Treść opublikowana przez Giacomo
-
Jak się dobrać do nadmuchu
a 2 linijki nizej czytales ? viewtopic.php?f=83&t=109824
-
PDC w X
też mi coś, na szrocie można nawet znaleźć ten guziczek, a przy okazji łyknąć i listwę przycisków od niego.. pytanie tylko gdzie to wszystko podpiąć? jest jakiś moduł PDC który "przy okazji wizyty na szrocie" też trzeba przytulić? PS. Kamerka tył OK, ale z przodu PDC musi być... w poprzednim aucie żona róg auta mi już objechała bo PDC był tylko tylny..
-
[E53][E39]moduł TV
witam, mam pytanko: czy ten moduł spasuje do mojego E53 2001 ? http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/14/60/83/49/1460834902_2 http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/14/60/83/49/1460834902 http://img15.allegroimg.pl/photos/400x300/14/60/83/49/1460834902_1 Moja Bunia posiada już NAVI Prof z monitorem 16:9 i TV który działa, lecz tuner TV mam analogowy a we Włoszech gdzie mieszkam jest już tylko DVB..
-
Mam pneumatyczne zawieszenie czy nie?
podpinam się pod temat z pytaniem: Czy ja mam i przód i tył na pneumatyce czy tylko tył ? z VINu mojego auta wyczytałem m.in.: S226A SPORTS SUSPENSION SETTINGS Sportowe dostosowanie podwozia P330A SPORTS PACKAGE Pakiet sportowy S840A HIGH SPEED SYNCHRONISATION Dostos. do wysokich prędkości S220A SELF-LEVELING SUSPENSION Zawieszenie samopoziomujące EDIT: znalazłem, mam tylko tylne pneumatyczne czyli S220A. Może komuś się przyda: Jeśli ktoś ma: S221A 2-axle self-levelling suspension - to ma przednie i tylne pnemumaytczne. a jeśli ma S227A Sport suspension+lowered+ride-height -to ma i przednie i tylne z regulacją z przycisku Oprócz tego są też różne wersje zawieszeń: S225A Standard suspension S226A Sports suspension settings S228A Comfort suspension S228A Sports suspension settings Plus
-
Śląskie
Panowie, jakiś polecany warsztat w okolicach Rybnik-Wodzisław-Jastrzębie-Pszczyna? (lub okolice) Mam X5 4.4i bez LPG z 2001 142k km - świeżo zakupioną do większego przeglądu, olej w automacie do wymiany, mieszek na przegubie i gdzieś jest też wyciek oleju bo na kanale widziałem.. aa no i łożysko w kole tylne lewe. Dzięki z góry i pozdrawiam
-
E53 problem z alarmem
i fajnie, ze kolega napisal ze mu pomoglo.
-
Problem z tylnym zawieszeniem
...ale za to na zakrętach alpejskich trzyma się rewelacja.. ..jak na SUVa oczywiście :8)
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
ja w mojej Kawie robiłem opalarką ale może faktycznie piekarnik lepiej.. Jakbyś miał powtórzyć operację to której metody byś użył ? No i jakie wymiary tych ringów? Bo nie wiem jakie zamawiać na alledrogo czy Ebayu..? Z góry dzięki za odpowiedź.
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
no szacun, tak właśnie chciałbym w mojej to zamontować. Do tego jeszcze "wzór 1" stąd: http://moman.pl/index.php?a=opis&k=12&id=704 (w moto też mam illumiglo) i na razie w temacie oświetlenia byłoby dość...
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
dzięki za info lunatic666 w zasadzie wolałbym zmodyfikować oryginalne niż pchać się w chińszczyznę.. dlatego zamówię sobie kit CCFL z alledrogo. Zamawiając sobie cały przód po lifcie przyszły nabywca autka będzie mi potem gadał, że auto walone było i dlatego zmieniony na polift i weź go potem przekonaj :duh: Druga sprawa: ringi CCFL czy LED ? Chodzi mi o to które są jaśniejsze.. W zeszłym sezonie założyłem ringi CCFL do mojego ZZR1400: http://polishbanditcrew.pl/uploads/1279703749/med_gallery_5_1_35146.png ...ale żeby to cudem jasności było to nie powiem..
-
upgrade lamp przednich X5 E53 przedlift
Chcę zamienić swoje lampy przednie w E53 2001 z ksenonem fabrycznym na takie z ringami Angel Eyes. Pytanko: czy w poliftowych X5 były wersje przednich lamp z AngelEyes? Jeśli tak to czy mogę zdemontować po prostu stare lampy i włożyć te nowsze ? W sensie czy mechanicznie pasują w miejsca montażowe? Dzięki za Wasze sugestie..
- PDC w X
-
Jaki macie przebieg w swoich X5?
A ja własnie kupiłem X5 4.4i z 2001 od pierwszej właścicielki i ma udokumentowane książką i fakutrami 143k km. Nie do uwierzenia ?
-
Zakup BMW 7 e 65 - na co zwrócić uwagę
Szanowny Kolego, czy mógłbyś uzasadnić w jakiś sposób to stwierdzenie? Pytam, bo znajomy od brata w Rzymie będzie sprzedawał właśnie 745d E65 i biorąc pod uwagę okoliczności "po znajomości" brat to auto bierze poważnie pod uwagę...
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam z Wiecznego Miasta. Zapisałem się do Was bo już za kilka dni stanę się (szczęśliwym mam nadzieję) posiadaczem E39 530d 2002 :)
-
E39 530D Coś pracuje i huczy, brak ASC (FILMIK)
Chwila, tak na chłopski rozum, jakbym miał auto którego nie znam i mi coś takiego się działo to najpierw wziąłbym się za zdjęcie klapy od bezpieczników i wyciągałbym na chwilkę bezpieczniki jeden po drugim. Jak zobaczysz po którym przestało buczeć to opis urządzenia masz przecież na owej klapce (numer bezpiecznika i od czego jest). Proste, nie ?