Skocz do zawartości

hayoto

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez hayoto

  1. hayoto odpowiedział(a) na GP-T1000 temat w E36
    GP-T1000 i co bylo tego przyczyna bo umnie pali od pierwszego ale po 3 sekundach gasnie albo pyrcha ;/ az nipopracuje na wyzyszch obrotach przez jakies 3 min az zalapie troche temperatury
  2. hayoto odpowiedział(a) na lc123 temat w E30
    wielkie dzieki !!! bede musil kupic jak bede wymieniac termostat :) tez hehehehe pozdrawiam!!!!
  3. hayoto odpowiedział(a) na lc123 temat w E30
    a gdzie to wogole mozna nabyc i ile to kosztuje
  4. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    to czyli mam po odpaleniu odlaczyc wtyczke ze jest kolo kolektora na wprost ?? bo jeszcze jest taka wtyczka kolo teromostatu ale to chyba nie ta
  5. hayoto odpowiedział(a) na lc123 temat w E30
    a z czego wycineles uszczelke !!!???:)
  6. hayoto opublikował(a) temat w E36
    witam mam taki problem samochod jest garazowany odpalam bez najmnijszych problemow za pierwsyzm razem ale po odpaleniu gasnie po kilku sekundach albo spadaj na maxa obroty i sie dlawi !! sonda wyminiona guma laczaca pzreplywomierz wyminiona przeplywomierz sprawny szczelnosc tez ok CO moze byc przyczyna czytalem posty ale nic niezostalo wyjasnionce ;) pozdrawiam
  7. hayoto odpowiedział(a) na kwaq temat w E36
    tak wlasnie jest jedna u mnie :), a tak wogole to po co jest ta druga ???
  8. hayoto odpowiedział(a) na kwaq temat w E36
    hmmm do moje chyba tez cos kolo tego orginal bosha ja kupilem sobie uniwersalna moze pochodzi troche :D
  9. hayoto odpowiedział(a) na kwaq temat w E36
    Zależy w jakim silniku... a w moim M43 e36 ?? chyba jest jedna bo niewidzilem drugiej nigdzie :D
  10. hayoto odpowiedział(a) na kwaq temat w E36
    z tego co czytam to ile jest sond lambda 2 czy 1 :D
  11. hayoto odpowiedział(a) na Karol 540 temat w E34
    i tak ma byc :D
  12. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    wielkie dzieki popatrze jutro :) a potem napisze co i jak :)
  13. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    wiec sprawdze to jutro dokladnie jeszcze raz guma to w niewielkim stopniu peknieta no i zobacze czy cieknie a jak tak to czyli wina nielezy w gumie a w czym ???
  14. no to np. jak dlamnie jutro przyjdzie sonda wstawie ja to musze jechac podlaczac sie do kompa zeby zrestartowac go ??? czy nikoniecznie czy sonda automatycznie dobierze prawidlowo tak jak ma byc !!!
  15. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    hehe okej :) wiec wleje dzis jakies 30 litrow po 3 zl :) i pomieszam z polska i dodam moze jakiegos uszlachetniacza :) pozdrawiam
  16. hayoto odpowiedział(a) na hayoto temat w E36
    a czy ja do swojego e 316 m43 mogbym lac te paliwo z rosi ale wiem ze z dobrego zrodla a nie rozlewane po 10 razy i mieszane z innymi srodkami :D
  17. hayoto opublikował(a) temat w E36
    Moj kumpel ma e36 318 i leje do niej ruksie paliwo czy to dobry wybor ;/??? bo chcem jemu wytlumaczyc ;D hehehe co czesto umiera w jego Bmw :D i sam bym chcial wiedziec
  18. aha :P:P:P:P heheh
  19. apropo tego wszytskiego to bez kitu sobie kupie hehe i juz zamowilem :D a co tam 5 zeta :) hehe jeszcze bede musil tylko nauczyc sie tym obslugiwac :) nauczycie :D hehe
  20. napewno sie da ale niemam ani miernika ani testera tego :D jak wymienie to bede wiedzial ze napewno mam dobre :) hehe to zycze powodzenia :) i daj znac co i jak
  21. Tu napewno nie ja namieszałem :D Bo zaczęła tak żłopać od kiedy pojawiły się te problemy z falującymi obrotami i szarpaniem, początkowo nie zwracałem zbytnio uwagi, zalewałem jak zawsze do pełna i jeździłem, gdy dochodziło do rezerwy to znowu do pełna ale coś tak mnie niepokoiło że za szybko coś ta wskazówka opada więc postanowiłem to sprawdzić, zalałem do pełna i zrobiłem 100km i znowu do pełna, patrzę a tu weszło 21 litrów! :shock: Po tym czyściłem przepływomierz 2 razy i raz silniczek krokowy ale nie przyniosło to najmniejszego rezultatu, nic się nie zmieniło :( wiec ja stawiam na sonde !! :)
  22. wlasnieee sprawdze jak bede montowac gume do przeplywomierza bo mialem popenkana i poklejona nawet te klejenie pewnie lapalo lewe powietrze a byla dosc mocnoo rozerwane i poczyszczeodrazu zobacze czy wygiencie jest orginalne i czy szczelne i czekam na sonde zoabcze czy bedzie ok
  23. no wlansie bo tak na chlopski rozum to wyjdzie z tego co opisujemy czyli umnie jest dobry przeplywomierz bo nawet jak odlaczam go to obroty spadaja prawie gasnie a potem wracaja czyli zprawdz tak ja na odlaczonej sondzie i odlaczonym przeplywomierzu niedalem rady jechac tak jakby paliwa niebylo i sie dusil :> zonk hehe pozdro a wlasnie u ciebie idzie inna sonda ta na 5v umnie ja 1v :D
  24. Tak,poprostu,rozebrać, przedmuchać (tylko nie za blisko bo ci go urwie :D ), klapkę ruchomą posmarować jakimś smarem na zawiasach,złożyć i po operacji napić się zimnego browca :twisted2: heheh okej jutro tak zrobie a ta klapka co lata ona umnie nijest idealnie prosta jest jakby taka pogienta w strone srodka taka jakby troche wypukla czy tak ma byc czy ma byc plaska
  25. zrobilem tak na samym poczatku odlaczylem pzreplywomierz niewiem po co ale odlaczylem i zapomnialem podlaczyc :) hehe bywa puznij wlazlem w kanal i patrze a tu przy sondzie oberwany kabelek no coz sonde wymontowalem burczal jak polonez bez tlumika :) hehe wsiadlem odpalam a tu na obroty wchodzi ledwooo lipa mysle se jechac niedarady hehe na 2 ledwo dojechalem do domu okazalo sie ze zapomnaielm podlaczyc przeplywomierza po podlaczeniu samochod chodzi jak zyletka hehe czyli sparwdz tak jak:) tylko ze swiadomoscia :) ze masz odlaczone a czy po podlaczeniu obroty beda ok !! :) wydaje mi sie ze tak tez mozna sparwdzic

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.