Skocz do zawartości

hayoto

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hayoto

  1. hmmm to ja nierozumiem juz jak kupie te to one beda zamontownae do wahacza i do podwozia samochodu umocowane a jaka wygladaja te co trzyma wachacz z dolu kolo dyfra ?? mecik a daj jakies zdjecie przedstawiajace te tuleje laczoce wachacz z samochodem !!
  2. http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88532698 czy to o te tuleje chodzi bo musze to samo wyminic ???
  3. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    chodzi mi wlansie o te tuleje ze laczy wachacz tylni z nadwoziem i jest wybita i starsznie mi stuka na koleinach niemam mozliwosci kupna w interkarsie bo w moim miasteczku niema takiej hurtowni wiec musze sobie jakos radzic przez net !! w takim razie bedzie pasowac ??
  4. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    hehe sorki e36 ;/ chodzilo mi o silnik m43 pojemnosc 1.6
  5. hayoto opublikował(a) temat w E36
    mam pytanie chodzi mi o wymiane tulei wachacza z tylu ten co laczy sie z podwoziem i niewiem czy to dobre http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=89305359 i czy beda pasowac do 316i a jeszcze jaka jest roznica miedzy tymi ???http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=88489445 pplis bo chcem zamowic ale niewiem ktore
  6. hehe umnie ten czujnik tez wisi ;) napewno to nie jest sygnal zyreny :P byc moze podgrzewacz od spryskiwaczy ale sam sie dowiedzilem a mialem przypuszczenia ze to czujnik od tem. zewnetrznej :D jak sprawdzic czy ta pseudo (batera) dzial :) czy sie niegrzewa
  7. ja mialem taki przypadek ze jak kupilem bmw to jak zmieniali mi reduktor to waz z plynem przyblokowal mi visco i tak jezdzilem bez zagladania :/ ale potem zoabczylem i po tym nastala zima i samochod mi sie niedogrzewal wiec wymiana termostatu ;/ i niewiedzialem jak teraz z ta wizkoza czy bedzie dzialac jak zrobi sie cieplo :) no i sie zdziwilem bo dzila 3 Dni byla zblokowane :) :D przypadek ????
  8. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    hehehe w samolotach to slyszalm a moze i jest w samochodach :) hehe niewiem a jak powinny wygaldac te kable od komputera i gdzie mam szukac kabla skoro mam czujnik tem. zewnetrznej w zderzaku ??
  9. a w E36 tez mozna to zrobic ?? na tym co opisane
  10. hayoto opublikował(a) temat w E36
    witam wlasnie niedawno chcialem zoabczyc czy mam ajkies kable do komputerka bo posiadam zegarek analogowy i nic chyba niem :( ale czujnik temp. mam w zdezaku a interesuje mnie co to jest za czarnba skrzyneczka jak sie zdejmie panel razem z zegrakiem jest przykrecona i wchodza donij chyba 3 kostki ??
  11. a ja musze u siebie amorki wymienic wlasnie na B4 i sprezyny kupic gdzies seryjne komplet ?? to jak wtedy bedzie podniesie pewnie sam. ?? ale bedzie zato wiekszy konfort . a jeszcze odnoscienie sprezyn to jak poznac ze sa one zuzyte ?? powiem ze przod to mi faluje zamocno ;/ wiec musialem gumy podlazyc na przod i na tyl dotego jeszcze mam peknieta sprezyne z tylu wiec musze odrazu wszytskie wyminic :D jak wsio to wsio :)
  12. wlasnie chcem ten komplet kupic wlansie z B4 aha to czyli musze syeryjne tak tez myslalem a zamiezam tez odrazu sprezyny tylko niewiem jaki koszt i gdzie moge takie sprezyny dostac najlepiej komplet :)
  13. siemano chcem kupic ten komplet http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87614052 amortyzatorow (i czy wogole sie nadaja) bo niewiem :) i chcem odrazu wymienic sprezyny ale niewiem jak je dobrac do tych amorkow ;/ bo mam teraz chyba orginalne amorki ale sprezyny sa z (czerwona kropka) sportowe :) jak tak sie doczytalem na forum i strasznie trezesie i i sa juz padniete amorki i sprezyna peknieta z tylu z prawej strony wiec idzie caly komplet do wymiany. ;((( polskie drogi :(
