Treść opublikowana przez Wlodi
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
jaka znizka ? Jak się zapiszesz i wpłacisz 100 na konto to płacisz 100 przy w jeździe = 200 w sumie. jeśli nie - 250 przy wjezdzie.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Na zlocie będzie
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Nie ufam takim prognozom długoterminowym. Co do filmu - możliwe że kilka dziewczyn z filmu pojawi się u nas ;) Mnie natomiast zastanawia czy w ogóle będzie zainteresowanie tym tematem. W sensie czy będą auta do mycia czy tylko chętni do patrzenia.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Pogoda to jedyne co mnie martwi - jak wiadomo w PL pogoda latem jest od poniedziałku do piątku. Bądźmy dobrej myśli. Przy wysokiej temperaturze większa szansa na udany zlot i wrażenia :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Nie ma nad czym się zastanawiać. Ja chciałem (Zlot organizuje BKP ale ja pozwól że wypowiem się tylko za siebie jako pomysłodawca i osoba chyba najmocniej zaangażowana) zrobić konkretny zlot dla konkretnych ludzi z konkretnymi atrakcjami i nagrodami. Wiem że może to zabrzmieć jakkolwiek niefajnie i nieskromnie ale chciałem zrobić zlot Prestiżowy i Elitarny. Wielu osobom się może nie podobać takie stwierdzenie bo zaraz zostane skojarzony ze snobizmem. Prawda natomiast jest taka - BMW jest marką Prestiżową i Elitarną, co za tym idzie - drogą. Zauważ, że wraz ze spadkiem ceny auta (wraz z wiekiem auta) spada również prestiż posiadania takiego auta. Niestety idzie to również bardzo często w parze (nie zawsze ale jednak) z poziomem prezentowanym przez właścicieli. Przy 2000 chętnych nikt by nie pojeździł po torze bo by nie starczyło czasu i zlot byłby nudny. Zobacz sobie jakie są ceny normalnie za trackday i wtedy wrócimy do dyskusji. Nie wiem co byśmy mieli zrobić za 100tys zl? Zaprosić zespół disco polo żeby pewne osoby były zadowolone ? Bez przesady. Cena była świadomie ustalona na pewnym (nie niskim ale też nie przesadnie wysokim) poziomie żeby nie było osób przypadkowych i "stereotypowych kierowców naszej ukochanej marki" (że tak to dymplomatycznie ujmę). Jeśli dla kogoś ten zlot jest za drogi to jest masa innych zlotów. Można tam jechać, postać, popić piwko, poupalać gumę w jakimś konkursie, podymić rozwaloną furą i pokopać w koło (z nudów). Nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ten zlot nie jest organizowany w celach zarobkowych. Ja osobiście jako organizator nic z tego nie mam. Sam również płacę te 200zł (jak chcesz to Ci przesle potwierdzenie przelewu). Ostatni raz to tłumaczę.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Jakby było za 50zł to pewnie byłoby 2000 chętnych. :).
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
O 20 na Jagiellonskiej ustawka pod f1karting. Od 20.30 chcemy zaczac jezdzic .
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Czy ktoś z obecnych w piątek ma auto z hakiem ? :)
-
Zamienie zaciski performance na msport
Nie wiem co to jest nalot ale w piatek odbieram z renowacji a temat juz nieaktualny. Zarzuce 18" na zime
-
Zamienie zaciski performance na msport
Przy zaciskach perfo nie mozna uzywac 17" cali . :)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Nie rozumiem na czym polega ta przydatnosc. Jestes kolejna osoba ktora pisze ze nowy kontroler daje niewiadomoco. Prawda jest taka ze jedyna nowa funkcjonalnoscia jest przycisk back ktorego osobiscie ja nie uzywam. Oj Włodi. MOIM zdaniem jest przydatny i kropka. Nie musisz się ze mną zgadzać ;) Znając rozkład przycisków, instynktownie skaczę pomiędzy radiem, CD, navi i opcjami, a i przycisk back znajduje zastosowanie. Poza tym, jak już wcześniej poruszono temat, kontroler odmładza wnętrze o jakieś 2 lata. Odmladza - zgadzam sie . Tylko ze mowa jest o funkcjonalnosci. Na starym kontrolerze tez mozna skakac bezposrednio pomiedzy navi radiem nawiewem i opcjami. Tylko nie wiedza ludzie jak i ze to mozliwe ;)
-
E91 Alpineweiss - 320d M+ str. 35 malowanie zacisków i tarcz
Nie rozumiem na czym polega ta przydatnosc. Jestes kolejna osoba ktora pisze ze nowy kontroler daje niewiadomoco. Prawda jest taka ze jedyna nowa funkcjonalnoscia jest przycisk back ktorego osobiscie ja nie uzywam.
