Treść opublikowana przez gorik79
-
M3 F80 MANHART 550HP - koniec projektu str.45
Maja co tam z wydechu w końcu wjechało w sensie jaka firma?
-
E39 525iA 2002r.
blok cały, głowica pojedzie na sprawdzenie szczelności + mycie kanałów olejowych (nie wygląda to za ciekawie po Castrolu Magnatec) + docieranie zaworów, nowe uszczelniacze itd. oczywiście wszystko jak okaże się ze nie jest pęknięta, na uszczelce nie ma typowej przerwy ale widać że na 2 i 6 cylindrze spalał się płyn chłodniczy, edit na tulejach cylindrów minimalne zużycie nie widoczne gołym okiem :cool2:
-
e61 545i n62b44 333ps problem z ciśnieniem oleju...
panewki kolego i jak zrobisz remoncik to już nie lej 10w40
-
Łańcuch rozrządu N47
bez komentarza........ http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7797511-obudowa-mocujaca
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
z tymi termostatami nie ma takiego problemy jak w M47/57 powinno być 89-91 więc na razie obserwuj, najlepiej wymieniać z plastikową obudową która lubi się odkształcać, u mnie taki kpl. termostat i obudowa z uszczelką oryginał BMW 280zł
-
Łańcuch rozrządu N47
słychać szuranie od 150 wzyż, bo w n47 rekordzista miał 40tkm oryginalnego przebiegu, są to tylko i wyłącznie moje spostrzeżenia więc za mocno też nie można się sugerować poza tym N47 jest nieporównywalnie więcej
-
Łańcuch rozrządu N47
koszt części jest taki sam jak w N47 i problem też aczkolwiek później występuje
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
jaki przebieg?
-
F10 550i xDrive 2012
a najgorsze jest to że głupi umiera :wink:
-
F10 550i xDrive 2012
na Castrolu tak jest we wszystkich nowyszych silnikach włącznie z M że po zmianie np. na Motula, Valvo lub LM spada temp. robocza, Zodiac w benzynach tak teraz jest
-
Świece żarowe
u mnie dokładnie 79
-
Świece żarowe
kolego młodzik18 chodzi o silnik N47 więc nie te świece
-
E92 rozbite z szwajcarii
Szwajcar już tego auta nie chciał i tak powinno być w każdym cywilizowanym kraju niestety jeszcze długo nie u nas o czym na własnej skórze się przekonuje ....
-
320d 163km klapki zawirowań
przy 200 niestety już są luzy ale jeszcze nie takie jak na filmiku
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
:cool2:
-
Jakie klocki i tarcze do E39?jakie firmy wybrac?
tak jak kolega wyżej pisze a Pana Lewian proszę o nie kompromitowanie się
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Waldziu oglądałeś filmiki z wypadkami na hamowniach, odpuść temat bo zwiniesz chłopakom rolki :wink:
-
Wielkopolskie
to się nazywa e39 po metalizacji :wink:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
żarty oczywiście, a co wyjdzie po klepaniu zobaczymy :roll:
-
F10 550i xDrive 2012
o to robisz takie same przebiegi jak ja :wink: u mnie ostatnio dzieliło się to nawet na dwa auta ale tylko trzy tygodnie
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Panowie nie kłócić się bo wyklepie swoją bjedę, wsadzę SK III i was pozamiatam :mrgreen:
-
M4 vs Lotniskowiec
mega reklama :cool2:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
uwierz mi że ja też .........
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Automat wytrzyma nawet większe przyrosty :wink:
-
GPower SKI/SK2/SK2CS dla M3 E92. Opinia, opis, recenzja.
Brak czasu narazie :cry: