Treść opublikowana przez dario24-84
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
http://cgi.ebay.pl/LED-Blinker-Spiegelglas-Spiegel-BMW-3er-E90-E91-E92-E93-/110605561269?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item19c09aedb5 co myslicie o tym?
-
problem z kierownica.
Odswiezam :) Dzis zakupilem ten plastik na ktorym ztarla sie farba i mam pytanie odnosnie wymiany. Z drugiej strony sie ten plastik odkreca, wie moze ktos czy trzeba bedzie odlanczac ako?
-
Gdzie najlepiej kupić dobre E91?
Ja kolego mieszkam w Holandii nie daleko od gieldy samochodowej w Utrechcie, nic jednak tam nie znalazlem, bylem tez na gieldzie w Belgii- tez lipa w DE tez bylem w kilku komisach (same turki) :duh: Swoja e90 dosc dlugo szukalem i kupilem od prywatnego sprzedawcy w Belgii :D Byla warta szukania :D pamietaj nie ma okazji :nienie: pozdrawiam
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
zeby sluchac muzy przez AUX nie musisz nic odblokowywac wystarczy podlaczyc kabel do odtwarzacza mp3 i smiga :D
-
e90 kontrolka airbag i niezapietych pasow
No wlasnie troche nie przemyslalem sprawy :mad2: Wczesniej w sumie to sie temu nie przypatrywalem a raczej nie zwracalem uwagi dopiero po przeczytaniu postu cos mnie tchnelo i spanikowalem :oops: dzieki pozdro
-
e90 kontrolka airbag i niezapietych pasow
Witam. Jakis czas temu po wlozeniu kluczyka zapalila mi sie kontrolka od airbagu, bylo dosyc zimno wiec pomyslalem ze to od mrozu. Dzis znowu mi sie zapalila i po okolo 5sek zgasla,a po wcisnieciu przycisku start juz sie nie pokazala. Czy to moze byc ten sam problem? Dodam ze kontrolka od pasow reaguje tylko przy nie zapietych pasach!
-
[e90] wymiana podswietlenia tablicy na OEM LED
Mam zamontowane ledy w ringach i nie wydaje mi sie zeby gorzej wygladaly od ori! Wiele razy wyprzedzam ludzi na ori i po jakichs 100do 200metrow tez sie zlewaja wiec wydaje mi sie ze nie ma zbytnio roznicy czy jezdzi sie na ledach czy na ori. Zaznacze ze ori tez mi sie podobaly, chcialem sprobowac jednak czegos innego :D Pozdro Wesolych Swiat
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
wiem kolego ze to stary model ale nowszej wersji tych felg nie moglem znalezc w wiekszym rozmiarze niz 17'
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
dzieki kolego za rade :D mi bardziej chodzilo o to czy powinienem je zalozyc do swojej 320 skoro sa przeznaczone do alpiny, czy nie bedzie to kulo w oczy? pozdr
-
Iphone, Ipad - BMW
Ale ich ponioslo heh :mad2: na ebay widzialem uchwyty do bmw na tel
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
mam okazje kupic dosyc ladne felgi alpiny + opony w dobrym stanie za 500euro rozmiar 19, opony tyl 255/30 przod o ile dobrze pamietam to 245/30 nie wiem tylko czy powinienem zalozyc felgi przeznzaczone do alpiny??? co wy na to??
-
[E90/91] 318d/320d - Wymiana filtrów
Dobra robota kolego :cool2: dziekowac
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Czyli w sumie to nic takiego :)
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Tak, mam tak. Wyglada to jak stroboskop :duh: Troche mnie to drazni, ale po wlaczeniu swiatel swieci normalnie i mam to tylko przy pierwszym odpaleniu samochody. Nie wiem ocb? moze markery lipne?
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
A z bajerow to dokupilem sobie ledy do podswietlenia tablicy rej. ,ledy do wstecznego i ledy do swiatel przeciwmgielnych na ktore czekam. No i wczesniej markery do ringow :D mam tez podswietlane klamki. Tak ogolnie na ledowo :D Mam nadzieje ze nie przesadzilem i nie zrobilem choinki
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Myslalem ze jest to mniej skomplikowane! Szkoda bo sama kostke znalazlem za 20eur dzieki pozdro
-
gniazdo AUX, muzyka z AUX
Koledzy chcialem wymienic gniazdo AUX-IN na USB/AUX-IN! Bede musial cos programowac, czy tylko podlaczyc i gotowe? pozdrawiam
-
doposażenie/bajery użyteczne i nie trafione
Fajny temat :cool2: Myslalem nad zalozeniem tematu odnosnie roznych tricków np, takie jak skladanie lusterek czy otwieranie szyb z kluczyka. co o tym myslicie? Moze nie byc tego zbyt wiele!? jak dla mnie to oprocz w/w fajne sa rolety na tylne szyby (centralna elektrycznie skladana) Pozdrawiam
-
Monitorowanie oświetlenia wnętrza przez komputer
Moze jednak by ktos wstawil fotki :D Zastanawiam sie jak to wyglada w polaczeniu z jasna skora?
-
320d Irytujące drganie
Jutro wybieram sie na urlop do PL jakies 1150km. Moge miec z tym dwumasem jakis problem na trasie? pozdro
-
320d Irytujące drganie
Moje auto mam drgania na postoju tak jakby nim potrzasnelo na prawo i lewo! Nie wystepuje to caly czas,, tylko sporadycznie! Zadnych odglosow nie zaobserwowalem jak do tej pory! Wie ktos co moze byc tego przyczyna?? pozdro
-
Diodowe światła dzienne..
Jak dla mnie to lipa. Nie po to kupilem BMW zeby teraz z niego Audi robic! Ale kazdy ma swoje upodobania :D pozdro
-
Automatyczne składanie lusterek podczas zamknięcia auta
Na 100% beda wiedziec w ASO o co chodzi, bo mi sami zaproponowali, ale ja juz to mialem. Od razu jak kupilem auto to to sprawdzilem :D W astrze sam sobie to uaktywnilem pozdro
-
co oznacza ten wykrzyknik?
Kolego a sprawdzales te auto? Jak na 2006rok to moim zdaniem maly przebieg ma! Pozdrawiam
-
Sportowe siedzenia w BMW
Kolego, a moze masz problem z kregoslupem, a nie z siedzeniami? Pojdz sobie na jakis masaz, albo na basen. Ja mam tak samo. Pozdrawiam