Skocz do zawartości

Wlodi

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wlodi

  1. Mam intercooler do pchniecia jesli chcesz :).
  2. Chyba sie minelismy wczoraj. Czarne/ciemne e92 na WE i wjezdzales od sw Bonifacego chyba ;). Jesli to Ty ;)
  3. Tez bylem ale nikogo nie bylo
  4. Przeciez widac ze to ustawione i umówione z typami z audi. Bez stresu panowie :)
  5. W tym drugim tez
  6. To jeszcze do dogadania. Propozycja takiego zapisu wyszła od Andrzeja więc myśle że coś wypracujemy :)
  7. Siostra ma swoje auto ? Bo jak chce tylko przyjechac to nie musi sie rejestrowac :). Jak ma auto to niech sie rejestruje na forum.
  8. Póki co spokojnie. Jeszcze to nic pewnego a część już fantazja ponosi. Wydarzenie na FB swoją drogą ale trzeba pamiętać że jest to oficjalny zlot FORUM BKP więc zapisy są na forum i weryfikacja ilości pojawia się w momencie wpłacania zaliczek.
  9. Przy 50 autach niemozliwe byloby zorganizowac bikini car wash. Wiec jak tam wolicie ;)
  10. Anrzej chyba Ty znasz pojemnosc trasy :). Ja przewiduje zlot do max 200aut. Damy rade ?
  11. Tutaj Paweł trafił w sedno sprawy. Albo robimy coś grubo albo wcale. Te zabezpieczenia przewidzialem od poczatku. Nie wyobrazam sobie robic otwartego zlotu z ćwiarą i próbą sprawnościową i nie mieć zabezpieczenia w postaci karetki i straży. Przy większej ilości uczestników z większych zabezpieczeń dochodzą tylko toi toi ;).
  12. Jest regulamin na który się zgadza uczestnik zlotu i podpisuje sie pod nim imieniem i nazwiskiem. Dodatkowo będą weryfikowane dane z dowodami tożsamości i dowodami rejestracyjnymi. W ramach regulaminu bedzie zapis ze Organizator w przypadku nieprzestrzegania regulaminu może usunąć uczestnika ze zlotu. Jeśli ktoś nie będzie chciał się zastosować to zadzwonimy po straż miejską i założymy mu blokadę na koła :).
  13. Cena reguluje mozliwosc wstepu dla pewnych osób ;)
  14. Wystarczy udostępnić info o tym wydarzeniu na FB. Jesli bedzie trzeba to zrobi sie strone zlotu i tez podrzucę. :) https://www.facebook.com/events/566633970074422/?ref=ts&fref=ts
  15. Wiem ze arnold ma byc swoim x5 :)
  16. Usmiechnij się do mnie ;)
  17. Andrzej - czy jest opcja popromowac to na stronie/fanpage'u BMW Klub ?
  18. Nie jest zamkniety. Na powiekszanie sie listy nie ma wplywu organizator tylko chetni...
  19. Mysle ze nawet 335i
  20. Wchodze w to. Spytaj czy sprzedadza bez vatu jak mam nip unijny ;)
  21. W srode taniej ;)
  22. Wiem że jest koniec produkcji. Jakby to jeszcze robili to już by było zamontowane ;). A tak trzeba szukać :mad2:
  23. Mpakietowe e93 pre-lci sa takie same jak mpakietowe e92 pre-lci Splitery LCI sa BRZYDKIE
  24. Po 105 to kupowalem na ebay bez rabatu galke perfo ;). Zalatw mi splittery ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.