-
bbrys E90 320d - Sprzedana
Jak ja przegapiłem tą galerie ? :mad2: :duh: Mega fura i mega szacun za to jak dbasz o auto. Pytanko - jak wyjmowałeś fotele i odpinałeś kable to nie było jakichś problemów z kontrolkami/poduchami etc? Co to mini spotów - WAWA spotyka się regularnie w czwartki więc zapraszamy. kolegę kkamo84 też. Więcej tutaj : viewtopic.php?f=168&t=209796
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Raczej nie ten dzial...
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Montaz chyba w cenie
-
Zamienie zaciski performance na msport
Witam. Sprawa jak w temacie. Posiadam zaciski pod tarcze 370mm - zamienie na te pod 340mm. Jak coś to PW.
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Andrzej ma to rozrysowac :). Czekam na info :)
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Co do namiotu - moze cos takiego ogarniemy ? http://allegro.pl/namiot-6m-8m-i4331104135.html http://allegro.pl/wynajem-namiotu-5x8-m-i4344010715.html
-
Oficjalny Zlot Forum BMW Klub Polska - 19 lipca 2014 Ułęż
Czy wsrod osob przyjezdzajacych w piatek sa osoby chetne do pomocy przy organizacji zlotu ? :) jakies ustawianie toru, sterowanie i ustawianie aut na wjezdzie i parkingu, ogarnianie kostek pomiarowych itp itd.
-
Ciekawe oferty z allegro - e9x
Z tego co kojarze to tak - zadzwon do mnie to pogadamy. Moje moga byc troche wieksze ale mam sprzeczne info z netu a na zdjeciach wygladaja na identyczne.
-
wyswietlacz w kratce wentylacyjnej
Nie no spoko - poprostu te zegarki strasznie kojarza mi sie z podobnymi wstawkami w przednich slupkach a to podjezdza hon-da. Takie azjatyckie nahuimito ;).
-
wyswietlacz w kratce wentylacyjnej
Doskonale wzialem pod uwage. Temat jest natomiast o wyswietlaczy w miejscu nawiewu wiec podalem link. Insideperformance podalem informacyjnie - bez opini czy jest to lepsze czy gorsze od IMO wiejskich wskaznikow ;). To tylko moja opinia ale kazdy ma swoje zdanie. Moim zdaniem jak chcesz miec temperature to tylko kiera performance lub ewentualnie ACM. Nie bierz wszystkiego tak osobiscie ;)
-
wyswietlacz w kratce wentylacyjnej
To dopiero wies jest z tymi wskaznikami. Ja widzialem kiedys ladny wyswietlacz na insideperformance.de
-
Co to za wyświetlacz?
Insideperformance.de
-
Przeróbka wizualna na M3
Mozesz zrobic blotniki ala m3 ale nieposzerzane. Nie wymaga to wymiany zderzaków itp. http://shop.mor-vision.de/index.php?cPath=65_60_84_94&osCsid=9c79df33274831f8a58e2bd610dea7ec Kupujesz wkladki i oddajesz do lakiernika na przerobienie blotników (plus ze nie musisz sprzedawac starego blotnika) + wymiana zbiorniczka plynu do szyb :)