Treść opublikowana przez hayoto
-
Nie chce zapalac...
GP-T1000 i co bylo tego przyczyna bo umnie pali od pierwszego ale po 3 sekundach gasnie albo pyrcha ;/ az nipopracuje na wyzyszch obrotach przez jakies 3 min az zalapie troche temperatury
-
DZIWNE PRZERYWANIE
wielkie dzieki !!! bede musil kupic jak bede wymieniac termostat :) tez hehehehe pozdrawiam!!!!
-
DZIWNE PRZERYWANIE
a gdzie to wogole mozna nabyc i ile to kosztuje
-
Gasnie z rana po odpaleniu!!
to czyli mam po odpaleniu odlaczyc wtyczke ze jest kolo kolektora na wprost ?? bo jeszcze jest taka wtyczka kolo teromostatu ale to chyba nie ta
-
DZIWNE PRZERYWANIE
a z czego wycineles uszczelke !!!???:)
-
Gasnie z rana po odpaleniu!!
witam mam taki problem samochod jest garazowany odpalam bez najmnijszych problemow za pierwsyzm razem ale po odpaleniu gasnie po kilku sekundach albo spadaj na maxa obroty i sie dlawi !! sonda wyminiona guma laczaca pzreplywomierz wyminiona przeplywomierz sprawny szczelnosc tez ok CO moze byc przyczyna czytalem posty ale nic niezostalo wyjasnionce ;) pozdrawiam
-
zła praca silnika
tak wlasnie jest jedna u mnie :), a tak wogole to po co jest ta druga ???
-
zła praca silnika
hmmm do moje chyba tez cos kolo tego orginal bosha ja kupilem sobie uniwersalna moze pochodzi troche :D
-
zła praca silnika
Zależy w jakim silniku... a w moim M43 e36 ?? chyba jest jedna bo niewidzilem drugiej nigdzie :D
-
zła praca silnika
z tego co czytam to ile jest sond lambda 2 czy 1 :D
-
Nie grzeja sie sondy lambda
i tak ma byc :D
-
peknieta oslona !!
wielkie dzieki popatrze jutro :) a potem napisze co i jak :)
-
peknieta oslona !!
wiec sprawdze to jutro dokladnie jeszcze raz guma to w niewielkim stopniu peknieta no i zobacze czy cieknie a jak tak to czyli wina nielezy w gumie a w czym ???
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
no to np. jak dlamnie jutro przyjdzie sonda wstawie ja to musze jechac podlaczac sie do kompa zeby zrestartowac go ??? czy nikoniecznie czy sonda automatycznie dobierze prawidlowo tak jak ma byc !!!
-
Ruskie Paliwo chyba 92
hehe okej :) wiec wleje dzis jakies 30 litrow po 3 zl :) i pomieszam z polska i dodam moze jakiegos uszlachetniacza :) pozdrawiam
-
Ruskie Paliwo chyba 92
a czy ja do swojego e 316 m43 mogbym lac te paliwo z rosi ale wiem ze z dobrego zrodla a nie rozlewane po 10 razy i mieszane z innymi srodkami :D
-
Ruskie Paliwo chyba 92
Moj kumpel ma e36 318 i leje do niej ruksie paliwo czy to dobry wybor ;/??? bo chcem jemu wytlumaczyc ;D hehehe co czesto umiera w jego Bmw :D i sam bym chcial wiedziec
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
aha :P:P:P:P heheh
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
apropo tego wszytskiego to bez kitu sobie kupie hehe i juz zamowilem :D a co tam 5 zeta :) hehe jeszcze bede musil tylko nauczyc sie tym obslugiwac :) nauczycie :D hehe
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
napewno sie da ale niemam ani miernika ani testera tego :D jak wymienie to bede wiedzial ze napewno mam dobre :) hehe to zycze powodzenia :) i daj znac co i jak
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
Tu napewno nie ja namieszałem :D Bo zaczęła tak żłopać od kiedy pojawiły się te problemy z falującymi obrotami i szarpaniem, początkowo nie zwracałem zbytnio uwagi, zalewałem jak zawsze do pełna i jeździłem, gdy dochodziło do rezerwy to znowu do pełna ale coś tak mnie niepokoiło że za szybko coś ta wskazówka opada więc postanowiłem to sprawdzić, zalałem do pełna i zrobiłem 100km i znowu do pełna, patrzę a tu weszło 21 litrów! :shock: Po tym czyściłem przepływomierz 2 razy i raz silniczek krokowy ale nie przyniosło to najmniejszego rezultatu, nic się nie zmieniło :( wiec ja stawiam na sonde !! :)
-
Jak wyczyścić silniczek krokowy??
wlasnieee sprawdze jak bede montowac gume do przeplywomierza bo mialem popenkana i poklejona nawet te klejenie pewnie lapalo lewe powietrze a byla dosc mocnoo rozerwane i poczyszczeodrazu zobacze czy wygiencie jest orginalne i czy szczelne i czekam na sonde zoabcze czy bedzie ok
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
no wlansie bo tak na chlopski rozum to wyjdzie z tego co opisujemy czyli umnie jest dobry przeplywomierz bo nawet jak odlaczam go to obroty spadaja prawie gasnie a potem wracaja czyli zprawdz tak ja na odlaczonej sondzie i odlaczonym przeplywomierzu niedalem rady jechac tak jakby paliwa niebylo i sie dusil :> zonk hehe pozdro a wlasnie u ciebie idzie inna sonda ta na 5v umnie ja 1v :D
-
Jak wyczyścić silniczek krokowy??
Tak,poprostu,rozebrać, przedmuchać (tylko nie za blisko bo ci go urwie :D ), klapkę ruchomą posmarować jakimś smarem na zawiasach,złożyć i po operacji napić się zimnego browca :twisted2: heheh okej jutro tak zrobie a ta klapka co lata ona umnie nijest idealnie prosta jest jakby taka pogienta w strone srodka taka jakby troche wypukla czy tak ma byc czy ma byc plaska
-
Gdzie jest sonda lambda w M50? Auto dużo pali, lekko szarpie
zrobilem tak na samym poczatku odlaczylem pzreplywomierz niewiem po co ale odlaczylem i zapomnialem podlaczyc :) hehe bywa puznij wlazlem w kanal i patrze a tu przy sondzie oberwany kabelek no coz sonde wymontowalem burczal jak polonez bez tlumika :) hehe wsiadlem odpalam a tu na obroty wchodzi ledwooo lipa mysle se jechac niedarady hehe na 2 ledwo dojechalem do domu okazalo sie ze zapomnaielm podlaczyc przeplywomierza po podlaczeniu samochod chodzi jak zyletka hehe czyli sparwdz tak jak:) tylko ze swiadomoscia :) ze masz odlaczone a czy po podlaczeniu obroty beda ok !! :) wydaje mi sie ze tak tez mozna sparwdzic