  14. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    i tak powinno byc bo tamtendy chyba lapie powietrze a moze sie myle ale tak powinno byc :) pozdrawiam
  15. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    tak plastikowe ale zobacz orginalne tak jak mowisz 150 zl ;> za same przewody a za taka sume to zatankujesz fure i jak dobrze poszukasz to i znajdziesz gumowe :) przewody tak ja myslee bo niemam zamiaru wydawac 150zl za jakijs kawalek rurki gumowej jak rownie dobrze mozna polaczyc jakims innym przewodem pozdroo :) :o
  16. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    a czy to musza byc orginalne przewody :> a moze pokombinowac ze zwyklym wezem np. hmmm no niewiem jak przyklad przytoczyc ale np. takie do spuszczania paliwa :D heheh moze sie myle
  17. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    hmmm umnie tez sie poulamywaly ;/ no ale jakos pokleilem i juz jezdze ale dzis juz kupielm za 90 zl filtr razem z ta jakby pompa czy zaworkiem pod spodem tego filtra a przewody po 70 zl a nielepiej kupic jakies zwykle po 10 zl :D
  18. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    wlasnie hehe modre glowy bo mis ie ulamaly te bolce co trzymaja weze w filtrze ;/ i jeszcze w tym silniczku co jest pod tym filtrem tez sie ulamam i musze teraz to wyminic ale niewiem ile to kosztuje ;/ a moze bez tego da sie tez jezdzic :) hehe pozdrawiam poczekam moze jeszcze ktos odpisze
  19. hayoto odpowiedział(a) na adi0583 temat w E36
    a da sie jezdzic bez tego filtra weglowego tylko bezposrednio podlaczyc ??? i ile taki filtr kosztuje
  20. hej wlasnie zobaczylem ze ulamal mi sie bolec taki ktory laczy gumowym wezem i filt weglowy z jakims czujnikiem z podlaczona wtyczka jakby pompka ale zrobilem narazie to sklejeniem czy da sie dokupic ten caly filtr weglowy i co to za urzadzenie podlaczone do tego i idace ku kolektorze :) hehehehe i ile ten filt moze jeszcze kosztowac i gdzie kupic w salonie ??? :evil: a moze mozna podlaczyc bez tego filtra !!! od baku idaca rurka i bezposrednio podlaczyc do kolektora ??? da sie Prosze o pomoc
  21. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    znalazlem odpowiednie posty tego ale do tej pory niewiem jak wygalda silniczek ten nieszczesny moze poprosil bym o jakies foto do silnika M43 pozdrawiam
  22. ale ja mam kabel puszczony po stronie pasazera myslem ze moze od schowka sie dostanie pod maske ;| to jednak musze od strony kierowcy szukac tej przelotki w takim razie ??
  23. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    jestem z Sokółki kolo Bialegostoku a do warsawy mam daleko 320km a wiec z tym silniczkiem krokowym wiec pozatym chyba lipa ;/
  24. ja mam taki sam problem bo niewiem jak puscic kabel do akumulatora i ktoredy ;/ bo puscilem przez dzwi kolo uszczelki ale wydaji mi sie jak jade to lapie tamtendy powietrze jest jakas inna droga ;/ odkrecalem schowek i........... tam niewiem ktoredy puscic kabel zasilajacy wzmacniacz a mam pozadne glosniki wycieta blache wzmacniacz 2x300 ROCKWOOD DETANATOR 4 x 150 po zmostkowiu 2 x300 i glosniki 40" 300 RMS :) brzmienie niesamowite :)
  25. hayoto opublikował(a) temat w E36
    hej jestem nowy na forum mam e36 316 M43 i moze ktos mi pokazac gdzie jest ten niszczesny silniczek krokowy albo dac jakies namiary ;/ szukalem ale nigdzie takiego niedam rady znalesc a chcem go poczyscic troche :) pozdrawiam

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.