Treść opublikowana przez Wlodi
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Mam intercooler do pchniecia jesli chcesz :).
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Chyba sie minelismy wczoraj. Czarne/ciemne e92 na WE i wjezdzales od sw Bonifacego chyba ;). Jesli to Ty ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Tez bylem ale nikogo nie bylo
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Przeciez widac ze to ustawione i umówione z typami z audi. Bez stresu panowie :)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W tym drugim tez
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
To jeszcze do dogadania. Propozycja takiego zapisu wyszła od Andrzeja więc myśle że coś wypracujemy :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Siostra ma swoje auto ? Bo jak chce tylko przyjechac to nie musi sie rejestrowac :). Jak ma auto to niech sie rejestruje na forum.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Póki co spokojnie. Jeszcze to nic pewnego a część już fantazja ponosi. Wydarzenie na FB swoją drogą ale trzeba pamiętać że jest to oficjalny zlot FORUM BKP więc zapisy są na forum i weryfikacja ilości pojawia się w momencie wpłacania zaliczek.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Przy 50 autach niemozliwe byloby zorganizowac bikini car wash. Wiec jak tam wolicie ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Anrzej chyba Ty znasz pojemnosc trasy :). Ja przewiduje zlot do max 200aut. Damy rade ?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Tutaj Paweł trafił w sedno sprawy. Albo robimy coś grubo albo wcale. Te zabezpieczenia przewidzialem od poczatku. Nie wyobrazam sobie robic otwartego zlotu z ćwiarą i próbą sprawnościową i nie mieć zabezpieczenia w postaci karetki i straży. Przy większej ilości uczestników z większych zabezpieczeń dochodzą tylko toi toi ;).
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Jest regulamin na który się zgadza uczestnik zlotu i podpisuje sie pod nim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo będą weryfikowane dane z dowodami tożsamości i dowodami rejestracyjnymi. W ramach regulaminu bedzie zapis ze Organizator w przypadku nieprzestrzegania regulaminu może usunąć uczestnika ze zlotu. Jeśli ktoś nie będzie chciał się zastosować to zadzwonimy po straż miejską i założymy mu blokadę na koła :).
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Cena reguluje mozliwosc wstepu dla pewnych osób ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wystarczy udostępnić info o tym wydarzeniu na FB. Jesli bedzie trzeba to zrobi sie strone zlotu i tez podrzucę. :) https://www.facebook.com/events/566633970074422/?ref=ts&fref=ts
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wiem ze arnold ma byc swoim x5 :)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Usmiechnij się do mnie ;)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Andrzej - czy jest opcja popromowac to na stronie/fanpage'u BMW Klub ?
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Nie jest zamkniety. Na powiekszanie sie listy nie ma wplywu organizator tylko chetni...
-
E90 320i/320si N46/N45 ARMA supercharger kit ?
Mysle ze nawet 335i
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Wchodze w to. Spytaj czy sprzedadza bez vatu jak mam nip unijny ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
W srode taniej ;)
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Wiem że jest koniec produkcji. Jakby to jeszcze robili to już by było zamontowane ;). A tak trzeba szukać :mad2:
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Mpakietowe e93 pre-lci sa takie same jak mpakietowe e92 pre-lci Splitery LCI sa BRZYDKIE
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Splittery nr 1 pre_lcI
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Po 105 to kupowalem na ebay bez rabatu galke perfo ;). Zalatw mi splittery ;)