Treść opublikowana przez skura
-
E39 540i - WBADN51040BR65492
skura odpowiedział(a) na skura temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażktoś się orientuje czy w augustowie jest jakiś serwis BMW ? ,bo chciałbym autem podjechać na dogłębny przegląd ,podłączyć pod kompa i wtedy wszystko byłoby wiadomo na temat stanu pojazdu . ewentualnie jakiś dobry warsztat gdzie podejmują się takich przeglądów ?
-
E39 540i - WBADN51040BR65492
skura odpowiedział(a) na skura temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażwg. sprzedawcy autko ma przejechane 196tys km
-
E39 540i - WBADN51040BR65492
skura opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Co sądzicie o tym autku ?? http://allegro.pl/bmw-540-m-pakiet-manual-z-gazem-brc-sekwencja-i3350767210.html WBADN51040BR65492 z góry dzięki za pomoc Pzdr.
-
E39 535i - WBADN11020GD95040
skura odpowiedział(a) na skura temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażoczywiście że nie ma sensu ,ale szukam jakiegoś sensownego 4.4 już od 4 miesięcy bezowocnie ,więc w gre wchodzi nawet 3.5 i później swap na 4.4 no ale żadnego 3.5 wartego uwagi też nie ma :cry:
-
E39 535i - WBADN61050GG85964
skura odpowiedział(a) na skura temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmi osobiście nie podchodzą ,jedyne słuszne felgi do e39 to Styling 65 ;)
-
E39 535i - WBADN61050GG85964
skura opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli lepiej dać sobie z nimi spokój ,a co myślicie o tej sztuce ?? http://otomoto.pl/bmw-540-C29508500.html WBADN61050GG85964
-
E39 535i - WBADN11020GD95040
skura opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam co sądzicie o tym autku http://otomoto.pl/bmw-535-C29533366.html - WBADN11020GD95040 z góry dziękuję za pomoc
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
a nie 'v17 oder cd-key'? no dokładnie tak
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
MK3
-
ISO: soft PL- lektor+napisy MK3 + MK4
Witam zainstalowałem soft od Mr.Lova ,po instalacji wyjmuje płyte ,restart i wyskakuje napis żeby włożyć płyte v17 ,pobrałem i zainstalowałem v17 ,poźniej polskiego softa i to samo ,próbowałem też v27 ale przy nim wypluwa płyte po 5 sekundach . Ktoś wie jak się z tym uporać ? z góry dzięki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie VIN: WBAHD110002645874 Z góry dziękuję
-
Wentylator Klimatyzacji - ciągła praca
no właśnie on chodzi zarówno w mieście jak i w dłuższej trasie a silnik ma cały czas stałą temperature ( nie grzeje się )
-
Wentylator Klimatyzacji - ciągła praca
visko wymieniłem na nowe i nic to nie dało jakieś inne pomysły ??
-
MK2 kolor - polskie menu + lektor - już gotowe
Wgrałem spolszczenie z GB do PL w moim E39 i wszystko śmiga elegancko . Szkoda tylko,że nie które nazwy są niepełne . Dzięki Mr.Lova :cool2:
-
Woda w oleju M60B40
Czyli są tylko te dwie możliwości ? żadnej innej przyczyny ?
-
Woda w oleju M60B40
Witam Co może być przyczyną dostawania się wody do oleju w silniku ? Moje autko E32 4.0 Z góry dzięki za pomoc
-
Problem z PDC
Witam Mam problemik z PDC w mojej E39 Otóż tydzień temu podczas zdejmowania zderzak uszkodziłem jeden z czujników ,a że nie mogłem czekać na drugi który zamówiłem, to założyłem zderzak i jeździłem bez tego jednego czujnika ,i jak wrzucałem wsteczny to zawsze pojawiał się długi głośny sygnał ,wczoraj przyszedł do mnie czujnik ,zamontowałem go i teraz po wrzuceniu wstecznego brak jakiejkolwiek reakcji, żadnego sygnału po prostu cisza .Przeczytałem podobnych wiele tematów i nigdzie się nie spotkałem z podobnym problemem ,wszędzie tylko piszą o długim sygnale gdy jest walnięty któryś z czujników a nic o zupełnej ciszy . Z góry dzięki za pomoc
-
523 Maglownica Servotronic ?
Nikt nic nie wie na ten temat ??????
-
Wentylator Klimatyzacji - ciągła praca
Witam Wymieniłem ostatnio wentylator w mojej E39 i mam takie pytanie czy wentylator klimy powinien cały czas chodzić podczas gdy klimatyzacja jest wyłączona ?? Moje autko BMW 523 2000r. Jak odpale silnik to wentylator stoi ,dopiero jak trochę się zagrzeje wtedy się włącza ,przypominam ,że klima jest cały czas wyłączona . Czy tak powinno być, czy to może wina jakiegoś czujnika itp. Pozdrawiam
-
523 Maglownica Servotronic ?
Witam Posiadam BMW E39 523 z 2000r i ma takie oto problem : Po założeniu felg 18" samochód w trakcie jazdy ściąga mi auto w prawą stronę ,wcześniej założone były zimówki 16" i tego problemu nie było .Byłem u mechanika i powiedział że to wina maglownicy i że trzeba ją oddać do regeneracji lub kupić nową . U siebie mam zwykłą maglownice ale jestem ciekaw czy da się tam wszadzić maglownice z servotronic i czy to będzie działać ,ktoś może się orientuje ? Bo fajnie by było kierować jednym paluszkiem :D I ewentualnie ktoś się może orientuje czy gdzieś w Koszalinie lub jego okolicach zajmują się regeneracją . Z góry dzięki za pomoc Pozdrawiam
-
Przepalająca się zarówka Xenon
dałem 30zł za sztuke na allegro wiem ,że to jakieś chińskie gówno ale miałem wcześniej takie żarówki w dwóch samochodach i nigdy mi się żadna nie spaliła .
-
Przepalająca się zarówka Xenon
Witam Otóż mam taki problem ,nie całe 2 tygodnie temu w mojej buni spaliła się żarówka ,więc kupiłem 2 szt zamienników i świeciły dobrze aż do dzisiaj kiedy to znów jedna się spaliła ,lampy są ksenonowe po lifcie . Czy ktoś wie co może być przyczyną palenia się żarówek ? Bo nie chce mi się wierzyć ,że po 2 tygodniach ,żarówka spaliła się tak sama z siebie . Z góry dzięki za pomoc . Pzdr.
-
Problem z klapą bagażnika
No już wszystko działa .Jednak była to wina bezpiecznika . dzięki za pomoc
-
Problem z klapą bagażnika
W sumie to mam Sedana ,nie kombi Lukne ten bezpiecznik ,lecz wydaje mi się że jeśli byłby to bezpiecznik to wtedy klapa wogóle by się nie otwierała .
-
Problem z klapą bagażnika
Witam Otóż od niedawana mam problem z klapą bagażnika a mianowicie nie chce otwierać się ani za pomocą przycisku w aucie ani tym na klapie ,otwiera się jedynie po wciśnięciu przycisku na kluczyku ,wcześniej nie było żadnego problemu i wszystko działało .Co może być przyczyną ? Liczę na waszą pomoc . Pozdrawiam