazdy dziennej
Dokładnie tak teraz świecą Z tyłu powinny się zapalać dopiero po przełaczeniu na światła mijania. W dzień w pozycji 3 i 0 powinny świecić tylko z przodu.
-
białe ringi w E70 wymiana żarówek
Co do białych ringów to tylko żarówka diodowa może dać efekt zbliżony do obecnie produkowanych. Żadne klasyczne żarówkinie dają światła o barwie takiej jak diody. Trzeba kupić żarówkę diodową. Jest w sieci wiele ofert żarówek diodowych. Trzeba też uważać bo są różne diody. Najbardziej zbliżone do dziennego mają diody "helionowe" punktowe bardzo jasny kolor prawie biały. Moim zdaniem piękniejsze są wcześniejsze ringi o barwie nie tak jaskrawej niż te obecne diodowe.
-
Swiatła do jazdy dziennej
Witam Proszę o informację na temat świateł do jazdy dziennej. Mam w komputerze opcję światała do jazdy dziennej i aktywowałem ją. Swiatła świacą się w pozycji 0 i 3- ustawienie na czujnik. Świecą się również z tyłu nie zależnie od położenia przełacznika. Wiem że światła do jazdy dziennej powinny świecić się tylko z przodu. Proszę o info Pozdrawiam
-
czy alufelgi 17' mieszczą się do X5???
Do X5 najmniejsze to 18 inne nie pasują
-
Jaki Olej do silnika E70 3.0D
Byłem z tą sprawą w serwisie. To zależy jaki przbieg i jaki był lany od początku. jeżeli auto jest nowe i ma nie duzy przbieg to zalecają 0w-40 castrola pełen syntetyk. Również leją olej 5w-30 o niskiej zawartości związków powodujących sadzę. Ma to związek z filtrem czastek stałych dłuzsza trwałosc. Ja mam filtr i leję 0w-40 castrola. Pozdrawiam