Treść opublikowana przez yozka
-
E23 728iA nie pali na ciepłym/metaliczne terkotanie
Obstawiam wina rozrusznika.
-
Renowacja chromowanych listw, da sie?
Ja używalem tego http://www.myjauto.pl/foto/70-032_silver_chrom.jpg sry za obrazek z reklama ale nie znalazlem innego, a efekty sa takie
-
[E36] Naprawa progów coupe
Robilismy wymiane w coupe na progi z e36 sedan oczywiscie po przerobkach. Wyszlo normalnie.
-
[e36] wgniecenie
Podjedź do kogoś kto zajmuje się PDR.
-
BMW e9 3.0 CS 1974r.
Wszystko jest możliwe. Zakładam, że wszystko robisz w warsztatach lub warsztacie. Części pewnie nie wszystkie ale da się kupić, zależy co potrzebujesz. Tak rozsądnie licząc: blacharka, lakier, odnowienie chromów, nowa tapicerka, i masa innych trudnych do policzenia teraz kosztów obstawiałbym ca 45-50k złotych. Być może lekko zawyżyłem ale lepiej być miło zaskoczonym niż ma zabraknąć.
-
Szukam kogoś z E92 i zmienionym wydechem
acrap w m6 https://www.youtube.com/watch?v=vZIGHTkT3Ow należy pobrac filmik np tym http://downtube.pl/
- E23 w akcji
-
E23 728i Poczatek znajomości.
Z zezwnątrz poprawie estetykę. Wewnątrz podstawowe czynności serwisowe wymiana uszczelek: pokrywa zaworów, miska oleju kolektory itd.,. (jak to mówią mądrzejsi mechanicy jak działa to nie ruszaj). Chciałem kupić kolektory wydechowe alpiny ale się spóźniłem, więc zamówiłem z kwasówki tak jak oryginalne jak odbiorę napewno sie pochwale. Tak przy okazji znowu cos tam zrobiłem. epoksyd na bogato przepraszam za jakość zdjęc, robione upapranym telefonem..... cdnapewno nastąpi :wink: .
-
Prozba o wycene e23 745
Jeśli kompletne te 745 to jedź zabieraj i nie próbuj marudzic.
-
E23 728i Poczatek znajomości.
dzieje sie, dzieje niestety tylko w weekendy w nast. wyciagam silnik żeby odświeżyć komore silnika :mrgreen: i potem już z górki ...słowo stało sie ciałem
-
E23 728i Poczatek znajomości.
w oczekiwaniu na koniec .... dodam parę historii blacharskich zderzak przód dawca nos niezły kontrast :D podłoga podszybie fartuch prawy błotnik prawy dół
-
E23 728i Poczatek znajomości.
tak w miedzy czasie sobie gdybam i chyba raczej postawie na lakier xyralic. Myślę że jeszcze przed świętami pojawi się B6 :roll2:
-
E23 728i Poczatek znajomości.
- bmw e36 progi zabezpieczenie przed zimą.
Należy dokłądnie oczyścić miejsce z "dziurką" będą napewno większe. Napewno w twoim miescie jest blacharz, podjedź zapytaj ile skasuje za zaspawanie.- Skrzynia bmw e24 635 csi
Tu zapytaj 501 621 207 Rafał ew. http://www.6.com.pl/forum/index.php?sid=b910831cdb8e09df69d44f7a8f4cfa07- E23 728i Poczatek znajomości.
pare nowych śrubek do oby dwóch zderzaków od kiedy sie znamy w bmw opada klapa, czas na zmiany- E23 728i Poczatek znajomości.
pierdoły przy progach i żmudne czyszczenie miejsc pokrytym rudym "lakierem" ..............skorodowanych.............. :mrgreen: wężyki hamulcowe się w kadr wkleiły, już ich niema, będą nowe :D epoksyd kupiłem troche czarnej :) mazi i przy okazji nowa zabawka wahacze i belka po piasku........ nowe tuleje zacisniete i mam nadzieje ze jutro bedzie chwila zeby poskladac .....a w domu z nudów :norty:- E23 728i Poczatek znajomości.
...nie wiem na co czekałem ale ....... pożegnaliśmy gazownie ramki w kąpieli. takie jak powinny być ! (thx rafał) po zdjeciu ziornika ... to była dobra decyzja Prezent or rodzinki :D .... kolejna przeprowadzka do dnia dzisiejszego włącznie zostało zrobione dużo więcej musze pozbierać fotki, duzo się działo a to: córka miala komunie, zona wyciagnela na wakacje, trzeba bylo siedziec w pracy w weekendy, komputer padł ................ :mrgreen:- E23 728i Poczatek znajomości.
Rok później fotki się ogarneły i jedziemy dalej. Będąc ciągle na łaskach (nie mam swojego garazu) pracuje z bmw weekendy jak starcza mocy wiec temat powoli się zamyka. Błotnik: Był pomysł na ratowanie lakieru, znaleźli się doradcy, żeby zostawić org lakier, zrobilem próbe: i efekty drzwi- E23 728i Poczatek znajomości.
załatwie obiecuje. Brakuje mi na wszystko czasu. .....wrzuce link do środka jaki udało mi się fartem kupić jakiś czas temu. https://plus.google.com/photos/116885126269200990421/albums/5816307882846660929?authkey=CNfLo7H6mqqoOg- E23 728i Poczatek znajomości.
Wszystko dobrze. Sporo jeszcze do zrobienia (zwłaszcza, że zimą nic się z nią nie dzieje) ostatnio mam masę pracy więc może uda się coś ruszyć od następnego weekendu. Fotki poznikały nie wiedzieć czemu ale jak znajdę chwilę załaduję raz jeszcze. Pozdrawiam.- Nie odpala
Na początek sprawdź czy paliwo dociera do wtrysków (odpinając wężyk paliwowy wyeliminujesz wzdliwy przekaźnik ew pompe paliwa), potem oczywiście kontrola iskry, kopułki i palca rozdzielacza .- Nie odpala
Podłącze się do tematu mam podobny problem, samochód nie odpala na paliwie. Jakiś czas temu po przekręceniu kluczyka było przez krótką chwilę słychać pompę ale nie było benzyny w układzie, więc uznałem że pompa do wymiany. Dodam, że wcześniej nie było problemu. Po wymianie pompy dalej nie pali a pompy wcale nie słychać okazało się że nie mam prądu na zasilaniu pompy, gdzie szukać napięcia jakiś przekaźnik, bezpiecznik? Jak na razie padło na przekaźnik po wymianie się okaże.- .
- E23 728i Poczatek znajomości.
Czas nadszedł żeby uzupełnić troche galerię. a więc felgi poszły do piaskowania są w trakcie malowania : walka z dziurą w kole zapasowym dobiegła końca: otwór na korek bedzie ..niemiałem właściwej otwornicy w miedzy czasie było tak za pomoc nagrody się należą ..... zamówione emblematy (klapa, maska) w ASO wreszcie przyszły : ...... troche drażnią mnie głośniki w drzwiach (szukam, a może jednak gdzieś zalegają całe boczki) może ktoś podpowiedzieć jaką nazwę ma ten kolor tapicerki: aa i na deser lusterka których raczej nie założę ..... to nic ale można doprowadzic do ładu :D może ktoś będzie chciał odkupić lub zamienić np na radio i efekt końcowy - bmw e36 progi zabezpieczenie przed zimą.
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.