Treść opublikowana przez acidburn
-
Grzeje się
zacznij od termostatu jeżeli się otwiera to dalej jest wentylator trzeba sprawdzić czy się załącza jeżeli to wszystko jest sprawne to może uszczelką pod głowicą
-
E36 316i M43 brak mocy!!!
dokładnie tak jak kolega pisze posprawdzaj świece i przewody może gdzieś jest przebicie albo jakś świeca na wykończeniu
-
323i lewe kolo wpadajace w drgania podczas skretu - wie ktos
można dla pewności sprawdzić ten łącznik kolumny kierowniczej jak robiłem u siebie przednie zawieszenie to mechanik też to wymienił bo powiedział że to było bardzo zużyte
-
323i lewe kolo wpadajace w drgania podczas skretu - wie ktos
podjedź na test amorów i szarpaki na stacje diagnostyczną i bedziesz wiedział
-
3XX Wymiana amortyzatorów tył coupe
żeby zdjąć obudowę od głośników musisz najpierw ściągnąć maskownice od głośników w środku auta i tam są śrubki mocujące obudowę tylko delikatnie ściągaj maskownice żebyś nic nie urwał
-
3XX Spadaja obroty przy zamknieciu drzwi
u mnie w coupe też tak się dzieje że po zamknięciu drzwi obroty na chwilę spadają był już poruszany taki temat i podobno to normalne ja bym się tym wcale nie przejmował bo jeżeli cała elektryka jest w porządku to chyba nie sensu nic grzebać
-
320i Świeca i cewka pływa w oleju.
tylko przy wymianie uważaj przy dokręcaniu śrub szczególnie tych przy vanosie bo potrafią się ukręcić
-
320i nawiew zwalnia i przyspiesza
viewtopic.php?f=15&t=62870&hilit=je%C5%BC
-
320i nawiew zwalnia i przyspiesza
z klimą czy bez jak bez klimy to rezystor dmuchawy (jeż) było na forum poszukaj
-
320i slabe hamowanie przyczyna?
w warsztatach tak jest wyciągają tylko stare klocki wkładają nowe i niby wszystko ma działać. przy wymianie klocków trzeba zaciski dobrze wyczyścić zakonserwować. ja zawsze sam się tym zajmuje bo nie mam zaufania do mechaników.
-
320i slabe hamowanie przyczyna?
a jak bardzo masz zużyte tarcze bo może są już spore ranty i właśnie dlatego piszczy
-
320i slabe hamowanie przyczyna?
musisz trochę pojeździć klocki powinny się ułożyć jak nic się nie poprawi to można by spróbować odpowietrzyć. i tak mała rada nie docieraj klocków mocnym hamowaniem bo ci będą piszczeć po wymianie klocków jeździ się delikatnie. jeżeli nic się nie zmieni to jedź z reklamacją.
-
320i wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
dzięki za podpowiedź
-
320i wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
witam kolegów mam zamiar wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów i mam takie pytania 1 jakiej firmy uszczelkę zastosować 2 czy przy montażu nowej uszczelki stosuje się jakiś silikon 3 czy wystarczy że zamówię zwykła uszczelkę do silnika m50 z vanosem bo widziałem na allegro że są różne rodzaje
-
320i wymiana uszczelki pod głowica - koszty
za takie pieniądze to można ze dwa silniki kupić ale skoro kolega miał tyle na wydanie to już jego sprawa
-
323i piski z nawiewu
też miałem podobny problem prawdopodobnie masz do wymiany duchawę bo łożysko jest już na wykończeniu
-
318i woda leci z nawiewów, auto się gotuje -???
skoro była w zwykła woda w układzie chłodzenia to mogła pęknąć nagrzewnica i dlatego się leje woda tak czy siak musisz dostać się do nagrzewnicy.
-
318i pukanie w tylnym kole
podjedź na szarpaki na jakąś stacje kontroli pojazdów i niech ci sprawdzą bo z tyłu w zawieszeniu jest wiele elementów które mogą się wybić bo tak po opisie to raczej ciężko stwierdzić
-
problem z sprzegłem bmw e 36 1.8 is
płynu musi być na max spróbuj najpierw dolać
-
Czy Polacy są debilowaci?
ja bym w ten sposób podsumował ten artykuł CENA CZYNI CUDA :D :D
-
jeż nawiewu
dodam jeszcze że trzeba podgiąć taką blaszkę która znajduje się pod uzwojeniami dla lepszego styku
-
jeż nawiewu
koledzy tu jest jak naprawić rezystor dmuchawy ja tym sposobem naprawiłem nawiew a też chodziło tylko na 4 biegu viewtopic.php?f=15&t=126457&hilit=rezystor+dmuchawy
-
jeż nawiewu
jaki masz nawiew z klimą czy bez
-
316i czym zastąpić brak katalizatora?
kolego też rozważałem wyniane kata na stumienice ale w w firmie gdzie zajmują się układami wydechowymi odradzili mi taką przeróbkę. podobno głośniej wtedy pracuje cały wydech chodzi o silniki 6 cylindrowe i zbytni to nic nie daje. aż sam byłem zdziwiony ze mi to odradzili
-
316i e36 rosnąca temp. Brak ogrzewania i inne
chyba nic innego nie pozostaje w takim przypaku