Witam, Dziś po zakupie auta po raz pierwszy jazda w deszczu i znowu problem, zauważyłem że po jakimś czasie zaparowały mi od środka lampy ksenonowe, tak gdzieś około 2 centymetrowa linia w dolnej części po całej długości zarówno w jednym jak i w drugim, czy to normalne? jak ten problem rozwiązać? A drugim problemem jest obieg nie rozumiem gdzie jest zamknięty a gdzie otwarty bo jest przycisk z "kółeczkiem" z A i bez niego którego używać by nie parowały w środku szyby podczas deszczowej pogody. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam :wink: