Treść opublikowana przez elektrowuz22
-
informacje na tema t silnika 2.0 12v
ktos moze nie wierzyc ze takisilnik moze tyle spalic ja mam to autko z rok i mam rozeznanie na temat spalania tego autka jak go rozbujam i wrzuce 5 to spalanie bedzie okolo 9-10 litrow a maisto czy jakis koreczek to spalanie wchodzil na okolo 18-20 litrow
-
informacje na tema t silnika 2.0 12v
wiesz jak to jest ze spala :norty: niem jak pisze producent zawsze sobie trzeba dodac z 2 litry
-
informacje na tema t silnika 2.0 12v
zgadzam sie z toba w 100 % po miescie pali kosmicznie u mnie 20 litrow przy jakims korku to norma :norty:
-
[E46] Farba na rdze
dokladnie tak jedz do lakiernika zrobi ci to pewnie za 100 -150zl i klopot z glowy :D
-
jak otworzyc samochod ? gdy padl akumulator
ja otwiralem od strony pasazera wlozylem kluczyk podnioslem klamke pare razy energicznie przekrecilem kluczem i otworzylem drzwi i tyle :norty: :norty: :norty: :norty:
-
Kilka pytan nt. 520 24V
biale kierunki mialy po 1992 albo 1994 r wszystkie e34 po faceliftingu chyba ze sie myle
-
informacje na tema t silnika 2.0 12v
prosze o informacje rady kolegow co spotkali sie z tym rodzajem silnika sa moze jakies rady albo wskazuwki spalanie do tego typu silnika
-
zegar i data obc
aha orginalny humor masz widze :norty: :norty: :norty:
-
zegar i data obc
nic tylkojak przyciskam dluzej to bardziej sie podswietla tylko tyle reaguje
-
zegar i data obc
widze ze nerwy masz myslisz ze nie probowalem ze jestem takim debilelem ??? to nie dziala i myslem ze jest jakis inny sposob na drugi raz to sie tak nie denerwuj :mad2: :mad2: :mad2:
-
zegar i data obc
ale moze jest sprawne jak to sprawdzic wie ktos moze jak ustawic goddzine??
-
zegar i data obc
bo nie wiem jak sie to nayzwalo :norty: :norty:
-
zegar i data obc
mam problem od pewnego czasu nie chodzi mi zegarek nie wiem jak sie to fachowo nazywa jest kolo radia jest am jeszcze pare przyciskow do ustawiania daty i jakies bajery tylko nawet nie moge tam ustawic godziny wszystko jest podswietlone ale nie reaguje prosze o rade :cry2: :cry2: :cry2:
-
farba jak zmieszac ???
wszystko wyszlo ok dzieki za pomoc pozdrawiam :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
bączki i zgasł silnik
niestety przez takich ludzi marka bmw jest tak postrzegana wsrod spoleczenstwa palenie gumy "bączki" ale tak juz chyba bedzie zawsze :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
-
nie odpala od pierwszego kopa
no moze dawac za male cisnienie albo juz nie trzyma paliwa nowa na allegro kosztuje okolo 100 zl
-
nie odpala od pierwszego kopa
moze pompa paliwa nie trzyma paliwa. i wraca do baku i dopiero jak pociagnie wystararczajaca ilosc paliwa to zaczyna elegancko palic to moja sugestia :norty:
-
błąd sondy lambdyM3
to proponuje sprawdzic sonde :D
-
błąd sondy lambdyM3
witam padnieta sonda moze dawac tysiace objawow np 1. zwiekszenie zuzycia paliwa 2.spadek mocy silnika
-
E34 Sprawdzanie kompa silnika?
wiesz ja musze tez podpiac pod kompa poniewaz silnik jest troche mulowaty a spalanie jest kosmiczne :norty: :norty: :norty: :norty: to pewnie sonda tak mi sie wydaje
-
E34 Sprawdzanie kompa silnika?
ja mam podobma sytuacje niby auto jezdzi mam moc ale cos jest nie tak radzial bym ci sprawdzic sonde lambda przez kompa
-
Jak dlugo sprzedawaliscie e34
moim zdaniem bedzie coraz ciezej sprzedawac takie auta w rocznikach 1990 -95 90% spoleczenstwa nastawione jest na male silniki male spalanie ja swoja bmw kupilem za niecale 3 tysiace i rocznik 1988 facet od ktorego to kupowalem powiedzial mi ze bylem jedynym ktory zadzwonil a oglaszal sie ponad 2 miesiace :norty: :norty: teraz zeby sprzedac bmw trzeba miec duuuuuuuzo szczescia { mysle o starszych rocznikach}
-
farba jak zmieszac ???
ok dzis zabieram sie za malowanie napisze jak wyszlo dzieki za pomoc :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
farba jak zmieszac ???
to ok odmierze 100ml farby 50 utwardzacza i 5;10% 10 ml???? rozpuszczalnika bedzie ok???
-
farba jak zmieszac ???
to po co sa te proporcje nie moge wszystkiego wlac prosze powazne odpowiedz