Skocz do zawartości

pawlo03

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pawlo03

  1. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E32
    Przekaźnik zmieniałem ten co tykał po włączeniu awaryjnych i nic, chyba że był to nie ten gdyby ktoś napisał który to dokładnie byłbym wdzięczny. Dodam jeszcze że raz gdy odruchowo włączyłem któryś kierunek to mignął raz i nic więcej.
  2. pawlo03 opublikował(a) temat w E32
    Witam Tym razem mam problem z kierunkowskazami po prostu po włączeniu prawego czy lewego kierunku nic się nie dzieje. Zaznaczę że awaryjne działają, bezpieczniki też są ok. Może ktoś miał taki przypadek lub wie gdzie leży błąd. Z góry dzięki.
  3. Nikt nie wie co może być?? Pomóżcie :(
  4. Źle mnie zrozumiałeś po przekręceniu kluczyka i tyknięciu znika cały prąd w samochodzie oprócz tej jednej kontrolki z wykrzyknikiem która jest przymulona po odczekaniu i odłączeniu i podłączeniu klem cały prąd wraca. A tyka również przekaźnik lecz też rozrusznik i zachowuję się tak jak na mocno rozładowanym aku w każdym samochodzie, czyli jakby dostawał za słaby prąd, lecz prąd jest ok bo na kablu + który dochodzi do rozrusznika napięcie jest takie samo jak na aku czyli 12v. Jutro postaram się sprawdzić rozrusznik możliwe że się skończył.
  5. Nic nie daje czyszczenie, wymiana akumulatora też nie pomogła. Najdziwniejsze jest to że gdy odłączę gruby + od rozrusznika i próbuje zakręcić to rozrusznik też cyka lecz nie ginie wtedy prąd. Jutro sprawdzę jeszcze rozrusznik.
  6. Witam mam następujący problem gdy przekręcę zapłon wszystko jest wszystko ok kontrolki się świecą tyle że cały czas migają awaryjne jeżeli już przestaną migać to nie działają kierunki. Następnym problemem jest uruchomienie silnika gdy przekręcę kluczyk w pozycję odpalania rozrusznik tylko tyknie i w tym samym czasie tyknie coś przy klemie + i wszystko zgaśnie i nie ma wogóle prądu świeci się tylko ale bardzo słabo kontrolka hamulca ręcznego. Po odczekaniu chwili i rozłączenia klem wraca prąd i gdy próbuję odpalić problem sie powtarza. Proszę bardzo o POMOC bo już nie wiem o co chodzi. Z góry dzięki i Pozdro.
  7. pawlo03 opublikował(a) temat w E32
    Witam Moje pytanie odnosi się kolektora ssącego muszę go wymienić i mam taki lecz o 730i i nie wiem czy jest on taki sam i czy mogę go założyć??
  8. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E32
    Ok. Ale nabite gdzie mogą być poza podszybiem?
  9. pawlo03 opublikował(a) temat w E32
    Witam Mam okazję kupić BMW 735iAL tyle że według nr VIN z podszybia i tabliczki jest to BMW 730i. I teraz mam pytanie do was gdzie jeszcze oprócz podszybia są wybite nr nadwozia w tej wersji chodzi mi o wszystkie miejsca jeżeli ktoś wie to niech napisze. Z góry dzięki. Pozdrawiam
  10. pawlo03 opublikował(a) temat w E36
    Witam Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę napisać. A mianowicie: Jadąc prędkością mniejszą niż 60km/h słychać i czuć pod nogami dziwne pukanie kompatybilne z prędkością samochodu. Zaznaczę że jadąc na biegu jest to mniej odczuwalne, głośniej puka po wciśnięciu sprzęgła lub wrzuceniu luzu. Dodam jeszcze tyle że ostatnio zablokowało dyfer przy około 80km/h, ale dyfer został wymieniony i przez kilka dni było ok. Z góry dzięki za info. :wink:
  11. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E32
    Płomienie to sobie naklej człowieku na czole :!: Czy to o co się tu pytam musi być koniecznie dla mnie?? A po za tym co was to obchodzi??
  12. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E32
    Kolego arturo193 dlaczego na szczęście? Kupię na odpuście tzn. ??
  13. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E32
    Kiedyś były na allegro teraz nie ma :( Nie zna ktoś może jakiś sklepów gdzie bym to kupił??
  14. pawlo03 opublikował(a) temat w E32
    Witam. Chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę kupić Brewki oraz Blende na tylną szybę do BMW E32?? Z góry dzieki
  15. Żeby wymienić uszczelniacz trzeba odkręcić wał i przeguby i najlepiej wyciągnąć cały dyfer z pod auta.
  16. Z tymi światłami to problem tkwi albo w żarówce że jest spalona (tył przeciwmgielna) lub w kostce w którejś z lamp.
  17. pawlo03 odpowiedział(a) na matikolo temat w E36
    A jaki masz rozmiar opon z przodu?? (chodzi o szerokość) Jeżeli masz zbyt szerokie opony to na Polskich (dziurawych) drogach może tak robić.
  18. pawlo03 odpowiedział(a) na matikolo temat w E36
    Zacząłbym od sprawdzenia sprzęgła, które może się zbliżać końcowi.
  19. Miałem podobny problem lecz silnik dławił się na 3, 4, 5 biegu po podłaczeniu pod komputer okazało się że był problem z podciśnieniem. Po założeniu nowych wężyków i wykasowaniu błędu jest OK.
  20. pawlo03 odpowiedział(a) na bezy74 temat w E36
    Od M3 dałoby się wsadzić ale za dużo do zmieniania bez żadnych przeróbek bedzie pasował dyfer (mała główka) od np. 320i o przełożeniu 3,45 co daję wielką różnice od 2,75 który jest w 318Tds.
  21. pawlo03 odpowiedział(a) na pawlo03 temat w E36
    Nie no właśnie chodzi mi o to co jeszcze bym musiał zrobić i czy to się w ogóle opłaca??
  22. pawlo03 opublikował(a) temat w E36
    Moje pytanie jest takie czy do 318 Tds jest możliwość zamontowania turbiny z 325 Tds?? Jakie przeróbki i zmiany trzeba dokonać by wykonać ten zabieg?? Oraz najważniejsze pytanie czy to się w ogóle opłaca?? O ile poprzez wprowadzenie takich zmian podniosę moc samochodu?? Czekam tylko na konkretne odpowiedzi.
  23. Jeżeli masz taki luz jak kręcisz jednym kołem które jest w powietrzu to na 100% jest to wina dyferencjału.
  24. M-Technic a mógłbyś podać ceny wymiany poszczególnych części?? Oczywiście nie jako warsztat ;)
  25. Chodzi mi koszty samej roboty bez częsci. I cena tylko tego czujnika mnie interesuję.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.