Treść opublikowana przez elektrowuz22
-
remont e34 pytanie
nie bede wszystko na nowe wymienial
-
remont e34 pytanie
witam .na przełomie wrzesnia pazdziernika zabieram sie za kapitalny remont swojej e34 pomału zbieram częsci zeby wszystko poszło sprawnie i szybko mam pytanko chce kupic nowy alternator i rozrusznik .czy ktos kupowal czesci tej firmy ?? http://allegro.pl/alternator-140a-bmw-3-e36-5-e34-i1628946845.html http://allegro.pl/rozrusznik-bmw-e34-e36-e39-e46-e60-e61-e66-i1654080303.html
-
Sonda Lambda
kolego 2 kable masz od grzałki dwa o ile pamietam dobrze to ida do kompa albo sa zasilajace na allegro masz tysiące aukcji
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
"plus stylowe kołpaczki'
-
felga borbet jaka opona??
jest ale nie odczytam jest tak zamalowana
-
felga borbet jaka opona??
to jest chyba et15
-
felga borbet jaka opona??
no własnie nie wiem jakie mam et nie moge doczytac
-
felga borbet jaka opona??
ja mam 205 na przodzie
-
felga borbet jaka opona??
jak proponujesz zrobic zeby fajnie wygladalo z przodu i z tylu bede wszystkie opony wymienial
-
felga borbet jaka opona??
to sa na tyl na przodzie mam 205 55 16
-
felga borbet jaka opona??
w swojej e34 mam załozone alufelgi borbet tylko nie moge znalesc ich numeru.chce wymienic opone teraz mam 225 55 16 i jest naciagnieta. teraz chce załozyc 235 60 16 zmiesci sie? http://imgur.com/delete/9BQIWnDuGoiFJLd
-
[E34] M50B20 się krztusi
witam kolego' moim zdaniem to czujnik polozenia wału, moze dawac takie objawy
-
nierowne obroty na biegu jałowym
nierowne obroty na b jalowym to moze byc krokowiec, sonda pali na wszystkie baniaki??
-
problem z drzwiami e34
sprobuj podniesc klamkei przekrecic kluczykiem w prawo w lewo ale odłacz akumulator :arrow: i wtedy zobaczysz więcej pomysłow nie mam.moj kolega w 535 mial podobny problem ze raz zamyklo raz nie. pojechał na szrot i za 50 zl zamek z silownikiem wyrwal wymienił i wszystko jest ok
-
problem z drzwiami e34
witam kolego ! moj problem z prawymi drzwiami zaczal sie wtedy gdy padł mi akumulator i musialem otworzyc dzrzwi recznie czyli od strony pasazera wlozylem kluczyk podniosłem klamke i przekrecilem kluczyk i od tej pory drzwi mi sie nie zamykaly te prawe od pasazera a reszta bez zarzutu .wyciagnelem silownik ale okazalo sie ze jest dobry . po dlugich męczarniach okazalo sie ze trzeba ten zamek odblokowac po tym jak go otworzylem mechanicznie . tak moj problem sie rozwiazal teraz zamyka juz na wszystkie cztery i jest ok ja na twoim miejscu dal bym nowy silownik moze czasami juz byc wyrobiony i raz lapie a raz nie a ten sztywt chowa sie czy wogole go nie sciaga w dół
-
520i 12V (M20B20) rocznik 88 - zle odpala na zimnym silniku
:cool2: pozdrawiam !
-
520i 12V (M20B20) rocznik 88 - zle odpala na zimnym silniku
to moze byc pompa paliwa moze to nie jest spowodowane ze silnik sie nagrzeje tylko pompka złapie cisnienie i ciagnie paliwo .ja mialem u siebie jak po calej nocy rano chcialem odpalic to musialem dlugo 'pompowac'. pozniej okazalo sie ze pompka paliwa nie trzymala paliwa i wracala do baku.
-
licznik spalania pomocyy
ja mam podobmy problem gdzie jest ten przewud od spalania czy takie objawy moze dawac akumulatorki co sa w srodku zegarow
-
akumlatorki E34
gdzie mozna kipic takie baterie ja szukalem i w zadnym sklepie nie ma one maja symbil c14?
-
Wahacz przód proszę o pomoc wyborze
ja wymienialem z 3 miesiace temu na wachacze tej firmy do tej pory nie nazekam wszystko jest ok dziennie robie 100-120 km moge ci je polecic :norty:
-
oryginał bmw pytanko
http://republika.pl/blog_kj_4521358/6729661/tr/10.jpg czyli takie cos? to byl oryginał??
-
oryginał bmw pytanko
tak mam m20b20 z 88 bo bede sie bral za remont i malowanie silnika i chce go zrobic na oryginal tylko nie wiem jak to wygladalo bo u mnie cos bylo kombinowane
-
oryginał bmw pytanko
witam wie ktos z kolegow jaki oryginalny kolor maial kolektor i pokrywa zaworow w e34 z lat 1988-1989 moze ktos ma jakies zdjecia?? :search:
-
błąd sondy lambdyM3
i jak sprawdziles sonde???
-
Oświetlenie wnętrza nie działa
mialem tez taki problem sprawdz jak kolega wyzej pisze u mnie przekaznik byl padniety