Treść opublikowana przez Axegorrr
-
320Ci opony 18"
Gdzieś na forum Z3 ktoś pisał, że właśnie dystans z tyłu rozwiązuje znaczną część problemu.
-
320Ci opony 18"
Witam. Mam pytanie do użytkowników coupe na felgach 18". Jaki rozmiar i firma opon jest Waszym zdaniem najbardziej komfortowa na polskie drogi. Zaznaczam, chodzi o 18 cali w wersji coupe, nie zamierzam zmieniac tych felg bo auto wyglada na nich nieporownanie lepiej niz na fabrycznych 16. Mam obecnie przod i tyl 225/40/18 i jezdzi sie fatalnie, plywa na koleinach strasznie. Slyszalem, ze ponoc warunki poprawia dystans na tylnej osi i szersze opony, co o tym sadzicie na podstawie wlasnych doswiadczeń?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam i bardzo proszę o rozkodowanie: WBABM110X0JK00506 dziekuję z góry!
-
320Ci AMORTYZATORY
Po wymianie amorów na Sachsa, wymianie drążków i jeszcze kilku jakichś pierdół w związku z luzem na układzie kierowniczym zapłaciłem 2200.
-
320Ci AMORTYZATORY
Kwota, którą podałem tyczy się części i wymiany ale okazało się, że do wersji Coupe jest inne zawieszenie ("sportowe") i koszt będzie większy. Wkrótce zresztą dowiem się jaki i dam znać.
-
320i swap na 2.8i
A przy okazji spytam - co lepiej wsadzic zamiast 2.0i - 2.8 czy 3.0? Mam na mysli, co technicznie sprawi mniej trudnosci i ew. co sie bardziej oplaca.
-
320Ci AMORTYZATORY
Witam, mam pytanie - ile przeciętnie kosztuje wymiana przednich amortyzatorów? Mi krzyknięto 1400-1600,, czy to normalna cena? Bo mam wrażenie, że trochę za dużo, chyba że wliczone są w to jakieś elementy dodatkowe zmieniane razem z amorami. Jak to jest?
-
Czy ktoś zna dobrego speca od Vanosów na śląsku?
Odświeżam temat - czy ktoś zna dobrego speca od Vanosów na Śląsku?? A może ktoś już naprawiał to w M-Auto?
-
320Ci dziwny dźwięk z okolic mostu przy zmianie biegów
Dzięki koledzy za wskazówki, faktycznie ma się wrażenie, że zostałem zrobiony w chu.a. W takim razie czy ktoś z Was zna może takie miejsce na Śląsku, gdzie można skutecznie zdiagnozować taką usterkę? Bo to tłuczenie wykańcza mnie psychicznie...
-
320Ci dziwny dźwięk z okolic mostu przy zmianie biegów
Gumy na dyferencjale też były wymienione. Podejrzenie po powtórnym sprawdzeniu padło tym razem na luz na dwumasie, czyli - trzeba sie przyzwyczaić :) Ja się tylko zastanawiam dlaczego przez te kilka dni po wymianie nic nie stukało...
-
320Ci dziwny dźwięk z okolic mostu przy zmianie biegów
Ciekawostka - ok 1-2 tyg po naprawie, kiedy nic już z tyłu nie stukało nagle znów pojawiły się stuki, głównie przy wrzucaniu jedynki, dwójki i wstecznego ale przy wysprzęglaniu tak jak naprawili tak nie stuka. Muszę to chyba zareklamować, co koledzy sądzicie? A może nagle wyrobił się kolejny element?
-
ile pali e46 320i /ci ?
Moje 320Ci 150 KM na pełnym baku w mieście robi 550 - 600. W cyklu mieszanym udało mi się raz przejechać 700. Podejrzewam, że w trasie można 800 zrobić. To co podaje mi komputer nie pokrywa się z rzeczywistością.
-
320Ci dziwny dźwięk z okolic mostu przy zmianie biegów
Ja robiłem na Warszawskiej 60 Katowice u Pana Krystiana, koszt 2700. U niego zawsze skutecznie ale trzeba mieć pieniądze.
-
320Ci dziwny dźwięk z okolic mostu przy zmianie biegów
Witam kolegów. U mnie od dawna telepało z tyłu przy zmianie biegów i przy samym wysprzęglaniu, w czasie jazdy i na postoju. Byłem w warsztacie kilka dni temu, poinformowano mnie, że z tyłu całkowicie zniszczona jest tuleja i jest duży luz na półosiach, wymieniono te elementy i teraz nic nie stuka.
-
[318Ci] Dzwiek jakby szarpania przy ruszaniu
Może to luz w układzie wydechowym - należy wybrać się na kanał.
-
328i ciężko chodzą biegi
Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Po odpaleniu silnika biegi chodzą ciężko a 5 bardzo ciężko, czasem aż muszę się o coś zaprzeć, żeby weszła. Co ciekawe jak już kilka razy ją wbiję to 5 wchodzi bardzo leciutko ale wtedy dla odmiany jedynka wchodzi dużo gorzej. Z czym może to być związane?
-
320ci - Terkot podczas ruszania
Problemem okazał się luz na układzie wydechowym :)
-
320ci - Terkot podczas ruszania
Witam. Mam problem od niedawna, mianowicie podczas bardzo wolnego ruszania z jedynki lub na wstecznym słychać z okolic silnika metaliczny terkot. Brzmi to jakby gdzieś wpadła jakaś blaszka i latała luzem ale podczas jazdy np. na dziurach nic nie hałasuje. Problem pojawił się krótko po odbiorze auta od mechanika (wymiana czujnika położenia wałka rozrządu).