Skocz do zawartości

gorik79

Zasłużeni forumowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gorik79

  1. Maja co tam z wydechu w końcu wjechało w sensie jaka firma?
  2. blok cały, głowica pojedzie na sprawdzenie szczelności + mycie kanałów olejowych (nie wygląda to za ciekawie po Castrolu Magnatec) + docieranie zaworów, nowe uszczelniacze itd. oczywiście wszystko jak okaże się ze nie jest pęknięta, na uszczelce nie ma typowej przerwy ale widać że na 2 i 6 cylindrze spalał się płyn chłodniczy, edit na tulejach cylindrów minimalne zużycie nie widoczne gołym okiem :cool2:
  3. panewki kolego i jak zrobisz remoncik to już nie lej 10w40
  4. bez komentarza........ http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7797511-obudowa-mocujaca
  5. z tymi termostatami nie ma takiego problemy jak w M47/57 powinno być 89-91 więc na razie obserwuj, najlepiej wymieniać z plastikową obudową która lubi się odkształcać, u mnie taki kpl. termostat i obudowa z uszczelką oryginał BMW 280zł
  6. słychać szuranie od 150 wzyż, bo w n47 rekordzista miał 40tkm oryginalnego przebiegu, są to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia więc za mocno też nie można się sugerować poza tym N47 jest nieporównywalnie więcej
  7. koszt części jest taki sam jak w N47 i problem też aczkolwiek później występuje
  8. a najgorsze jest to że głupi umiera :wink:
  9. na Castrolu tak jest we wszystkich nowyszych silnikach włącznie z M że po zmianie np. na Motula, Valvo lub LM spada temp. robocza, Zodiac w benzynach tak teraz jest
  10. gorik79 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    u mnie dokładnie 79
  11. gorik79 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    kolego młodzik18 chodzi o silnik N47 więc nie te świece
  12. Szwajcar już tego auta nie chciał i tak powinno być w każdym cywilizowanym kraju niestety jeszcze długo nie u nas o czym na własnej skórze się przekonuje ....
  13. przy 200 niestety już są luzy ale jeszcze nie takie jak na filmiku
  14. tak jak kolega wyżej pisze a Pana Lewian proszę o nie kompromitowanie się
  15. Waldziu oglądałeś filmiki z wypadkami na hamowniach, odpuść temat bo zwiniesz chłopakom rolki :wink:
  16. gorik79 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    to się nazywa e39 po metalizacji :wink:
  17. żarty oczywiście, a co wyjdzie po klepaniu zobaczymy :roll:
  18. o to robisz takie same przebiegi jak ja :wink: u mnie ostatnio dzieliło się to nawet na dwa auta ale tylko trzy tygodnie
  19. Panowie nie kłócić się bo wyklepie swoją bjedę, wsadzę SK III i was pozamiatam :mrgreen:
  20. uwierz mi że ja też .........
  21. Automat wytrzyma nawet większe przyrosty :wink:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.