Treść opublikowana przez dario24-84
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Witam. Jest ktos na forum kto nie ma tego filtra a wyskakuje mu blad Increased emission?? mam problem bo nie bardzo wiem jaka moze byc tego przyczyna?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
dziekuje za rozkodowanie. pozdrawiam
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
po VIN-e niby nie mam. a jak sprawdzic na kompie panowie? jesli okazaloby sie ze nie mam tego filtra to czemu swieci sie ta kontrolka? jakie moga byc tego przyczyny? samochod w moim odczuciu nie stracil na mocy.
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Sprawdzalem rure i jest okopcona, a jak sprawdzic na komputerze pokladowym? z gory dziekuje!
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Witam. Mieszkam obecnie w Holandii 320d kupilem w Belgii. Auto jest z 2005r i ma koncowke wydechy zagieta w dol. Jakis czas temu wyswietlil mi sie komunikat INCREASED EMISSION wiec pojechalem do serwisu i powiedzieli ze to filtr czasteczek stalych i taka przyjemnosc kosztuje od 1500-2000euro :mad2: zadzwonilem do polskiego serwisu do dzialu czesci i poproszono mnie o podanie nr VIN z ktorego odczytano ze nie mam takiego filtra tylko katalizator! Koszt katalizatora 2945zl nie mam pojecia kto ma racje??? Koles z hol serwisu powiedzial ze mozna na razie z tym jezdzic do poki nie zacznie szarpac?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prosilbym o rozkodowani VIN-u KU49735 Dziekuje bardzo.
-
jaki olej dolać?
panowie co ile km dolewacie olej do swoich aut?
-
Luz kola pasowego na wale
oki czyli wymienie lepiej. dziekuje i pozdrawiam
-
Luz kola pasowego na wale
Widocznie przekrecilem! Jak dlugo mozna z tym jezdzic? czy trzeba to natychmiast wymienic? za wymiane krzykneli mi ponad 900zl
-
Luz kola pasowego na wale
witam. udalem sie do serwisu i wykryto delikatny luz kola pasowego na wale! Powoduja one nieco wiekszy odglos silnika. chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat wiec prosze pomozcie
-
lampy przednie LED?? e90
dokladnie chodzi mi o cos takiego jak w e60, moze troszke mniejsze. np za miast tego odblasku w rogu lampy
-
lampy przednie LED?? e90
witam. szukalem na forum i nie tylko na forum! nawet nie wiem czy sa przednie lampy LED do e90? moze ktos mi odpowie z Was koledzy? moze jakis majsterkowicz robil cos takiego w swoim samochodzie? nie wiem czy to jest mozliwe i czy nie oszpeci samochodu? moze cos na podobe serii5? jak myslicie? pozdrawiam
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
to super. samochod jest bez gwarancji. uspokoiles mnie kolego. dziekuje pozdrawiam
-
E90 zmiana koloru
dzieki wielkie kolego :D a wiesz ile to moze kosztowac?
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
akurat cena 260zl takiego przegladu jes dla mnie zadawalajaca, :mrgreen: myslalem ze bedzie to duzo wiecej kosztowalo. za opla astre 2004r za wymiane paska napinacze klocki tyl, olej i filtry zaplacilem w aso ponad 2000zl :mad2: mam jescze jedno pytanie odnosnie tej kontrolki serwisu. komputer pokazuje mi ze ten przeglad mam zrobic za 1800km a do polsi wybieram sie za ponad miesiac wiec nie wiem czy mozna jezdzic jak sie ten licznik wyzeruje? cos sie stanie? dzieki pozdrawiam
-
E90 zmiana koloru
odswiezam temat, rowniez chcialbym odswiezyc kolor swojej e90! zna moze ktos dobrego lakiernika np w Bydgoszczy, Gdansku, Gdyni, Elblagu, albo Toruniu? wszedzie mam praktycznie ta sama odleglosc. robilem kiedys polerke w poprzednim aucie ale widac usczerbki lakieru po grysie z naszych ukochanych ulic. prosze o pomoc pozdrawiam
