Skocz do zawartości

acidburn

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez acidburn

  1. acidburn odpowiedział(a) na piterpsz1 temat w E36
    zacznij od termostatu jeżeli się otwiera to dalej jest wentylator trzeba sprawdzić czy się załącza jeżeli to wszystko jest sprawne to może uszczelką pod głowicą
  2. acidburn odpowiedział(a) na Marcin88i temat w E36
    dokładnie tak jak kolega pisze posprawdzaj świece i przewody może gdzieś jest przebicie albo jakś świeca na wykończeniu
  3. można dla pewności sprawdzić ten łącznik kolumny kierowniczej jak robiłem u siebie przednie zawieszenie to mechanik też to wymienił bo powiedział że to było bardzo zużyte
  4. podjedź na test amorów i szarpaki na stacje diagnostyczną i bedziesz wiedział
  5. żeby zdjąć obudowę od głośników musisz najpierw ściągnąć maskownice od głośników w środku auta i tam są śrubki mocujące obudowę tylko delikatnie ściągaj maskownice żebyś nic nie urwał
  6. u mnie w coupe też tak się dzieje że po zamknięciu drzwi obroty na chwilę spadają był już poruszany taki temat i podobno to normalne ja bym się tym wcale nie przejmował bo jeżeli cała elektryka jest w porządku to chyba nie sensu nic grzebać
  7. tylko przy wymianie uważaj przy dokręcaniu śrub szczególnie tych przy vanosie bo potrafią się ukręcić
  8. acidburn odpowiedział(a) na Madis temat w E36
    viewtopic.php?f=15&t=62870&hilit=je%C5%BC
  9. acidburn odpowiedział(a) na Madis temat w E36
    z klimą czy bez jak bez klimy to rezystor dmuchawy (jeż) było na forum poszukaj
  10. acidburn odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    w warsztatach tak jest wyciągają tylko stare klocki wkładają nowe i niby wszystko ma działać. przy wymianie klocków trzeba zaciski dobrze wyczyścić zakonserwować. ja zawsze sam się tym zajmuje bo nie mam zaufania do mechaników.
  11. acidburn odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    a jak bardzo masz zużyte tarcze bo może są już spore ranty i właśnie dlatego piszczy
  12. acidburn odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
    musisz trochę pojeździć klocki powinny się ułożyć jak nic się nie poprawi to można by spróbować odpowietrzyć. i tak mała rada nie docieraj klocków mocnym hamowaniem bo ci będą piszczeć po wymianie klocków jeździ się delikatnie. jeżeli nic się nie zmieni to jedź z reklamacją.
  13. dzięki za podpowiedź
  14. witam kolegów mam zamiar wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów i mam takie pytania 1 jakiej firmy uszczelkę zastosować 2 czy przy montażu nowej uszczelki stosuje się jakiś silikon 3 czy wystarczy że zamówię zwykła uszczelkę do silnika m50 z vanosem bo widziałem na allegro że są różne rodzaje
  15. za takie pieniądze to można ze dwa silniki kupić ale skoro kolega miał tyle na wydanie to już jego sprawa
  16. acidburn odpowiedział(a) na MAFIA temat w E36
    też miałem podobny problem prawdopodobnie masz do wymiany duchawę bo łożysko jest już na wykończeniu
  17. skoro była w zwykła woda w układzie chłodzenia to mogła pęknąć nagrzewnica i dlatego się leje woda tak czy siak musisz dostać się do nagrzewnicy.
  18. acidburn odpowiedział(a) na Nasa87 temat w E36
    podjedź na szarpaki na jakąś stacje kontroli pojazdów i niech ci sprawdzą bo z tyłu w zawieszeniu jest wiele elementów które mogą się wybić bo tak po opisie to raczej ciężko stwierdzić
  19. płynu musi być na max spróbuj najpierw dolać
  20. ja bym w ten sposób podsumował ten artykuł CENA CZYNI CUDA :D :D
  21. acidburn odpowiedział(a) na grozimak temat w E36
    dodam jeszcze że trzeba podgiąć taką blaszkę która znajduje się pod uzwojeniami dla lepszego styku
  22. acidburn odpowiedział(a) na grozimak temat w E36
    koledzy tu jest jak naprawić rezystor dmuchawy ja tym sposobem naprawiłem nawiew a też chodziło tylko na 4 biegu viewtopic.php?f=15&t=126457&hilit=rezystor+dmuchawy
  23. acidburn odpowiedział(a) na grozimak temat w E36
    jaki masz nawiew z klimą czy bez
  24. kolego też rozważałem wyniane kata na stumienice ale w w firmie gdzie zajmują się układami wydechowymi odradzili mi taką przeróbkę. podobno głośniej wtedy pracuje cały wydech chodzi o silniki 6 cylindrowe i zbytni to nic nie daje. aż sam byłem zdziwiony ze mi to odradzili
  25. chyba nic innego nie pozostaje w takim przypaku

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.