Treść opublikowana przez bavarian
-
e91 330d WBAVU91010KT01004
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno to [BAD] zbita
-
e91 330d WBAVU91010KT01004
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtyle ładnych zdjęć... :wink:
-
e91 330d WBAVU91010KT01004
bavarian opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażproszę o opinie WBAVU91010KT01004 http://allegro.pl/e91-330d-231km-m-pakiet-skora-navi-bi-xenon-full-i4724825787.html
-
Jaki silnik do e90?
318i albo 318d edit: patrząc na zegary to diesel
-
Jaki silnik do e90?
cześć. obejrzyjcie to proszę, będę wdzięczny za opinie. a może lepiej poszukać polifta (245KM)? WBAVU91010KT01004 http://allegro.pl/e91-330d-231km-m-pakiet-skora-navi-bi-xenon-full-i4724825787.html
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmożna było to tak zrozumieć. "czas nagli" w sensie że miałem zaplanowany czas na wyjazd żeby zobaczyć auto, a kilometrów do Wrocławia kilkaset...a kibiców nie mam jak do tej pory, tylko jakoś dziwnie się patrzą jak słyszą o tym aucie :o rozumiem że Mpak dołożony? czy z rozkodowaniem vin coś nie tak?
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż...na pewno? co jeszcze można powiedzieć o tym gagatku?? czas nagli:/
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdziękuję bardzo. dajcie po Polsku chłopaki
-
e61 BMW 525i WBANL51030CN08273
bavarian odpowiedział(a) na kubasx4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażartystyczne foty, wszystko lux ale do środka nie zajrzysz :D
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
bavarian odpowiedział(a) na bavarian temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno ok. fotele twoim zdaniem są orig? jeśli możecie rozkodujcie bo ja nie umieju :mrgreen:
-
e61 550i lpg WBAPW51050CT95023
bavarian opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWBAPW51050CT95023 http://otomoto.pl/bmw-550-e61-550i-lpg-m-pakiet-night-vision-C34374776.html chłopaków z Wrocka jeśli wiedzą cokolwiek o tym aucie zapraszam na prv. wszystkim dzięki z góry za opinie. pzdr
-
Jaki silnik do e90?
witam serdecznie. przymierzam się do zakupu 330d 245KM, rocznik 2009. jak się sprawuje ten motor? na co należy zwrócić uwagę? z góry dzięki za wszystkie uwagi.
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
bavarian odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzapłacisz tyle kasy za 170KM??? :lol:
-
BMW e46 320 2.2 170 KM POZNAŃ WBABD11050PM31990
bavarian odpowiedział(a) na robert1024 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażzapłacisz tyle kasy za 170KM??? :D
-
320 i.Nie działa prędkosciomierz i wsaźnik paliwa
tak sądzę, miałem podobny przypadek...ale czekam na efekty tego 'testu zegarów'. w mojej byłej po konsultacji z elektronikiem poszły do wymiany
-
e90 330i touring WBAVS31050AH33316
bavarian opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-330-full-full-oplacony-258km-C32731179.html witam,proszę o rozkodowanie w polskim i wszelkie opinie pomocne w zakupie. z góry dzięki, pozdro.
-
[320i] Kierownica M-Tech II
dzięki wielkie ale nie skorzystam :D byłem ciekawy tylko. zostaję przy 8 seryjnych. ale taką kierownicę tylko multifunkcyjną bym przytulił...moze wiesz czy dałoby radę taką podłączyć w miejsce takiej samej bez multi?
-
[320i] Kierownica M-Tech II
podłącze się: czy te głośniki w drzwiach na tym zdjęciu to seria??
-
320 i.Nie działa prędkosciomierz i wsaźnik paliwa
szukaj nowego zestawu wskaźników
-
awaria ogrzewania e36 328i
dostęp fatalny - to mało powiedziane, i "wspaniała" zabawa z odpowietrzaniem;) wymiana pomogła. wielkie dzięki chłopaki.
-
awaria ogrzewania e36 328i
padło na używkę...i teraz takie pytanie :mrgreen: gdzie się znajduje ten zawór w bmw?
-
awaria ogrzewania e36 328i
pewnie tak zrobimy, dzięki pzdr. używki jakieś na allegro występują... a wie ktoś może jak przedstawia się sytuacja na rynku zamienników elektrozaworu? co i za ile?
-
awaria ogrzewania e36 328i
na bank? czyli już mogę zamawiać..? ;)
-
awaria ogrzewania e36 328i
siema. wczoraj nagle zrobiło się ciepło w aucie. grzeje w opór nawiewem na nogi i na szybę a zimne powietrze leci tylko z nadmuchu na twarz (klimatronik w pozycji "auto" 2 x 16 stopni, klima wył.). proszę o porady bo dzisiaj w nocy mamy zamiar zajrzeć pod maskę...
-
Poszukuję "złodziejki" do felg /proszę o pomoc/
:shock: :mad2: