Treść opublikowana przez grisza1986
-
e60 3.0d Powyzej 3tys obrotów brak mocy
Witam dzisiaj pojawił mi sie problem w mojej e60 3.0d 2005r wyglada to tak jak jade na jedynce obroty ładnie kreca do konca na dwojce tez ładnie do konca na 3 tez a na 4 juz jest ciezej odroty ida do 3i pół tys obr na piatym biegu obroty ida tylko do 3tys i auto sie rozpedza tylko do 160km h no i na 6 jeszcze troche sie rozpedzi.Co to moze być? po podłączeniu pod IMPA wyczytałem takie błędy : -mengenregelventil ansteuerung -mam jeszcze 6 błedow zilinder cos tam czyli padnięty moduł świec zarowych - -powermanagement bordnetz -intelligenter batterie sensor DIBS2 -intelligenter batterie sensor DIBS3 -intelligenter batterie sensor DIBS1 -partikelfiltersystem
-
Bmw e60 PDC tylko piszczy bez podglądu na monitorze.
Podaje VIN WBANC71050B828776
-
Bmw e60 PDC tylko piszczy bez podglądu na monitorze.
Nikt nie zna odpowiedzi na moje pytanie??????
-
Bmw e60 PDC tylko piszczy bez podglądu na monitorze.
Nic nie było wymieniane.To jest taka wersja.
-
Bmw e60 PDC tylko piszczy bez podglądu na monitorze.
Jak ja nawet na panelu gdzie powien byc włącznik PDC nie mam tego wiec to jest tylko wersja dzwiękowa PDC. Zna ktos odpowiedz na moje pytanie?
-
Bmw e60 PDC tylko piszczy bez podglądu na monitorze.
Witam mam bmw e60 z 2005r posiadam PDC przód i tył ale na wyswietlaczu nie pokazuje mi tych kresek ze zblizam się do przeszkody a mam tylko sam dzwięk czyli to jakaś uboga wersja.[Posiadam nawi professional i pytanie czy moge cos dokupic zeby zrobić sobie PDC Z podglądem na wyswietlaczu ? co musze dokupić i jak to zrobić zeby działało?
-
E60 zmiana foneli na elektryczne.
Ja po prostu chce miec full. Więc jak wie ktoś co i jak?
-
E60 zmiana foneli na elektryczne.
Witam mam pytanko bo chce w mojej e60z 2003roku zmienić fotele tz mam poł elektryczne a chce zmienić na elektryczne ale nie na komforty i pytanko czy bedzie mi to pasowało bez przeróbek ? czy bedzie cos tam trzeba kombinować ? jakieś wieksze przeróbki ? Przkładał juz ktos z poł el na elektryczne?
-
E60 3.0d Panel klimy Lift problem
Zrobiłem jak w opisie tz podłaczyłem sie pod te dwa kable dokładnie wszystko jak na foto pod 21 pin i dalej klima nie dziala ale chociaż wentylator przestał kręcić na chłodnicy więc to już coś.Ale widocznie tego panela nie da się zamontować do e60 z 2003r miał ktos podobny problem?
-
E60 3.0d słabe ogrzewanie
Myślałem ze to poliftowy he bo jest ładniejszy iinaczej wygląda jak mój.Ale dlaczego mam takie objawy po podłaczeniu jak opisałem? skoro jest przedliftowy?
-
E60 3.0d Panel klimy Lift problem
Dokłanie tak wygląda ten panel : http://allegro.pl/bmw-e60-e61-panel-sterowania-klimatronika-klimy-i2602220491.html
-
E60 3.0d Panel klimy Lift problem
Mam pytanko bo ostatnio kupiłem panel klimy poliftowy i po założeniu wystko działa oprócz klimy bo jej nie załącza i do tego wentylator cały czas chodzi na wysokich obrotach ten przy chłodnicy.Czy to oznacza ze panel nie pasuje do tego auta czy jest zepsuty?
-
E60 3.0d słabe ogrzewanie
Mam pytanko bo w moim e60 słabo grzeje ogrzewanie tz jak ustawie np na 24 stopnie to czuć ze leci ciepłe ale jak tak potrzymam z 10 min to zaczyna leciec chłode njuz nie takie jak na poczatku i to samo jak ustawie tem na max to przez jakis czas leci gorace po czym leci chłodniejszea jest temp na max .Dodam ze nie ustawiam na automatyczne ustawienia tylko reguluje sam tem.Coś mogło siąśc ? ostatnio wymieniłem zawór ogrzewania bo myslałem ze coś to pomoże ale dalej to samo.
