Skocz do zawartości

orion1987

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez orion1987

  1. orion1987 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    ok a powiedzcie mi prosze gdzie znajduje sie podgrzewacz wody? I jeszcze jedno czym zajmuje sie termostat egr? Jakie jest jego glowne zadanie.
  2. orion1987 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Układ jest odpowietrzony, wszystkie przewody układu chłodzenia sa ciepłe, w kabinie auta tez robi sie cieplo w miare szybko ale ogolnie silnik wolno sie nagrzewa w tym tygodniu zmienie termostat egr i wtedy zobacze czy cos sie zmienilo.
  3. orion1987 opublikował(a) temat w E46
    Witam, posiadam bmw e46 320d 2001r i mam nastepujacy problem: auto bardzo wolno sie nagrzewa, czasami potrzebuje przejechac okolo 17-20 km przy temperaturze powietrza okolo 0 stopni C by auto sie nagrzalo do optymalnej temperatury, a w dniach gdy temperayura spadala do -10 stopni auto nie nagrzewalo sie do konca tylko do okolo 60 moze 70 stopni. Dzis wymienilem termostat glowny i nic a nic sie nie zmienilo auto nagrzewa sie tak wolno jak przed wymiana. Pozostaje mi jeszcze wymienic termostat egr... Co Waszym zdaniem powinienem zrobic by auto nabieralo temperatury w odpowiedni sposob?
  4. orion1987 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Co masz na mysli wrzucajac w automacie luz? slyszalem ze nie wszystkie samochody z automatem mozna holowac - skrzynia moze uledz uszkodzeniu. Jak jest w przypadku e46 330d
  5. orion1987 odpowiedział(a) na orion1987 temat w E46
    Dziekuje za rade. Trapi mnie jeszcze temat skrzyni biegow. Podobno automat dosc czesto sie psuje a koszt naprawy od 3 do 5 tys zlotych... w manualu bedzie ciezko spotkac zadbany egzemplarz mowie o sprzegle...Jak mozna sprawdzic w jakim stanie jest sprzeglo?
  6. orion1987 opublikował(a) temat w E46
    Witam, chcialbym zakupic bmw e46 z silnikiem 3.0d po liftingu i mam kilka pytan dotyczacych tego modelu. Czy lepiej wybrac wersje tego auta z moca 184km czy 204km? Ktory z tych silnikow jest lepszy? Czym te silniki sie roznia? Jakie usterki trapia silnik 3.0d? czy bardziej polecacie auto w automacie czy w manualu? Bardzo prosze o wasze opinie na ten temat.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.