-
mapa do E60 Profesional
witam. ja znalazlem plyte dvd z mapami 2010 na marktplaats.nl poprosilem kolege zeby sie z gosciem skontaktowal poniewaz nie znam na tyle jezyka zeby do niego sam napisac. tu jest link dla zainteresowanych [http://auto-onderdelen.marktplaats.nl/bmw-onderdelen/340438682-mk4-high-navigatie-dvd-2010-flitspalen-met-geluidswaarsch.html?return=eJxNzE0KwjAQBeC7FNqdTdLSiClB6k1iE2lo%2FkimKIp3dyou3H3vPWaUYOJlBR2LYKdBVMWoPC%2FjApAEIWtMJrRe5RWSUwpKGxxRG8RDDNpkbZwJ5Orv%2F3HmvF3Au%2FPDSdboIiHW%2FcTq%2FpI2BEU4TFPH6dcdmvN9VqjjsHeAetqELDddMOwz%2FK499lPYvMl2xhiL3b81KW2SNkkO1fj%2BABfCQiI%3D&df=1&fta=eNo1lEtuIzEMRO%2FSi6xF6q%2BGr5ArGNQvY8BJGmk7Y0yQu4%2Fskld%2BLRXJEiVakk8%2FewppuX6dj99y3pd1fHJabucDvdT9cPlMtG7XpNYzJXZq%2FHJybt0kebueL%2BnfaVv3Xve0bpehet%2FSx%2FW9fZ3K%2BrmfEr9s2%2FWgXraDvWc2adnkrS3rKdnxqdNyqo%2BSUY8tYk9eGb61oppmvpFy5ItzN9I9sI%2F1Rsbk2mIAZOUAHPMDSmlmQoUmtwhNli4A1yCW2iNApANimRB0AThNAENzSwVsxdYVoNQ4gTxANGpF3yzAPoEUjAUjyBOIkdnXpgE55yeghNezluPQHmB7hjFb3D1ce9bEANstIFsYM3H60bYgj%2BbZKM4MY%2BwDGsXk0GfqsxuK4yNKegkywXRAZA2w9eFHmu%2BAqgMDFDJLcTNPUfJolOTmkDAL%2FEgOOU4wFuDRH8nD2wSaGl0CgHFN4yIbVqRFZJbgER7jXInRhwmWJlADeANj0Qn8jIub4VbPcP3cUgpnD51gLDSbJxhoQrVTM9oBKPM4oTyj8jxOiHg%2FEoKeGt%2FnircF4BhWg6UKME8bmmYU86xOgh76XKHxEW9efLDw451DCW86Eo4HhLZY56CxLLBqieQ%2BrjQm9%2FK5Sd2P5%2Fbxdvlzn2hzn%2BO0vMvteB%2FyMdc1WRqL4%2B9E%2Fi7r68TvZZWk0s%2Fv739Dykhv&fta_ind=66&fs=1/url] dosyc dlugi. z tego co wyczytalem z jego innych ofert to koles wgrywa tez na miejscu. mozliwe ze podjade do kolesia bo mam do niego jakies 140km jak cos to dam znac czy dziala pozdrawiam
-
E90 Błąd klocków, kasowanie błędu.
witam. mam pytanie odnosnie kontrolki serwisu (samochod na podnosniku) z tego co wiem jest to okresowy przeglad samochody i robi sie go co 60tys km albo co 48miesiecy oczywiscie maxymalnie. chcialbym sie dowiedziec co trzeba wymienic na takim przegladzie i ile to kosztuje w serwisie BMW?
-
E91 - Pakiet chrom
koles od ktorego kupilem samochod montowal takie listwy ale tylko boczne i gril w e90! dosyc ladnie to wyglada na czarnym kolorze. mowil ze kosztowalo to 500euro
-
problem z kierownica.
dodalem awatar moze uda ci sie cos zobaczyc :D
-
problem z kierownica.
nie chodzi mi o ten plastik do przyciskow. wytarte jest jakies 2cm nizej prawie na laczeniu z kolem kierownicy. mniejsz o to gdzie to jest wytarte. moze znasz albo masz jakis pomysl na zamalowanie tego bo o wymianie nie mysle poniewaz trzebaby bylo wymienic cala srodkowa czesc kierownicy. zwykla czarna farba mysle ze nie pomoze. moze jakis kauczuk? to jest ten sam srodek ktory pokrywa cala deske.
-
problem z kierownica.
morze i marzyciel, ale skoro ma dosc bogate wyposazenie myslalem ze bagaznik tez sie otwiera samoczynnie, dzieki za informacje. co do kierownicy to chodzi mi o czesc srodkowa a nie obrecz i to czym jest pokryta (airbag), nie mam wstawek srebrnuch, cala kierownica jest czarna oprocz tego wytartego miejsca. wytarte jest pod przyciskami od sterowania glosnoscia radia. dolaczylbym zdjecie ale jescze nie wiem jak poniewaz to moj pierwszy temat a jestem drugi raz na forum. pozdrawiam
-
problem z kierownica.
witam wszystkich! Jestem swiezym posiadaczem bmw 320d e90 2005r. i chcialbym Was prosic o kilka porad co do tego samochodu. mam rowniez problem z wytarta farba na kierownicy z lewej strony. moze wie ktos czym to mozna zamalowac? jescze jedno pytanie odnosnie bagaznika, czy podnosi wam po nacisnieciu przycisku na kluczykach z bagaznikiem? czy tylko zwalnia blokade bagaznika? pozdrawiam serdecznie