Skocz do zawartości

yozka

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez yozka

  1. Obstawiam wina rozrusznika.
  2. Ja używalem tego http://www.myjauto.pl/foto/70-032_silver_chrom.jpg sry za obrazek z reklama ale nie znalazlem innego, a efekty sa takie
  3. Robilismy wymiane w coupe na progi z e36 sedan oczywiscie po przerobkach. Wyszlo normalnie.
  4. Podjedź do kogoś kto zajmuje się PDR.
  5. yozka odpowiedział(a) na MarcinMrn temat w E9, E3
    Wszystko jest możliwe. Zakładam, że wszystko robisz w warsztatach lub warsztacie. Części pewnie nie wszystkie ale da się kupić, zależy co potrzebujesz. Tak rozsądnie licząc: blacharka, lakier, odnowienie chromów, nowa tapicerka, i masa innych trudnych do policzenia teraz kosztów obstawiałbym ca 45-50k złotych. Być może lekko zawyżyłem ale lepiej być miło zaskoczonym niż ma zabraknąć.
  6. acrap w m6 https://www.youtube.com/watch?v=vZIGHTkT3Ow należy pobrac filmik np tym http://downtube.pl/
  7. yozka odpowiedział(a) na anjinsan temat w E23
    korba film :8)
  8. Z zezwnątrz poprawie estetykę. Wewnątrz podstawowe czynności serwisowe wymiana uszczelek: pokrywa zaworów, miska oleju kolektory itd.,. (jak to mówią mądrzejsi mechanicy jak działa to nie ruszaj). Chciałem kupić kolektory wydechowe alpiny ale się spóźniłem, więc zamówiłem z kwasówki tak jak oryginalne jak odbiorę napewno sie pochwale. Tak przy okazji znowu cos tam zrobiłem. epoksyd na bogato przepraszam za jakość zdjęc, robione upapranym telefonem..... cdnapewno nastąpi :wink: .
  9. yozka odpowiedział(a) na kaczor55 temat w E23
    Jeśli kompletne te 745 to jedź zabieraj i nie próbuj marudzic.
  10. dzieje sie, dzieje niestety tylko w weekendy w nast. wyciagam silnik żeby odświeżyć komore silnika :mrgreen: i potem już z górki ...słowo stało sie ciałem
  11. w oczekiwaniu na koniec .... dodam parę historii blacharskich zderzak przód dawca nos niezły kontrast :D podłoga podszybie fartuch prawy błotnik prawy dół
  12. tak w miedzy czasie sobie gdybam i chyba raczej postawie na lakier xyralic. Myślę że jeszcze przed świętami pojawi się B6 :roll2:
  13. Należy dokłądnie oczyścić miejsce z "dziurką" będą napewno większe. Napewno w twoim miescie jest blacharz, podjedź zapytaj ile skasuje za zaspawanie.
  14. yozka odpowiedział(a) na Arterius.MJM temat w E24
    Tu zapytaj 501 621 207 Rafał ew. http://www.6.com.pl/forum/index.php?sid=b910831cdb8e09df69d44f7a8f4cfa07
  15. pare nowych śrubek do oby dwóch zderzaków od kiedy sie znamy w bmw opada klapa, czas na zmiany
  16. pierdoły przy progach i żmudne czyszczenie miejsc pokrytym rudym "lakierem" ..............skorodowanych.............. :mrgreen: wężyki hamulcowe się w kadr wkleiły, już ich niema, będą nowe :D epoksyd kupiłem troche czarnej :) mazi i przy okazji nowa zabawka wahacze i belka po piasku........ nowe tuleje zacisniete i mam nadzieje ze jutro bedzie chwila zeby poskladac .....a w domu z nudów :norty:
  17. ...nie wiem na co czekałem ale ....... pożegnaliśmy gazownie ramki w kąpieli. takie jak powinny być ! (thx rafał) po zdjeciu ziornika ... to była dobra decyzja Prezent or rodzinki :D .... kolejna przeprowadzka do dnia dzisiejszego włącznie zostało zrobione dużo więcej musze pozbierać fotki, duzo się działo a to: córka miala komunie, zona wyciagnela na wakacje, trzeba bylo siedziec w pracy w weekendy, komputer padł ................ :mrgreen:
  18. Rok później fotki się ogarneły i jedziemy dalej. Będąc ciągle na łaskach (nie mam swojego garazu) pracuje z bmw weekendy jak starcza mocy wiec temat powoli się zamyka. Błotnik: Był pomysł na ratowanie lakieru, znaleźli się doradcy, żeby zostawić org lakier, zrobilem próbe: i efekty drzwi
  19. załatwie obiecuje. Brakuje mi na wszystko czasu. .....wrzuce link do środka jaki udało mi się fartem kupić jakiś czas temu. https://plus.google.com/photos/116885126269200990421/albums/5816307882846660929?authkey=CNfLo7H6mqqoOg
  20. Wszystko dobrze. Sporo jeszcze do zrobienia (zwłaszcza, że zimą nic się z nią nie dzieje) ostatnio mam masę pracy więc może uda się coś ruszyć od następnego weekendu. Fotki poznikały nie wiedzieć czemu ale jak znajdę chwilę załaduję raz jeszcze. Pozdrawiam.
  21. yozka odpowiedział(a) na zuczek81 temat w E23
    Na początek sprawdź czy paliwo dociera do wtrysków (odpinając wężyk paliwowy wyeliminujesz wzdliwy przekaźnik ew pompe paliwa), potem oczywiście kontrola iskry, kopułki i palca rozdzielacza .
  22. yozka odpowiedział(a) na zuczek81 temat w E23
    Podłącze się do tematu mam podobny problem, samochód nie odpala na paliwie. Jakiś czas temu po przekręceniu kluczyka było przez krótką chwilę słychać pompę ale nie było benzyny w układzie, więc uznałem że pompa do wymiany. Dodam, że wcześniej nie było problemu. Po wymianie pompy dalej nie pali a pompy wcale nie słychać okazało się że nie mam prądu na zasilaniu pompy, gdzie szukać napięcia jakiś przekaźnik, bezpiecznik? Jak na razie padło na przekaźnik po wymianie się okaże.
  23. .

    yozka opublikował(a) temat w E23
    .
  24. Czas nadszedł żeby uzupełnić troche galerię. a więc felgi poszły do piaskowania są w trakcie malowania : walka z dziurą w kole zapasowym dobiegła końca: otwór na korek bedzie ..niemiałem właściwej otwornicy w miedzy czasie było tak za pomoc nagrody się należą ..... zamówione emblematy (klapa, maska) w ASO wreszcie przyszły : ...... troche drażnią mnie głośniki w drzwiach (szukam, a może jednak gdzieś zalegają całe boczki) może ktoś podpowiedzieć jaką nazwę ma ten kolor tapicerki: aa i na deser lusterka których raczej nie założę ..... to nic ale można doprowadzic do ładu :D może ktoś będzie chciał odkupić lub zamienić np na radio i efekt końcowy

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.