Skocz do zawartości

elektrowuz22

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elektrowuz22

  1. ktos moze nie wierzyc ze takisilnik moze tyle spalic ja mam to autko z rok i mam rozeznanie na temat spalania tego autka jak go rozbujam i wrzuce 5 to spalanie bedzie okolo 9-10 litrow a maisto czy jakis koreczek to spalanie wchodzil na okolo 18-20 litrow
  2. wiesz jak to jest ze spala :norty: niem jak pisze producent zawsze sobie trzeba dodac z 2 litry
  3. zgadzam sie z toba w 100 % po miescie pali kosmicznie u mnie 20 litrow przy jakims korku to norma :norty:
  4. dokladnie tak jedz do lakiernika zrobi ci to pewnie za 100 -150zl i klopot z glowy :D
  5. ja otwiralem od strony pasazera wlozylem kluczyk podnioslem klamke pare razy energicznie przekrecilem kluczem i otworzylem drzwi i tyle :norty: :norty: :norty: :norty:
  6. elektrowuz22 odpowiedział(a) na rafal735r temat w E34
    biale kierunki mialy po 1992 albo 1994 r wszystkie e34 po faceliftingu chyba ze sie myle
  7. prosze o informacje rady kolegow co spotkali sie z tym rodzajem silnika sa moze jakies rady albo wskazuwki spalanie do tego typu silnika
  8. elektrowuz22 odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    aha orginalny humor masz widze :norty: :norty: :norty:
  9. elektrowuz22 odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    nic tylkojak przyciskam dluzej to bardziej sie podswietla tylko tyle reaguje
  10. elektrowuz22 odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    widze ze nerwy masz myslisz ze nie probowalem ze jestem takim debilelem ??? to nie dziala i myslem ze jest jakis inny sposob na drugi raz to sie tak nie denerwuj :mad2: :mad2: :mad2:
  11. elektrowuz22 odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    ale moze jest sprawne jak to sprawdzic wie ktos moze jak ustawic goddzine??
  12. elektrowuz22 odpowiedział(a) na elektrowuz22 temat w E34
    bo nie wiem jak sie to nayzwalo :norty: :norty:
  13. elektrowuz22 opublikował(a) temat w E34
    mam problem od pewnego czasu nie chodzi mi zegarek nie wiem jak sie to fachowo nazywa jest kolo radia jest am jeszcze pare przyciskow do ustawiania daty i jakies bajery tylko nawet nie moge tam ustawic godziny wszystko jest podswietlone ale nie reaguje prosze o rade :cry2: :cry2: :cry2:
  14. wszystko wyszlo ok dzieki za pomoc pozdrawiam :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
  15. elektrowuz22 odpowiedział(a) na 90bodzio90 temat w E34
    niestety przez takich ludzi marka bmw jest tak postrzegana wsrod spoleczenstwa palenie gumy "bączki" ale tak juz chyba bedzie zawsze :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
  16. no moze dawac za male cisnienie albo juz nie trzyma paliwa nowa na allegro kosztuje okolo 100 zl
  17. moze pompa paliwa nie trzyma paliwa. i wraca do baku i dopiero jak pociagnie wystararczajaca ilosc paliwa to zaczyna elegancko palic to moja sugestia :norty:
  18. to proponuje sprawdzic sonde :D
  19. witam padnieta sonda moze dawac tysiace objawow np 1. zwiekszenie zuzycia paliwa 2.spadek mocy silnika
  20. wiesz ja musze tez podpiac pod kompa poniewaz silnik jest troche mulowaty a spalanie jest kosmiczne :norty: :norty: :norty: :norty: to pewnie sonda tak mi sie wydaje
  21. ja mam podobma sytuacje niby auto jezdzi mam moc ale cos jest nie tak radzial bym ci sprawdzic sonde lambda przez kompa
  22. moim zdaniem bedzie coraz ciezej sprzedawac takie auta w rocznikach 1990 -95 90% spoleczenstwa nastawione jest na male silniki male spalanie ja swoja bmw kupilem za niecale 3 tysiace i rocznik 1988 facet od ktorego to kupowalem powiedzial mi ze bylem jedynym ktory zadzwonil a oglaszal sie ponad 2 miesiace :norty: :norty: teraz zeby sprzedac bmw trzeba miec duuuuuuuzo szczescia { mysle o starszych rocznikach}
  23. ok dzis zabieram sie za malowanie napisze jak wyszlo dzieki za pomoc :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
  24. to ok odmierze 100ml farby 50 utwardzacza i 5;10% 10 ml???? rozpuszczalnika bedzie ok???
  25. to po co sa te proporcje nie moge wszystkiego wlac prosze powazne odpowiedz

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.