-
E60 3.0d wyciek oleju na katalizator
Filtr czasteczek ? nic z nim nigdy nie robiłem a co musze go wypalić ? jak to zrobić ? dam rade sam za pomoca komputera?
-
E60 3.0d wyciek oleju na katalizator
A i dodam ze podczas jazdy jak mam otwarte okno czuje taki gryzący dym i rano podczas odpalania leci mi niebieski dym z tłumika turbo mam na 100 % sprawne .Moze to byc wina świec zarowych ten dym ? bo mi komp pokazuje ze sa wszystkie do wymiany. Tylko ten zapach nie wiem juz co jest z tym autem.
-
Bmw e60 automat na większej górce auto ucieka do tyłu
Mam mały problem i nie wiem o co chodzi w mojej e60 3.0 automat na większej górce auto ucieka mi do tyłu chodz nie powinno tak mi się wydaje nie wiem czy to skrzynia pada czy nie auto mam od roku i ciągle tak mam no i zauzazyłem ze czasami przeciąga mi na biegu np na trzecim dochodzi czasem do 5tys obr zzeby mi przelaczylo bieg.
-
E60 3.0d wyciek oleju na katalizator
Witam od dłuższego czasu mam problem z wyciekiem oleju w mojej e60 3.0d 250tys przebiegu jakis czas temu padło mi turbo zregenerowałem je myślałem ze wycieku oleju na katalizator nie będzie a jest dalej i okazało się ze jest jeszcze olej w intercoolerze dodam ze wymieniłem przy regeneracji turbo olej na Castrol EDGE 5w30 plus wymiana odmy na nową no i wyciek dalej jest i tak jezdziłęm ale wkurzało mnie to bo na postoju z nawiewu czuć spalony olej :( wkurzyłem się i pojechałem w tamtym tygodniu do firmy która regenerowała mi turbo i powiedzialem ze mam wyciek w okolicy turbiny musiałem im ją dostarczyc podłączyli ją pod stół podłączyli olej pod ciśnieniem i nic z niej nie ciekło ale dla swiętego spokoju wymienili mi cały środek na nowy jeszcze raz tak że firma jest porządna .Pojechałem do mechanika zamontowac turbo zalałem nowy olej i wyciek nadal jest.Cieknie gdzies nad katalizatorem bo ciągle mi go zalewa olejem i zaden mechanik nie wie co to jest? maił juz ktoś taki problem ? i dziwi mnie tez ten olej w intercoolerze przecież odma została wymieniona i wyciek nadal był.
-
e60 3.0d spadek mocy odcina turbo
Iauto rozpędza sie przerywając ale to sa takie małe przerywy pulsacyjne
-
e60 3.0d spadek mocy odcina turbo
Dobam jeszcze ze podczas jazdy jak depnę na maxa i chce sie rozpędzić to tak jak by pulsacyjnie jest moc tak jak by się załączała moc i puszczała
-
e60 3.0d spadek mocy odcina turbo
No nie wiem chip mam pół roku i nic sie nie działo do teraz .
-
e60 3.0d spadek mocy odcina turbo
Witam posiadam Bmw e60 3.0 d z 2003 roku i mam problem bo od jakiegos czasu podczas jazdy odcina mi turbo i auto wskakuje na obroty jak depne ale nie idzie tak jak by jechało bez tirbiny.Dzisiaj bylem zregenerować turbine i dalej mam to samo czyli to nie wina turbiny. Gdzie szukac pomocy na kompie mailem blad niskie cisnienie doładowania czy cos w tym stylu.
-
Nie moge wykasować błędu filtra paliwa BMW E60
A wiecie moze jaki ma numer podgrzewacz do bmw e60 3.0d z 2003r bo nie mam czasu teraz rozbierac specjalnie zeby zobaczyc jaki tam jest numer podgrzewacza a chce sobie zamowic na allegro
-
Nie moge wykasować błędu filtra paliwa BMW E60
Kod błędu to 4587 4587 Kraftstofffilter
-
Nie moge wykasować błędu filtra paliwa BMW E60
Witam mam mały problem w mojej e60 3.0d po podpięciu pod Inpe i zczytaniu błędów silnika mam błąd : Kraftstofffilter dzisiaj wymieniłem filtr paliwa na nowy KNECHTA to chyba jeden z najlepszych .Po wymianie skasowałem błąd odpaliłem auto zgasiłem znowupodłaczyłem pod kompa i znowu ten błąd Kraftstofffilter co to moze być błedu nie da sie skasować moze on oznaczac coś innego ?
-
Kolektor wydechowy z e39 do e60 ? da rade zamontować?
Ten kolektor bedzie pasował do ciebie na 100%