Treść opublikowana przez Wlodi
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Póki co sam zderzak. nad maska i resztą jeszcze się zastanowie. być może w pierwszej kolejności wlecą progi. Co do wersji wide to wygląda spoko ale nie zdecyduję sie na cięcie zdrowych tylnych błotników.
-
BMW E63 645 CI 2004 SPRZEDANA
+1
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
:cool2: http://www.prior-design.de/images/e92_pdm1/image-1.jpg
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Jako że idą nowe mody ogłaszam iż zderzak przedni jest na sprzedaż. Kontakt PW.
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
Masz pasek wyszukiwania w prawym górnym rogu... Jeśli mimo wszystko nie uda Ci się go odnaleźć ;) : search.php
-
CHCE KUPIC E9X JESTEM NOWY NA FORUM <- READ THIS!!!!!!
Poczyszcze w wolnej chwili ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Co to za 7er z V12 ?
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Bez szału :). Te wklejone od M3 moga być ale mpakietowe mega slabo IMO nawet lepiej podróbki z allegro.
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Wrzuc fote :)
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Podrzuc fote ;)
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Podejrzewam ze sam takie masz ?;)
-
E9x Bardzo dobre ceny na wszystkie części do naszych autek:)
Mariusz podrzuc mi cene nakladek na pedaly do automatu wraz z podstopnicą performance. Co do kiery performance V2 to widzialem na ebay ostatnio za 1000EUR.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Wstepnie tak.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
do 2000ccm do 3000ccm open
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie chodzi mi o temat jedzenia ale o reklamowanie konkretnego lokalu gastronomicznego ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Panowie - weźcie się ogarnijcie z tymi wpisami na temat nocnego żarcia. To nie to forum tematyczne... ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
A co jutro w arkadii? Bkw?
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Sadyba jutro. Kto się pisze?
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
To co piszesz dotyczy np lamp do e92/e93 LCI. Tam nie ma takiej opcji rozklejenia po rozgrzaniu w piecu.
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Kto Ci tak nakłamał ? Nie gadaj bzdur ! http://www.e90post.com/forums/showthread.php?t=14156 e90 i e92/e93 preLci rozklada sie dokladnie tak samo .
-
Odbudowa przodu od zera. e90 320D :)
Da sie .
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Mnie tylko zastanawia trwalosc tego polysku ;). Pasazerowie na tylnych siedzieniach moga obetrzec to butami i bedzie lipa. Nie bylo jakiejs trzciej , bardziej trwalej opcji ?
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Nie wyskakuje Ci bład ? U mnie po wywaleniu klapek wyskakiwal blad na temat emisji spalin .
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Tak. Mozna sie zapisac bez FB - trzeba byc zapisanym na forum.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Nie bylem z 3 tygodnie :)