Skocz do zawartości

czerwony330d

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czerwony330d

  1. Super :cool2: Zastanawiam się tylko kiedy kolega ma zamiar zmieniać hamulce z przodu bo te chyba mają już dość a poza tym zestaw opon z tyłu o takiej szerokości 265 to nie za grubo?
  2. Zastanawiam się cały czas nad tym, nie wykluczam że te pozostaną ale te shitmana ja to nazwał kolega Kacpercio nawet ładnie się prezentują ale kosztują 300 ojro to trochę dużo dlatego pytam czy warto wydać taką kasę :?
  3. Czy nasze E90 nie mają klapki gaszącej która odcina dopływ powietrza po zgaszeniu silnika? Oczywiście że ma ale kolega K8v8M znowu myli E90 z E46 które nie posiada klapy gaszącej :duh:
  4. Włodek i Marcin sparzyli się na Shitmanie. Wykonanie pozostawiało wiele do życzenia. Dzięki Paweł a co myślicie o czymś takim: http://www.ebay.de/itm/251209840123?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649
  5. Wcale nie oznacza że świece grzeją poprawnie.
  6. Witam, mam pytanko co myślicie o takiej dokładce: http://static.schmiedmann.dk/ProductPictures/image_81520_big.jpg http://static.schmiedmann.dk/ProductPictures/image_81519_big.jpg Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem zamiast splitterów które teraz posiadam, jeszcze jedno lepiej carbon czy pod malowanie kupić?
  7. Waszym problemem koledzy ciężkiego palenia po nocy są padnięte świece żarowe, wymieńcie komplecik i będzie spokój, robi się coraz zimniej i dlatego macie problemy a co będzie jak będą mrozy.
  8. Ja też wymieniałem sam u kolegi w aucie 2.0d N47 177 Km i w swoich poprzednich autach również ale akurat w N47 nie jest to takie proste bo te świece łatwo można ukręcić jak ktoś nie ma doswiadczenie w teamacie to lepiej niech się za to nie zabiera :nienie:
  9. a czy komp w mojej e91 z N47D20C zasygnalizuje ze jakas swieca jest uwalona, czy trzeba manualnie pod maska sprawdzac albo wpinac sie komputerem ? Pozdr Kolego, komp poinformuje cię o uwalonej świecy, tylko broń boże nie wymieniaj sam tylko oddaj do fachowca te świece przy odkręcaniu to porażka jakich mało są tak delikatne że ukręcenie to nie problem :duh:
  10. Ja niestety nie dam rady bo muszę odebrać Teściową z lotniska w Katowicach-Pyrzowicach o 23-ciej :duh: Następnym razem postaram się przybyć.
  11. A to inna sprawa bo ja miałem zamontowaną przepustnicę z początku gdy stało się to hitem. Czy jest możliwość poprawienia pracy tej przepustnicy :?:
  12. Na ciepłym już nie będzie tak bezszelelestnie :( Uwierz mi miałem zamontowaną przepustnicę w swojej byłej bumce, przepustnica najlepiej się sprawdza w 2.0d
  13. Tak przy okazji możesz zrobić tak jak ja zrobiłem wymieniłem na ori pasek następnie napinacz paska i rolka prowadząca oraz napinacz paska napedu klimatyzacji oraz pasek napędu klimy wtedy masz wszystko porobione na cacy. :D
  14. Wymian czujnika nie pomoże jeśli jest on już przytarty, najpierw sprawdź w jakim stanie są klocki bo nowe klocki dosyć mocno muszą się zużyć by zaczęło ścierać czujnik, dlatego sprawdź klocki.
  15. Ja wymieniałem w swojej byłej e46 i kupowałem corteco idzie na pierwszy montaż, na nowym kole były nawet numery fabryczne i nazwa BMW zeszlifowane, więc jak wymieniać to tylko corteco ori kosztuje prawie raz tyle co corteco.
  16. 1) Możesz wymienić sam czujnik ale jeśli czujnik jest już przytarty to nic nie da. 2) Możesz czujnik wymienić bez demontażu klocków co prawda jest mało miejsca ale jest to mozliwe, tylko demontaż klocków to w sumie dwie śruby :? 3)Lepiej tak nie kombinuj :nienie:
  17. Jak nic nie wyskoczy to zjawię się z kolegą Vale46 :D
  18. W 335d są na pewno piezo i u ciebie też a cewkowe z piezo na pewno nie zagrają.
  19. Ja jestem z Żor więc mam do Krakowa jakieś 120 kilometrów :( Ale z Krakowa jest wiele osób z forum akurat z tamtych stron nie mam ci kogo polecić ale 15 listopada zawitam w Krakowie na spocie to może podjedziesz i coś oblukamy tu masz wątek o spocie w Krakowie: viewtopic.php?f=168&t=144524&start=660
  20. Dziękuję bardzo. Niestety trzeba było rzeźbić ale wyszło całkiem dobrze :D tak właśnie myślałem. daj jakieś zdjęcia całego tyłka. fajny ten dyfuzor. kupiłeś w ASO czy allegro? Kupiony w ASO do tego jeszcze parę innych rzeczy tak jak na tym schemacie: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/51_7117-bmw-performance-aerodynam-tyl/vKZ86325 musisz kupić numer 2,3 i 4 i wtedy masz komplet. Jutro wrzucę lepsze zdjęcie.
  21. Dzięki Dawid, napisz coś więcej o tym spocie w Krakowie :?: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=144524&start=660 wszystko jest tutaj ;) Dzięki Dawid mam nadzieję że nic nie wypadnie to pojadę z tobą. Niestety trzeba było rzeźbić ale wyszło całkiem dobrze :D
  22. Kolego ja mam to samo, tylko że posiadam dwa klucze jeden już nie działa a drugi jest oki, ten który nie działa to tak samo jak u ciebie, ja mam dostęp komfortowy i mam możliwość wymiany baterii i wymieniłem i nic to nie dało w ASO powiedzieli mi że kluczyk do wymiany bo zdarza się że poprostu się psuje :(
  23. A skąd jesteś kolego, najlepiej podpiąć pod INPĘ i sprawdzić czy nie ma błędów zapisanych i zrobić diagnostykę.
  24. Dzięki Dawid, napisz coś więcej o tym spocie w Krakowie :?:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.